Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza
REKLAMA SINMAG zaprasza
REKLAMA Bricomarche zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Nowy ład w/g PiS

~~zimowit niezalogowany
29 lipca 2021r. o 12:02
Sejm uchwalił ustawę o odbudowie Pałacu Saskiego.
Przeciwko był… poseł mniejszości niemieckiej Ryszard Galla.
Ale ta mniejszość ...
Tak samo jak Galla głosowało głosowała większość posłów KO i Lewicy.
Oj, niemała ta mniejszość, niemała...:D :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~jarek to yebnie niezalogowany
29 lipca 2021r. o 12:17
https://tvn24.pl/biznes/z-kraju/polski-lad-zmiany-w-podatkach-a-samorzady-rafal-trzaskowski-prezydent-warszawy-o-dochodach-samorzadow-5160481

piSS jest gorsze niż faszyzm
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jzef Stalin niezalogowany
29 lipca 2021r. o 13:30
Ja tez jestem przeciwko odbudowie palacu saskiego.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ciemnogranatowa Wierzba niezalogowany
29 lipca 2021r. o 14:00
~~Jzef Stalin napisał(a): Ja tez jestem przeciwko odbudowie palacu saskiego.


Respiratory i maseczki od 'kolegów' już odpadają.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Rafaek niezalogowany
29 lipca 2021r. o 14:19
Po co odbudowywać jak w Niemczech mają podobny.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Turkusowy Lilak niezalogowany
29 lipca 2021r. o 14:24
WITAM manipulujących moje oceny ZDRAJCÓW WŁASNEJ OJCZYZNY, opłacanych przez JK judaszowymi srebrnikami i ruskimi kopiejkami, gestem Lichockiej.

Z ukłonem i pozdrowieniem ZWRACAM SIĘ RÓWNIEŻ DO TYCH, POD KTÓRYCH PATRONATEM/PROTEKTORATEM DZIAŁACIE BEZKARNIE, od pierwszych chwil powrotu Tuska do polityki.
Tuska, dającego JK i jego koalicyjnej sekto-mafii ‘DO WIWATU’.
A co za tym idzie, będącego powodem waszej wzmożonej, bezsilnej akcji opętanego miotania się na Forum, niczym ‘zdrogowana’ (czytaj; znarkotyzowana) kaczym trującym jadem i odorem banda „mord zdradzieckich i kanalii”, cytując tego, który was opłaca.

Życzę Wam, aby nadszedł dzień przebudzenia się Waszych sumień i byście zaczęli doświadczać po nocach tego, co doświadcza JK od 2010, po ‘zamordowaniu’ 96 osób, wysyłając Je do Katynia, z celem nabicia głosów wyborczych dla niemoty ex-prezydenta.
Wysyłając ich w oparciu o zaniedbania Kancelarii Lecha szczególnie Dudy i Sasina, organizujących ten lot.
Wysyłając ich w warunkach atmosferycznych, gdzie żaden lot nie powinien mieć miejsca.
A co gorsze; DAJĄC VIA JK-LK, NAKAZ LĄDOWANIA.

Zaufajcie mi, ZDRAJCY WŁASNEJ OJCZYZNY, gdy mówię, że po wypłynięcia na powierzchnię z tego kaczego *ajna, przebudzeniu się z tego kaczego odurzenia, NIGY NIE zaśniecie ani jednej nocy w spokoju, z powodu własnych ‘zasług i osiągnięć’, w spełnianiu TEJ MISJI PRORZĄDOWEJ.

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~olo niezalogowany
29 lipca 2021r. o 14:25
Pisuary to głupia i chciwa banda
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Turkusowy Lilak niezalogowany
29 lipca 2021r. o 14:40
P.S zapomniałem dodać JK zapłaci za to że zabrał mi 15 tyś emerytury .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
REKLAMA Oferta edukacyjna szkół powiatu bolesławieckiego