Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Szczepimy się
~~Izabelowy Przebiśnieg niezalogowany
17 stycznia 2021r. o 20:35
Tak szczepimy się .powiedzcie mi co to zapanstwo ktore nie daje zyc przedsibiorcom a szczepi w pierwszej kolejności ok 9 milionow seniorow.Odpowiedz --pisowskie.Wszyscy szczepai najpierw seniorow ale i płacą od 70 do 80 % pozyskiwanych dochodow.A u nas.Szczepi sie seniorow więc niech oni za.........na swoje emerytury .Zobaczymy co zrobią jak i im obetną emerytury bo przeciez nie zabiorą sobie ,rydzykowi czy kurskiemu.
Ot ,,ciemny narod;; i nie moje to słowa.
Młodzi bez pracy ,przediebiorcy bez dochodów pozostaje Wam ,,ulica i zagranica''
senior lat71
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Białawoszara Miechunka niezalogowany
17 stycznia 2021r. o 21:26
Głos rozsądku.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
13926
qwax_
17 stycznia 2021r. o 21:40
Włodzimierz Bodnar: Tak się leczy COVID-19. Mój personel nie boi się [WYWIAD]
https://nczas.com/2021/01/08/wlodzimierz-bodnar-tak-sie-leczy-covid-19-moj-personel-nie-boi-sie-wywiad/

„Historię piszą zwycięzcy” - dlatego od 200 lat nie znamy polskiej historii. ***** ***
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
17 stycznia 2021r. o 21:43
słyszałem że jest już 135 osób z powikłaniami...
to prawda?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Kobaltowy Kasztanowiec niezalogowany
18 stycznia 2021r. o 8:57
~~Ciemnobłękitna Czubatka napisał(a): A my wam z chórkiem zaśpiewamy :)
{ Dobry Jezu a Nasz Panie,
Daj im wieczne :):) }


Kto komu będzie śpiewać to się jeszcze okaże.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Kirowa Konwalia niezalogowany
18 stycznia 2021r. o 10:02
DP napisał(a): Nie szczepię się.


Moja cała rodzina też się nie zaszczepi. Nie rozumiem jak można tak ślepo ufać i wierzyć temu rządowi i TVP, którzy przyczynili się do śmierci tysięcy osób, wprowadzając idiotyczne restrykcje.
Mam nadzieję, że spotka ich sprawiedliwość!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Kirowa Konwalia niezalogowany
18 stycznia 2021r. o 10:06
~Bura Aksamitka napisał(a): Brunatna Macierzanka podaj źródło tych informacji.
Ja się zaszczepię, nawet jeśli będą to siki krowy, bo chcę normalnie żyć i podróżować. Jeśli to jedyny sposób, skorzystam z niego.


A ja chcę normalnie żyć i być zdrowa - dlatego się nie zaszczepię!
Trudno, jak ne będę mogła podróżować za granicę to w Polsce jest tyle pięknych miejsc.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14505
DP
18 stycznia 2021r. o 10:36
~~Kirowa Konwalia napisał(a):
DP napisał(a): Nie szczepię się.


Moja cała rodzina też się nie zaszczepi. Nie rozumiem jak można tak ślepo ufać i wierzyć temu rządowi i TVP, którzy przyczynili się do śmierci tysięcy osób, wprowadzając idiotyczne restrykcje.
Mam nadzieję, że spotka ich sprawiedliwość!


Nie liczyłabym na sprawiedliwość. Ale dobrze wiedzieć że nie wszyscy dalą się nakręcać tej spirali strachu:)


Dopisane 18.01.2021r. o godz. 10:36:

DP napisał(a):
~~Kirowa Konwalia napisał(a):
DP napisał(a): Nie szczepię się.


Moja cała rodzina też się nie zaszczepi. Nie rozumiem jak można tak ślepo ufać i wierzyć temu rządowi i TVP, którzy przyczynili się do śmierci tysięcy osób, wprowadzając idiotyczne restrykcje.
Mam nadzieję, że spotka ich sprawiedliwość!


Nie liczyłabym na sprawiedliwość. Ale dobrze wiedzieć że nie wszyscy dalą się nakręcać tej spirali strachu:)


dają*
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.