Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Ruszyły szczepienia w Bolesławcu
14240
M21W2
5 stycznia 2021r. o 21:12

~~Jaskraworóżowy Limnantes , jest wiele pytań na które nie znamy odpowiedzi ,
Oglądałem program w którym mikrobiologowi zadano pytanie o grypę , odpowiedział że jest proste wytłumaczenie , większa higiena , maseczki stałe się dużą ochroną przed grypą .
Tytuł artykułu - Ukryte ofiary epidemii COVID-19.
Zacytuję jeszcze raz :
Jak szacuje money.pl, UKRYTA liczba ofiar epidemii zbliżyła się do 50 tys. Nie miały testu, nie miały potwierdzonego wirusa, więc w statystykach COVID-19 ich nie ma. I nie będzie. Dlatego są to ukryte ofiary epidemii .
W statystykach mamy niecałe 30 tyś .
Stąpam twardo po ziemi interesują mnie fakty , nie czerpię wiedzy z filmików blogerów ani wątpliwej jakości artykułów prasowych .



Zgłoś do moderacji Odpowiedz
13926
qwax_
5 stycznia 2021r. o 21:16
Dzisiejsza komisja zdrowia i kilka ciepłych słów w sprawie covid ;)
https://www.facebook.com/watch/?v=199289058573689

„Historię piszą zwycięzcy” - dlatego od 200 lat nie znamy polskiej historii. ***** ***
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brudnoszara Lnica niezalogowany
5 stycznia 2021r. o 21:24
M21W2 napisał(a):
~~Jaskraworóżowy Limnantes , jest wiele pytań na które nie znamy odpowiedzi ,
Oglądałem program w którym mikrobiologowi zadano pytanie o grypę , odpowiedział że jest proste wytłumaczenie , większa higiena , maseczki stałe się dużą ochroną przed grypą .
Tytuł artykułu - Ukryte ofiary epidemii COVID-19.
Zacytuję jeszcze raz :
Jak szacuje money.pl, UKRYTA liczba ofiar epidemii zbliżyła się do 50 tys. Nie miały testu, nie miały potwierdzonego wirusa, więc w statystykach COVID-19 ich nie ma. I nie będzie. Dlatego są to ukryte ofiary epidemii .
W statystykach mamy niecałe 30 tyś .
Stąpam twardo po ziemi interesują mnie fakty , nie czerpię wiedzy z filmików blogerów ani wątpliwej jakości artykułów prasowych .








To ty nie wiesz skąd jest około 30 tys ukrytych zgonów wystarczy prześledzić w soboty umiera około 100 osób na kcovid ,w niedzielę około 50 a na tygodniu między 500 a 600 . Czyżby kostucha miała wolne wykendy .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14240
M21W2
5 stycznia 2021r. o 21:29
~~Jaskraworóżowy Limnantes napisał(a): No i dodatek dla pana Lucjana: https://wiadomosci.wp.pl/nowa-mutacja-w-anglii-zakazenia-rosna-lawinowo-ministerstwo-zdrowia-mamy-bufor-bezpieczenstwa-6593928265481024a

To może pan wytłumaczy, czy szczepionka działa na nową mutację? I skąd wiedzą to mądrale, które mówi, że tak skoro nie badano tego?
I jak to jest, że szczepią się w Wlk. Brytanii na potęgę i tylko się pogorszyło? Naukowe podejście, tak przez pana lubiane, mówi, że jeżeli podjąłem działania, a efekt jest przeciwny do zamierzonego, to chyba te działania nie są właściwe.
Nienaukowe, ale religijne podejście stosowane przez wyznawców szczepień będzie im kazało powiedzieć, że trzeba jeszcze zwiększyć tempo szczepień.
A naukowe podejście kazałoby tez zadać pytanie - czy ta mutacja nie jest spowodowana przez pierwszą szczepionkę z mRNA? Przy okazji - czy pan wie, że Anglicy przestali szczepić tą szczepionka i wprowadzają swoją? Może to ma związek.
I jeszcze jedno na temat naukowego podejścia - "Wiem, że nic nie wiem". To powiedział nie byle kto.



Proszę przeczytać to co Pan wkleił , tam jest wszystko wyjaśnione .
Skąd ma pan wiedzę o tym wzrost zakażeń to wina szczepionek . u nas czy w Niemczech nie szczepiono a nastąpił lawinowy wzrost zakażeń .

Tu fragment z artykułu :

- Czy mutacja zmieniła kliniczny przebieg choroby? Nie. Czy zmienił się receptor wirusowy? Nie. Do organizmu wirus dostaje się tę samą drogą co wcześniej. Doniesienia medialne o zagrożeniu wywoływanym przez nową mutację mogą co najwyżej torpedować akcje szczepień, bo pewnie znajdzie się ktoś kto powie, że nie ma co się szczepić, skoro wirus może mutować. Tymczasem wywołuje on tą samą chorobę - podkreśla ekspert.

