Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Ciągle wysoka liczba testów pozytywnych
~Różowofioletowy Przetacznik niezalogowany
3 kwietnia 2021r. o 8:38
Przykre to
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Płowoszara Serduszka niezalogowany
3 kwietnia 2021r. o 8:48
A na ulicach nadal towarzystwo bez masek. Z uśmiechem na ustach....
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Barwinkowy Oczar niezalogowany
3 kwietnia 2021r. o 8:52
Przykre jest, że wielu lekceważy obostrzenia. częściowo mamy na własne życzenie. Ja zostałam wykpiona za noszenie maseczki. Również nie wsiadłam do windy w której był sąsiad bez maseczki. Tak się Pan zdenerwował, że poleciały słowa pod moim adresem, których więcej nie chciałabym usłyszeć.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Kasztanowatoczerwona Szałwia niezalogowany
3 kwietnia 2021r. o 9:33
Poczekaj zaraz i tu polecą. Na mnie też pancia popatrzyła jak jej zwróciłam uwagę że ie żywo tylko w rękawiczkach.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Atramentowa Lantana niezalogowany
3 kwietnia 2021r. o 9:37
przekaz optymistyczny z okazji świąt
Ładna pogoda w ostatnich dniach pokazała optymistyczny widok na ulicach , coraz mniej zombie z pieluchami na twarzach a zdecydowana przewaga ludzi świadomych z odkrytą twarzą .Myślę że za kilka/ kilkanaście miesięcy gdy pseudo szczepionki zaczną działać i depopulować , zaszczepieni zombie zaczną się przenosić do krainy wiecznej plandemii , i znikną z naszych ulic bezpowrotnie , znikną z TV szamani Horban ,Simon ,czy Sutkowski straszący zombiaków virusem oraz szpitale przestaną straszyć testami tyle wartymi co rzut monetą.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Zgniły Nagietek niezalogowany
3 kwietnia 2021r. o 9:40
ciekawe! wczoraj robiłem test i nie mam jeszcze wyniku, a redaktory ju z wiedzą.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Rudawy Jaśminowiec niezalogowany
3 kwietnia 2021r. o 9:41
~~Atramentowa Lantana napisał(a): przekaz optymistyczny z okazji świąt
Ładna pogoda w ostatnich dniach pokazała optymistyczny widok na ulicach , coraz mniej zombie z pieluchami na twarzach a zdecydowana przewaga ludzi świadomych z odkrytą twarzą .Myślę że za kilka/ kilkanaście miesięcy gdy pseudo szczepionki zaczną działać i depopulować , zaszczepieni zombie zaczną się przenosić do krainy wiecznej plandemii , i znikną z naszych ulic bezpowrotnie , znikną z TV szamani Horban ,Simon ,czy Sutkowski straszący zombiaków virusem oraz szpitale przestaną straszyć testami tyle wartymi co rzut monetą.
Gdzie tacy DEBILE się rodzą??????
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Celestynowy Cytryniec niezalogowany
3 kwietnia 2021r. o 9:56
~~Rudawy Jaśminowiec napisał(a): Gdzie tacy DEBILE się rodzą??????


Słuchali Pinokia, Szumowskiego i uwierzyli, że jest koniec pandemii - trzeba iść na adriankowe wybory.

To był przekaz dla "ciemnego luda" i oni to łyknęli.

Koniec to koniec. Teraz swoje "apele" w doooopę niech sobie wsadzą.

Jak ktoś oszukuje i kłamie - w żywe oczy - to później są tego skutki.

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.