Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Ecojob zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Nowy ład w/g PiS

~~HWDHIKUKLIKOWI niezalogowany
19 lutego 2022r. o 11:38
~~Jasnopomarańczowy Kuklik napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Stara doradczyni napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Jasnopomarańczowy Kuklik napisał(a): a o czym mam pisać?
o inflacji we Francji? w Niemczech?

o tym niech piszą lokalni ''folksdojcze'' :D
ja żyję tutaj i teraz...

chcesz pisać o inflacji w Europie to pisz...przecież ci nie zabraniam...;D


Ale ty piszesz tak jak by ten wg. Ciebie "niedobory rząd PiS" dawał 13 emeryturę i to piszesz 12 tys. i wysoką waloryzację 7% też to piszesz, ale jednocześnie ten sam rząd robił na złość wszystkim taką wysoką inflację.
To raczej powinieneś napisać że rząd stara się łagodzić skutki ogólnoświatowej inflacji.

przyznam że nic nie zrozumiałem z tego wpisu...widzę jakiś chaos...
ja gdzieś pisałem o jakichś 12 000?...gdzie?

myślisz że te 7% pokryje wzrost cen?
przecież już się mówi że na koniec roku będzie potrzebna ''rewaloryzacja''

rząd się stara?
w jaki sposób? ...tylko nie pisz mi bzdur w typie ''zniesiono vat'' ;D


Czytając wpisy Janusza-Kuklika T. odnoszę wrażenie iż podczas kładzenia płytek u dostojnych obywateli
Bolesławca , w przerwie na śniadanie edukował się czytając ich książki , bo taki „Yntelygent” wszystkowiedzący
z tego „Budowlańca”………………………D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Yebać pis niezalogowany
19 lutego 2022r. o 11:59
Z dziada pradziada umieraliśmy za wolność a teraz oddajemy ja obszczanemu łupiezowemu dziadowi z kodami w nosie który podpalił naszą ojczyznę i każdy nasz dom.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Zielonkawożółty Nawłoć niezalogowany
19 lutego 2022r. o 12:19
No najnowsze notowania dla super ekspresu PIS 36% , peło 24% czyli bez zmian . Bez odbioru .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~arek niezalogowany
19 lutego 2022r. o 12:20
~~Yebać pis napisał(a): Z dziada pradziada umieraliśmy za wolność a teraz oddajemy ja obszczanemu łupiezowemu dziadowi z kodami w nosie który podpalił naszą ojczyznę i każdy nasz dom.


Tego typa wybrali ci, którzy nie poszli na wybory.
PiS dostał 32% głosów, gdy chociaż 10% ludzi więcej poszło na wybory te dupki nigdy nie dostaliby władzy.
Zastanówcie się nad przy następnych wyborach.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Peło 30 bezrobocie niezalogowany
19 lutego 2022r. o 12:53
Już się zastanawiałem idę głosować na PIS .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Horus niezalogowany
19 lutego 2022r. o 12:58
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Normalny i przyzwoity jak Tusk niezalogowany
19 lutego 2022r. o 13:07
Ja jako były, zwołałem na spotkanie byłych...
Bolek nie dojechał bo miał ważne spotkanie w Puławach
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Donek niezalogowany
19 lutego 2022r. o 13:18
~~Normalny i przyzwoity jak Tusk napisał(a): Ja jako były, zwołałem na spotkanie byłych...
Bolek nie dojechał bo miał ważne spotkanie w Puławach


Radziliśmy jak odsunąć PiS od władzy, Bolek nie dał rady
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Metrohouse zaprasza