Tak proszę pana to jest artykuł dla mnie , przekonuje mnie do słuszności szczepień .

Na dziś kończę , prysznic i film na noc .--Dobranoc
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brudnoszara Lnica niezalogowany
5 stycznia 2021r. o 21:35
M21W2 napisał(a):
~~Jaskraworóżowy Limnantes napisał(a): No i dodatek dla pana Lucjana: https://wiadomosci.wp.pl/nowa-mutacja-w-anglii-zakazenia-rosna-lawinowo-ministerstwo-zdrowia-mamy-bufor-bezpieczenstwa-6593928265481024a

To może pan wytłumaczy, czy szczepionka działa na nową mutację? I skąd wiedzą to mądrale, które mówi, że tak skoro nie badano tego?
I jak to jest, że szczepią się w Wlk. Brytanii na potęgę i tylko się pogorszyło? Naukowe podejście, tak przez pana lubiane, mówi, że jeżeli podjąłem działania, a efekt jest przeciwny do zamierzonego, to chyba te działania nie są właściwe.
Nienaukowe, ale religijne podejście stosowane przez wyznawców szczepień będzie im kazało powiedzieć, że trzeba jeszcze zwiększyć tempo szczepień.
A naukowe podejście kazałoby tez zadać pytanie - czy ta mutacja nie jest
spowodowana przez pierwszą szczepionkę z mRNA? Przy okazji - czy pan wie, że Anglicy przestali szczepić tą szczepionka i wprowadzają swoją? Może to ma związek.
I jeszcze jedno na temat naukowego podejścia - "Wiem, że nic nie wiem". To powiedział nie byle kto.




Proszę przeczytać to co Pan wkleił , tam jest wszystko wyjaśnione .
Skąd ma pan wiedzę o tym wzrost zakażeń to wina szczepionek . u nas czy w Niemczech nie szczepiono a nastąpił lawinowy wzrost zakażeń .

Tu fragment z artykułu :

- Czy mutacja zmieniła kliniczny przebieg choroby? Nie. Czy zmienił się receptor wirusowy? Nie. Do organizmu wirus dostaje się tę samą drogą co wcześniej. Doniesienia medialne o zagrożeniu wywoływanym przez nową mutację mogą co najwyżej torpedować akcje szczepień, bo pewnie znajdzie się ktoś kto powie, że nie ma co się szczepić, skoro wirus może mutować. Tymczasem wywołuje on tą samą chorobę - podkreśla ekspert.

Tak proszę pana to jest artykuł dla mnie , przekonuje mnie do słuszności szczepień .

Na dziś kończę , prysznic i film na noc .--Dobranoc

Dzisiaj w U K nowy rekord zakażeń 60 tys .mimo tego ,że ponad milion osób zaszczepiono .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14240
M21W2
5 stycznia 2021r. o 21:46

~~Brudnoszara Lnica Wielka Brytania liczy ok .66 mln mieszkańców , jak podałeś zaszczepiono milion , jaki to procent ? .
Pełna ochrona następuje siedem dni po drugim zaszczepieniu , odpisałem bo przed chwilą lekarz wyjaśniał działanie szczepionki odpowiadając dziennikarce TVN .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jaskraworóżowy Limnantes niezalogowany
5 stycznia 2021r. o 21:48
M21W2 napisał(a):
~~Jaskraworóżowy Limnantes , jest wiele pytań na które nie znamy odpowiedzi ,
Oglądałem program w którym mikrobiologowi zadano pytanie o grypę , odpowiedział że jest proste wytłumaczenie , większa higiena , maseczki stałe się dużą ochroną przed grypą .


Panie Lucjanie, nie było wtedy powszechnych maseczek, kiedy zniknęła grypa. A niesławny min. Szumowski nawet się z maseczek właśnie wtedy naśmiewał. No cóż - nich pan oglądnie bajeczkę na dobranoc. Podobne te bajeczki do wypowiedzi ekspertów, którzy mówią, mimo że nie mają odpowiedzi na wiele pytań.
Ale na jedno niech pan odpowie - czemu ta szczepionka jest dopuszczona warunkowo?

Dobranoc.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
13926
qwax_
5 stycznia 2021r. o 21:53
M21W2 napisał(a):
Skąd ma pan wiedzę o tym wzrost zakażeń to wina szczepionek . u nas czy w Niemczech nie szczepiono a nastąpił lawinowy wzrost zakażeń .

Pewnie za chwile podadzą, że zaznaczony na wykresie punkt to początek szczepień w Polsce;)[img=1609879858_ipkkz1s.jpg]

„Historię piszą zwycięzcy” - dlatego od 200 lat nie znamy polskiej historii. ***** ***
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.