Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA #pijezkranu
BolecFORUM Nowy temat

Nowy ład w/g PiS

~~Poczerwieniały Fiołek niezalogowany
13 lipca 2021r. o 13:59
Dokładnie, w Budapeszcie podpisali współpracę z proputinowcami przeciwko UE.
Teraz pis_dzielce razem z Salvinim i Orbanem będą nosili koszulki z podobizną Putina.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~bern niezalogowany
13 lipca 2021r. o 14:29
Cały demokratyczny świat tłumaczy tym pisowskim, politycznym analfabetom, że rujnują pozycję Polski w świecie i demolują polską gospodarkę zaciągając gigantyczne długi wewnętrzne i zewnętrzne.
Ale jak zawsze tłumaczenie idiocie że jest idiotą jest bezskuteczne.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Pozłocista Jeżówka niezalogowany
13 lipca 2021r. o 14:36
~~bern napisał(a): Cały demokratyczny świat tłumaczy tym pisowskim, politycznym analfabetom, że rujnują pozycję Polski w świecie i demolują polską gospodarkę zaciągając gigantyczne długi wewnętrzne i zewnętrzne.
Ale jak zawsze tłumaczenie idiocie że jest idiotą jest bezskuteczne.


Dlatego nie będę ci tłumaczył, że piszesz bzdury. Pisiory to nie moja bajka, ale tęczowa Mumia Europejska wprowadzająca coraz większy lewicowy zamordyzm tym bardziej.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Yeba pis niezalogowany
13 lipca 2021r. o 14:47
Czyżby to były ostatnie wakacje bez wiz???
Kolejny "prezent" od PiS dla Polaków...?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
13 lipca 2021r. o 14:59
nawet nie spodziewacie się dnia kiedy w obecnej ''polsze'' obudzicie się w niczym innym jak pisowskim ''gułagu''

pierwsze zapowiedzi już są...

kto będzie w nich robił za ''kapo''?
wygląda mi na to że tacy jak PanM bo to on jako pierwszy wychylił się nie tak dawno z pomysłem na miejsca odosobnienia dla przeciwników tych pseudo szczepień no i jego kolega niejaki Lucjan wyzywający niechcących się poddać temu eksperymentowi od głupców i durni...

pierwszemu mogę śmiało napisać skoro boi sie niezaszczepionych niech wnioskuje o utworzenie ''gett '' dla zaszczepionych bo tam poczuje się bezpieczny a drugiemu odpowiem że zaszczepiony może dla mnie okazać sie równie wielkim głupcem jak dla niego głupcem jest niezaszczepiony...

zrozumiałeś ten tekst Lucusiu czy jest dla ciebie zbyt trudny dla zrozumienia...hahaha
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Żółtozielony Szczodrzeniec niezalogowany
13 lipca 2021r. o 16:10
~~Pozłocista Jeżówka napisał(a):
Ktoś napisał: ~~bern napisał(a): Cały demokratyczny świat tłumaczy tym pisowskim, politycznym analfabetom, że rujnują pozycję Polski w świecie i demolują polską gospodarkę zaciągając gigantyczne długi wewnętrzne i zewnętrzne.
Ale jak zawsze tłumaczenie idiocie że jest idiotą jest bezskuteczne.


Dlatego nie będę ci tłumaczył, że piszesz bzdury. Pisiory to nie moja bajka, ale tęczowa Mumia Europejska wprowadzająca coraz większy lewicowy zamordyzm tym bardziej.


Pisz matołku, jeśli potrafisz, na temat!
Pozycja Polski w demokratycznym świecie i gigantyczny dług wewnętrzny i zewnętrzny jakich nie było dotąd w historii naszego kraju. To jest temat!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
13 lipca 2021r. o 16:32
100/100
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Rudozłoty Floks niezalogowany
13 lipca 2021r. o 17:20
~~Żółtozielony Szczodrzeniec napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Pozłocista Jeżówka napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~bern napisał(a): Cały demokratyczny świat tłumaczy tym pisowskim, politycznym analfabetom, że rujnują pozycję Polski w świecie i demolują polską gospodarkę zaciągając gigantyczne długi wewnętrzne i zewnętrzne.
Ale jak zawsze tłumaczenie idiocie że jest idiotą jest bezskuteczne.


Dlatego nie będę ci tłumaczył, że piszesz bzdury. Pisiory to nie moja bajka, ale tęczowa Mumia Europejska wprowadzająca coraz większy lewicowy zamordyzm tym bardziej.

Pisz matołku, jeśli potrafisz, na temat!
Pozycja Polski w demokratycznym świecie i gigantyczny dług wewnętrzny i zewnętrzny jakich nie było dotąd w historii naszego kraju. To jest temat!

1,4 biliona zadłużenia dzięki rozdawnictwu PIS ZUS już dawno jest bankrutem ,
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.