Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Nowy ład w/g PiS

~~TW bablina i koledzy mafiozi niezalogowany
25 maja 2023r. o 8:43
https://www.money.pl/gospodarka/czesi-ostrzegaja-przed-tym-co-zamierza-zrobic-pis-bledne-kolo-6901456456682368a.html

Polska zbankrutuje ale kaczynski za wszelką cenę chce uniknąć więzienia
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jacek niezalogowany
25 maja 2023r. o 8:53
Panie a udowodnij pan, że jak wróci Tusk to piniondze będą.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Falkonetti niezalogowany
25 maja 2023r. o 8:56
~~Rysiek napisał(a): Kochani a ten na tunel dla Tuska to nie było piniendzy a teraz to są tak? To nie ma czy nie ma?
Czy może były ale nie dla wszystkich? Dla Tuska nie było a jak przyszedł prezes Kaczyński to natychmiast się znalazły i są na wszystko.

Rysiaczku ....a napisz ile to dał na tunel mkkwacz?...napisz ile to dali piSSdzielce?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Bandyci będą siedzieć niezalogowany
25 maja 2023r. o 9:30
500+ miał być programem demograficznym. Okazał się niewypałem. Pytanie po co eprowadzsc 800+ ?????? Żeby kupić wyborców ich władnymi pieniędzmi, utrzymać piSS u władzy i ochronić bandziorow przed odsisdką ???????
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14240
M21W2
25 maja 2023r. o 10:17
~~Panie Lucjanie napisał(a): Panie Lucjanie po spełnieniu Unijnych warunków pieniądze przypisane Polsce kiedyś zostaną odblokowane.Czy pan wierzy Trzaskowskiemu czy nie. Pan nie potrafi normalnie oceniać ludzi.
Ale kary w postaci milion euro dziennie nikt Polakom nie wróci. A te kary płacimy przez upór Ziobry i Kaczyńskiego.
Manipuluje pan informacjami wedle uznania.
Prawda jest taka że PiS jest osiem lat przy władzy i to on i tylko on odpowiada za to co się dzieje. Co tu do gadania ma Tusk lub Trzaskowski. A może jeszcze wmiesza pan w to Palikota ?



Proszę Pana , mój wpis był kierowany do Janusza który popierał kandydaturę Trzaskowskiego na prezydenta , zacytowałem wypowiedź Trzaskowskiego o zamrożeniu funduszy .
Janusz na pewno zrozumiał moją ironię odnośnie mojej wiary a słowa Trzaskowskiego , Pan ma z tym zrozumiały dla mnie problem , nie wie Pan że nie jestem entuzjastą UE ani zwolennikiem PO i jej czołowych działaczy .
Nie będę jak Pan oceniał kogoś kogo nie znam jednocześnie nie interesują mnie opinie anonimów o mnie , mogę dyskutować z każdym oceniającym osoby publiczne .
Karanie nas Polaków ( nie rządzących ) za jakąś niezdefiniowaną " praworządność " przez ludzi skorumpowanych jest dla mnie nie do zaakceptowania .
Pana przekonują argumenty PO że za wszystko odpowiadają rządzący , mnie też , wie Pan dlaczego , rządy nad Polską wbrew traktatom przejmuje PE z jej czołowymi skorumpowanymi europosłami na czele , przeciwko którym prowadzone są postępowania karne łącznie z tymczasowymi aresztami .
Nie będę pisał o roli polskich europosłów totalnej opozycji , nie warto , dla Pana są to niewiniątka takie same jak Tusk .



„Für Deutschland”
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Złocistorudy Wiesiołek niezalogowany
25 maja 2023r. o 10:37
A to Qurwa jedna .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Rysiu niezalogowany
25 maja 2023r. o 10:38
~~Falkonetti napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Rysiek napisał(a): Kochani a ten na tunel dla Tuska to nie było piniendzy a teraz to są tak? To nie ma czy nie ma?
Czy może były ale nie dla wszystkich? Dla Tuska nie było a jak przyszedł prezes Kaczyński to natychmiast się znalazły i są na wszystko.

Rysiaczku ....a napisz ile to dał na tunel mkkwacz?...napisz ile to dali piSSdzielce?


Kochany dla Tuska unia niedała nic, a dla prezesa Kaczyńskiego 85% +samorząd15% to daje kochanienki 100 (słownie sto) procent. To komu ja będę kochany gratulował? To ja gratuluję kochanku prezesowi Kaczyńskiemu:)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Cynamonowy Jaśminowiec niezalogowany
25 maja 2023r. o 10:40
Warto tu przypomnieć że w eurioparlamencie skarżyli się na zagrożenie demokracji i ci z pisu .Wie coś pan o tym?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.