Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Metrohouse zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Nowy ład w/g PiS

~~ladaco niezalogowany
22 lipca 2021r. o 8:34
~~Humorek napisał(a): I po kłopocie możecie przy aplauzie pocałować
Profesora Czarnka w Dyupę PO mazancy Tuskowe;);)


Jarosława Kaczyńskiego czeka operacja. Kaczyński jednak operację odwleka ,powody są dwa.
Po pierwsze możliwe wcześniejsze wybory w Polsce, a po drugie powrót Donalda Tuska. - Jarosław odkłada zabieg (wszczepienia endoprotezy stawu kolanowego), ale nie może go przecież odkładać w nieskończoność.

Będą jaja jak się nie uda ,ja trzymam kciuki hahahahahahaha .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jasnolawendowy Enkiant niezalogowany
22 lipca 2021r. o 9:03
~~ladaco napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Humorek napisał(a): I po kłopocie możecie przy aplauzie pocałować
Profesora Czarnka w Dyupę PO mazancy Tuskowe;);)


Jarosława Kaczyńskiego czeka operacja. Kaczyński jednak operację odwleka ,powody są dwa.
Po pierwsze możliwe wcześniejsze wybory w Polsce, a po drugie powrót Donalda Tuska. - Jarosław odkłada zabieg (wszczepienia endoprotezy stawu kolanowego), ale nie może go przecież odkładać w nieskończoność.

Będą jaja jak się nie uda ,ja trzymam kciuki hahahahahahaha .


A wiesz po co wywiercą specjalne otwory w twojej skrzynce ,
Żeby robaki mogły się wyrzyggać po tobie.
Chamye jak możesz komuś życzyć odejścia ,
Strach przed Jarkiem was doprowadza do niekontrolowanych wypowiedzi
Przypuszczam że jesteś Mułem nie do ogarnięcia .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Lene Ruchado niezalogowany
22 lipca 2021r. o 12:55
"Minister Błaszczak:
Czołgi Abrams będą stacjonowały na równinie.
Ta równina nazywana jest 'Bramą Smoleńską'.

Będą nowe odcinki 4 Pancernych - Gustlika zastąpi Przykurcz. Będą zdobywać Brukselę.

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Żółtozielony Szczodrzeniec niezalogowany
22 lipca 2021r. o 14:40
~~ladaco napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Humorek napisał(a): I po kłopocie możecie przy aplauzie pocałować
Profesora Czarnka w Dyupę PO mazancy Tuskowe;);)


Jarosława Kaczyńskiego czeka operacja. Kaczyński jednak operację odwleka ,powody są dwa.
Po pierwsze możliwe wcześniejsze wybory w Polsce, a po drugie powrót Donalda Tuska. - Jarosław odkłada zabieg (wszczepienia endoprotezy stawu kolanowego), ale nie może go przecież odkładać w nieskończoność.

Będą jaja jak się nie uda ,ja trzymam kciuki hahahahahahaha .

A ja życzę J. Kaczyńskiemu udanej operacji, szybkiego powrotu do zdrowia.
Państwo polskie powinno zapewnić mu jak najlepsze warunki do rehabilitacji, spokoju i wypoczynku w luksusowych warunkach.
Mogą być Seszele, Hawaje lub Wyspy Kanaryjskie pod warunkiem że uda się tam natychmiast po operacji i nigdy więcej do nas nie wróci.
Nawet zapewnienie mu dozgonnego życia w superluksusowyvh warunkach na koszt naszego Państwa byłb

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Żółtozielony Szczodrzeniec niezalogowany
22 lipca 2021r. o 14:41
c.d.
... byłoby dla Polski bardzo opłacalne.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~j23 niezalogowany
22 lipca 2021r. o 14:42
~~Jasnolawendowy Enkiant napisał(a): ~~ladaco napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Humorek napisał(a): I po kłopocie możecie przy aplauzie pocałować
Profesora Czarnka w Dyupę PO mazancy Tuskowe;);)


Jarosława Kaczyńskiego czeka operacja. Kaczyński jednak operację odwleka ,powody są dwa.
Po pierwsze możliwe wcześniejsze wybory w Polsce, a po drugie powrót Donalda Tuska. - Jarosław odkłada zabieg (wszczepienia endoprotezy stawu kolanowego), ale nie może go przecież odkładać w nieskończoność.

Będą jaja jak się nie uda ,ja trzymam kciuki hahahahahahaha .


A wiesz po co wywiercą specjalne otwory w twojej skrzynce ,
Żeby robaki mogły się wyrzyggać po tobie.
Chamye jak możesz komuś życzyć odejścia ,
Strach przed Jarkiem was doprowadza do niekontrolowanych wypowiedzi
Przypuszczam że jesteś Mułem nie do ogarnięcia .


Strach to was Pisowców ogarnia na samą myśl że powrócił Donald Tusk i zrobi z wami porządek ,jeszcze póki rządzicie wybudujcie sobie więzienie z prawdziwego zdarzenia typu Bereza Kartuska .

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
22 lipca 2021r. o 16:40
dobrze prawisz...

pis to wrzód na zdrowym ciele ...:D



Dopisane 22.07.2021r. o godz. 16:40:

i jeszcze jedno ...
w świetle niedawnych wydarzeń jakie się toczą wokół nas prezesinę można śmiało nazywać oszustem...:D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~zimowit niezalogowany
22 lipca 2021r. o 16:50
Nazwać tak, mając na uwadze stan polskich sądów. Ale uzasadnić, udowodnić...
Zresztą po co. Wszak doktryna Palikota nakazuje: kłamać, manipulować, oszukiwać
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Przedszkole Bajka zaprasza