Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAMrowka zaprasza
REKLAMA SINMAG zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Radni i członkowie Prawa i Sprawiedliwości żądają obniżenia taryf w nowej strefie parkowania
~~Niebieskoszara Miechunka niezalogowany
3 czerwca 2021r. o 10:56
Bolesławiec "strefą wolną od PIS" - tak zadecydowali wyborcy w tym mieście ;)
Więc do kogo pretensje, prezydenta mamy takiego, jakiego sobie wybraliśmy
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~rifi niezalogowany
3 czerwca 2021r. o 11:19
Nie lubię Pis-u ale ten głos ma moje poparcie. A gdzie są "opozycyjni" radni Sakowski i Klasa? Wstyd panowie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Chj niezalogowany
3 czerwca 2021r. o 11:29
PiSowcy! Wasz rządzik dowala kolejne podatki a tutaj żądacie obniżenia kosztów? Wy sobie niskimi cenami waszych mord zdradzieckich nie wycierajcie!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Chj niezalogowany
3 czerwca 2021r. o 11:31
~~rifi napisał(a): Nie lubię Pis-u ale ten głos ma moje poparcie. A gdzie są "opozycyjni" radni Sakowski i Klasa? Wstyd panowie.


I wierzysz w tą kiełbasę wyborczą? Nie załamuj mnie! Kaczyński mówił w 2011 o obniżeniu cen paliwa, tak gadał że trzeba odpowiedzialności i co, obniżył? Gówno, nic z tym nie zrobił, ba! Za PiSu ceny paliwa poszły nawet w górę.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~stary niezalogowany
3 czerwca 2021r. o 11:34
Nie jestem za PiS-em ale w tej kwestii mają moje poparcie! Tak trzymać !
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Białobrązowa Laurowiśnia niezalogowany
3 czerwca 2021r. o 11:53
~~rifi napisał(a): Nie lubię Pis-u ale ten głos ma moje poparcie. A gdzie są "opozycyjni" radni Sakowski i Klasa? Wstyd panowie.


Opozycyjni? HAhahahaha :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ciemnopopielaty Rannik niezalogowany
3 czerwca 2021r. o 12:07
~~Brudna Margerytka napisał(a): Szanowny Bolecnauto klub PiS jako jedyny był przeciwny spp w takiej formie jakiej powstaje. Te propozycje były złożone na piśmie do prezydenta PR w maju 2020 roku jednak pozostały bez merytorycznej odpowiedzi. Strefa wchodzi w życie za miesiąc ( od 1 lipca) więc jest to najlepszy czas na wprowadzenie zmian.

PR nie pierwszy raz pokazał gdzie ma zdanie tej tzw. rady.

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brązowawożółty Zawciąg niezalogowany
3 czerwca 2021r. o 12:12
Jak czytam komentarze i opinie na tym portalu to w Bolesławcu półgłówków nie brakuje. Żadnych merytorycznych uwag ani opinii. Psim obowiązkiem Prezydenta i radnych jest dbanie / w skrócie / o interes mieszkańców. Miasto ma być dla mieszkańców przyjazne i w miarę tanie , tak powinien rządzić dobry gospodarz. Miasto spółek i spółeczek prezesów , dyrektorów ,układów i układzików na końcu pod dyktatem deweloperów. W myśl powiedzenia mamy takiego prezydenta i radnych na jakich sobie zasłużyliśmy.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza