Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Ciągle wysoka liczba testów pozytywnych
~Śliwkowy Złotlin niezalogowany
3 kwietnia 2021r. o 10:01
~~Zgniły Nagietek
ciekawe! wczoraj robiłem test i nie mam jeszcze wyniku, a redaktory ju z wiedzą.

To prawda. Też wczoraj robiłam test wyniku jeszcze nie mam. Więc to dane chyba z poprzednich dni.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Burawa Krzewuszka niezalogowany
3 kwietnia 2021r. o 10:12
~~Rudawy Jaśminowiec napisał(a):
~~Atramentowa Lantana napisał(a): przekaz optymistyczny z okazji świąt
Ładna pogoda w ostatnich dniach pokazała optymistyczny widok na ulicach , coraz mniej zombie z pieluchami na twarzach a zdecydowana przewaga ludzi świadomych z odkrytą twarzą .Myślę że za kilka/ kilkanaście miesięcy gdy pseudo szczepionki zaczną działać i depopulować , zaszczepieni zombie zaczną się przenosić do krainy wiecznej plandemii , i znikną z naszych ulic bezpowrotnie , znikną z TV szamani Horban ,Simon ,czy Sutkowski straszący zombiaków virusem oraz szpitale przestaną straszyć testami tyle wartymi co rzut monetą.
Gdzie tacy DEBILE się rodzą??????

U ciebie w domu
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Kobaltowy Rojnik niezalogowany
3 kwietnia 2021r. o 11:14
Z tych testów 10 procent jest prawdziwych a pozostałe to ściema.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ceglastoczerwony Migdałowiec niezalogowany
3 kwietnia 2021r. o 11:34
te testy to jedna wielka ściema



Austriacki sąd stwierdził, że test PCR nie jest odpowiedni do określania zakaźności. Konkretna sprawa dotyczyła pozwu wniesionego przez FPÖ (Wolnościowa Partia Austrii). Zakazano jej zorganizowania spotkania w Wiedniu pod koniec stycznia. Partia wniosła przeciwko temu skargę do Sądu Administracyjnego w Wiedniu. Sąd orzekł na jej korzyść. Sędziowie byli bardzo krytyczni wobec polityki rządu austriackiego w sprawie Corony. "Na podstawie wyroku jest pewne, że policja nie będzie już mogła w przyszłości zakazywać antyrządowych zgromadzeń na podstawie tych danych" - pisze gazeta internetowa "Raport 24". Sąd doszedł do wniosku, że wiedeński wydział zdrowia, którego informacje stanowiły podstawę do wydania przez policję zakazu zgromadzenia, "nie przedstawił ważnych i opartych na dowodach twierdzeń i ustaleń" w sprawie epidemii.


Sąd stwierdza dosłownie:


"Przyjmując definicje Ministra Zdrowia, Definicja przypadku Covid-19 z dnia 23.12.2020 r., "przypadek potwierdzony" to 1) każda osoba z potwierdzeniem obecności swoistego kwasu nukleinowego SARS-CoV-2 (test PCR, red. ), niezależnie od objawów klinicznych, lub 2) każda osoba, u której wykryto swoisty antygen SARS-CoV, spełniająca kryteria kliniczne, lub 3) każda osoba, u której wykryto swoisty antygen SARS-CoV, spełniająca kryteria epidemiologiczne. Tak więc żaden z trzech "potwierdzonych przypadków" określonych przez Ministra Zdrowia nie spełnia wymogów WHO w zakresie terminu "osoba chora/zakażona". Opieranie się wyłącznie na teście PCR (potwierdzony przypadek 1) jest odrzucane przez WHO."

https://altershot.tv/ze-swiata/sensacyjny-wyrok-w-austrii-test-pcr-nie-nadaje-sie-do-diagnozy

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Mahoniowy Kuflik niezalogowany
3 kwietnia 2021r. o 12:37
Moja znajoma trzeci dzień leży w Lubinie na SORZE bo nie może się dostać do szpitala z powodu braku miejsc. Ma Covida podają jej tlen ale wolnych miejsc nie ma. I g..no mnie obchodzą opisywane tu testy i ich skuteczność i wiarygodność. Szpitale są na granicy wydolności. Ale róbmy tak dalej. Śmiejmy się z tych co chcą zachować dystans, noszą maseczki czy ewentualnie chcą się zaszczepić. COVID JEST I ZABIJA. Ale w sumie to po co ja to piszę. Część naszego społeczeństwa jest tak mądra że i tak mnie za ten wpis wyśmieje.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Kakaowa Imperata niezalogowany
3 kwietnia 2021r. o 14:48
~~Mahoniowy Kuflik napisał(a): Moja znajoma trzeci dzień leży w Lubinie na SORZE bo nie może się dostać do szpitala z powodu braku miejsc. Ma Covida podają jej tlen ale wolnych miejsc nie ma. I g..no mnie obchodzą opisywane tu testy i ich skuteczność i wiarygodność. Szpitale są na granicy wydolności. Ale róbmy tak dalej. Śmiejmy się z tych co chcą zachować dystans, noszą maseczki czy ewentualnie chcą się zaszczepić. COVID JEST I ZABIJA. Ale w sumie to po co ja to piszę. Część naszego społeczeństwa jest tak mądra że i tak mnie za ten wpis wyśmieje.
brawo za intelekt,apogeum tepoty i głupoty skupione w twoim małym mózgu jeżeli go posiadasz,a z twojego posta wynika że nie.wygonić tych niby chorych na cowid i zacząć leczyć ludzi naprawde chorych.https://globalna.info/2021/04/02/pandemia-brexit-i-polska-pod-zastaw-na-wall-street-i-w-city-of-london/
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brudnozielona Portulaka niezalogowany
3 kwietnia 2021r. o 17:56
WHO też zauważyło że jest za dużo pozytywnych testów mimo szczepień i będzie zalecał zaprzestania testów szczepionki muszą pomagać więc ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brudnozielona Portulaka niezalogowany
3 kwietnia 2021r. o 18:00
~~Mahoniowy Kuflik napisał(a): Moja znajoma trzeci dzień leży w Lubinie na SORZE bo nie może się dostać do szpitala z powodu braku miejsc. Ma Covida podają jej tlen ale wolnych miejsc nie ma. I g..no mnie obchodzą opisywane tu testy i ich skuteczność i wiarygodność. Szpitale są na granicy wydolności. Ale róbmy tak dalej. Śmiejmy się z tych co chcą zachować dystans, noszą maseczki czy ewentualnie chcą się zaszczepić. COVID JEST I ZABIJA. Ale w sumie to po co ja to piszę. Część naszego społeczeństwa jest tak mądra że i tak mnie za ten wpis wyśmieje.

Ludzie myślą że uciekają przed kostuchą a oni biegną do niej od dnia urodzenia
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza