Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Strefa Płatnego Parkowania - Masz pytania? Mamy wiele odpowiedzi!
~~Celestynowy Cytryniec niezalogowany
2 czerwca 2021r. o 14:06
Dlaczego nie można tam się dodzwonić?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~3 d niezalogowany
2 czerwca 2021r. o 14:09
Mam pytanie: jeśli w parkometrze zabraknie papieru drukującego kwitek - zabraknie - To jak uniknąć kary? I jeszcze drugie: niepełnosprawny przyjeżdża w strefę parkowania i zastaje zajęte miejsce przeznaczone dla niepełnosprawnych, postawi obok i co, musi bulić za postojowe? albo biznesmen /-women przyjeżdża do ratusza załatwić sprawy, też musi bulić chociaż kasę z niego "miasto" ściąga? Dobrze że p. prezydent i jego ludzie będą płacić jak przyjadą do centrum miasta :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jabol niezalogowany
2 czerwca 2021r. o 14:18
Mam zielone tablice , regulamin nie zwalnia mnie z opłat, a prawo o ruchu drogowym tak. Co stoi wyżej ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Stanley niezalogowany
2 czerwca 2021r. o 14:19
Namawiał do osiedlania się w Bolesławcu,a tu robi ludzią pod prąd.biedny hipokryta.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Franek S niezalogowany
2 czerwca 2021r. o 14:58
Jak tak to, czy nie można było zakupić i zamontować parkometrów takich jak w J. Górze, gdzie żaden bilet nie jest potrzebny, gdyż wszystko jest wykonywane elektronicznie. Wpisuje się tylko nr rejestracyjny pojazdu i wnosi opłatę. U nas zawsze za murzynami nie ubliżając murzynom. Papier, bilety za szyba, chodzenie do parkomatu w celu opłaty a później 50m do samochodu aby umieścić bilet za szybą.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~hucpa niezalogowany
2 czerwca 2021r. o 15:19
NIE MAM PYTAŃ. JEST TRAGEDIA !
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ciekawy niezalogowany
2 czerwca 2021r. o 16:15
czy opłaca sie sta ly abonament jezeli nie jestem pewny ze bede miał miejsce?-kto na to odpowie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Pomidorowy Szczawik niezalogowany
2 czerwca 2021r. o 16:37
Jeżeli zaparkuję na trawniku i wykupię bilet to czy dostanę mandat art 144. za niszczenie zieleni ?
Są wyznaczone takie miejsca postojowe w podwórkach.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.