Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Metrohouse zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Nowy ład w/g PiS

11445
PanM
13 lipca 2021r. o 17:31
Horus napisał(a): nawet nie spodziewacie się dnia kiedy w obecnej ''polsze'' obudzicie się w niczym innym jak pisowskim ''gułagu''

pierwsze zapowiedzi już są...

kto będzie w nich robił za ''kapo''?
wygląda mi na to że tacy jak PanM bo to on jako pierwszy wychylił się nie tak dawno z pomysłem na miejsca odosobnienia dla przeciwników tych pseudo szczepień no i jego kolega niejaki Lucjan wyzywający niechcących się poddać temu eksperymentowi od głupców i durni...

pierwszemu mogę śmiało napisać skoro boi sie niezaszczepionych niech wnioskuje o utworzenie ''gett '' dla zaszczepionych bo tam poczuje się bezpieczny a drugiemu odpowiem że zaszczepiony może dla mnie okazać sie równie wielkim głupcem jak dla niego głupcem jest niezaszczepiony...

zrozumiałeś ten tekst Lucusiu czy jest dla ciebie zbyt trudny dla zrozumienia...hahaha


Janusz , lubujesz się w przyklejaniu łatek własnego pomysłu ?
Szkoda Ci tłumaczyć.
Strach cokolwiek napisać bo nie wiadomo co Ty z tego stworzysz.
Rozróżniam ludzi którzy nie chcą się zaszczepić od tych którzy prowadzą propagandę przeciw szczepieniom i ich przeciwników agitujących za szczepieniami.
Odniosłem się do faktografii.
Zwolennicy szczepień / TRZYMAJĄCY WŁADZĘ / zaczęli na pozostałych nakładać coraz bardziej rygorystyczne obostrzenia przeciw którym ze względu na ogólnoświatową skalę histerii szary obywatel nie miał jak się przeciwstawić. A to skutkowało ostrym" loc down em" przemysłu i usług.
Nie da się nie zauważyć że wiele urzędów dalej tkwi w tym szaleństwie bo tak im wygodnie. Kasa płynie roboty zero.
W takich okolicznościach dla nas zwykłych ludzi lepiej było jak najszybciej poddać się szczepieniom i wytrącić oszołomom argument z łap. Nie ma innej drogi. Jak ją znasz napisz.
Skala ingerencji administracji państwa i samorządów w życie prywatne obywateli przybrała skalę kataklizmu.

" Tyle państwa w państwie ile to minimalnie niezbędne i tyle swobody obywatelskiej ile to maksymalnie możliwe " Konstytucja Rzeczypospolitej Czym gorsze prawo tym więcej urzędników i odwrotnie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Koralowa Szydlica niezalogowany
13 lipca 2021r. o 17:39
~~Żółtozielony Szczodrzeniec napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Pozłocista Jeżówka napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~bern napisał(a): Cały demokratyczny świat tłumaczy tym pisowskim, politycznym analfabetom, że rujnują pozycję Polski w świecie i demolują polską gospodarkę zaciągając gigantyczne długi wewnętrzne i zewnętrzne.
Ale jak zawsze tłumaczenie idiocie że jest idiotą jest bezskuteczne.


Dlatego nie będę ci tłumaczył, że piszesz bzdury. Pisiory to nie moja bajka, ale tęczowa Mumia Europejska wprowadzająca coraz większy lewicowy zamordyzm tym bardziej.

Pisz matołku, jeśli potrafisz, na temat!
Pozycja Polski w demokratycznym świecie i gigantyczny dług wewnętrzny i zewnętrzny jakich nie było dotąd w historii naszego kraju. To jest temat!

Świat demokratyczny już praktycznie nie istnieje - rządzą korporacji robiąc co chcą i wydając rządom polecania. Nawet byłego prezydenta USA cenzurowali.
Cały świat zadłuża się, jak oszalały, w tym pi.sior.y, bo teraz szykują nas do Wielkiego Resetu i wprowadzenia totalitarnych rządów. Polska pozycja w świecie nie istniała za PO i nie istnieje za PiSu, bo mamy być zgodnie z planami tylko większym województwem w komunistycznej Unii.




Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Barwinkowy Berberys niezalogowany
13 lipca 2021r. o 17:53
Czym wy się tu wszyscy przejmujecie i ekscytujecie? TYCH GIGANTYCZNYCH DŁUGÓW NIKT NIGDY NIKOMU NIE SPŁACI!!!! Cały świat jest tak zadłużony że już nie panują nad tym kto u kogo i ile. Żyjmy chwilą, cieszmy się z tego co mamy i nie martwmy się o przyszłość. To wszystko prędzej czy później i tak pierdyknie i cała gospodarka zacznie od nowa się odbudowywać. No chyba że kolejne wirusy temat zakończą co wcale nie jest nieprawdopodobne. A na razie cieszmy się pogodą i nie włębiajmy się w globalną politykę bo i tak na to wpływu nie mamy. Pozdrawiam.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
13 lipca 2021r. o 17:54
PanM napisał(a):
Ktoś napisał: Horus napisał(a): nawet nie spodziewacie się dnia kiedy w obecnej ''polsze'' obudzicie się w niczym innym jak pisowskim ''gułagu''

pierwsze zapowiedzi już są...

kto będzie w nich robił za ''kapo''?
wygląda mi na to że tacy jak PanM bo to on jako pierwszy wychylił się nie tak dawno z pomysłem na miejsca odosobnienia dla przeciwników tych pseudo szczepień no i jego kolega niejaki Lucjan wyzywający niechcących się poddać temu eksperymentowi od głupców i durni...

pierwszemu mogę śmiało napisać skoro boi sie niezaszczepionych niech wnioskuje o utworzenie ''gett '' dla zaszczepionych bo tam poczuje się bezpieczny a drugiemu odpowiem że zaszczepiony może dla mnie okazać sie równie wielkim głupcem jak dla niego głupcem jest niezaszczepiony...


Janusz , lubujesz się w przyklejaniu łatek własnego pomysłu ?
Szkoda Ci tłumaczyć.
Strach cokolwiek napisać bo nie wiadomo co Ty z tego stworzysz.


pozwolę sobie w ramach wyjątku odpowiedzieć...
to żadna ''łatka'' z mojej strony bo ty sam pisałeś tu na forum o tym że jak dla ciebie to utworzenie gett dla niezaszczepionych było by słusznym krokiem...


więc nie pisz mi tu o niby to ''moich pomysłach''
no chyba że zaprzeczysz że nie pisałeś o tych gettach ...
lubisz lawirować w swoich wypowiedziach więc i to by mnie nie zdziwiło...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Donald Tusk niezalogowany
13 lipca 2021r. o 18:19
Sędzia z Wrocławia 2,3 alkocholu ,po badaniu krwi . Wzór do naśladowania.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~zenek niezalogowany
13 lipca 2021r. o 18:25
Sędziemu wolno a ty weź słownik ortograficzny do ręki. Wstyd żeby szef tak zacnej partii jak PO sadził takie błędy.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Zofia katoliczka niezalogowany
13 lipca 2021r. o 18:35
~~zenek napisał(a): Sędziemu wolno a ty weź słownik ortograficzny do ręki. Wstyd żeby szef tak zacnej partii jak PO sadził takie błędy.

Arcybiskup Wesołowski zgwałcił setki dzieci ,buszuje teraz w niebie przebierając w anielskich dupkach razem z Lolkiem od kremówek .Powiadam wam ,piekła nie ma .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Rudozłoty Floks niezalogowany
13 lipca 2021r. o 18:46
~~Donald Tusk napisał(a): Sędzia z Wrocławia 2,3 alkocholu ,po badaniu krwi . Wzór do naśladowania.


Co się czepiasz 2,3 to musiał być mocny alkohol .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Orange zaprasza