Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAMrowka zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Nowy ład w/g PiS

22258
#Horus nieaktywny
22 lipca 2021r. o 16:52
chcesz przez to zaprzeczyć że to oszust? :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~zimowit niezalogowany
22 lipca 2021r. o 19:09
Wczoraj pisałeś, że słońce krąży wokół ziemi. Chcesz zaprzeczyć? ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
22 lipca 2021r. o 19:34
nie ja pisałem tylko ja przywołałem słowa pewnego redaktora stacji telewizyjnej...

czyżbyś zaprzeczył?
przecież kiedy uznałem za wystarczające ''nakręcenie'' pewnego zenia podałem źródło...

zaraz po tym zenio odszedł w niebyt...

dzisiaj piszę że spokojnie o prezesinie można pisać ''oszust'' a ty nie zaprzeczasz ...
czyli?
zgadzasz się ?

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~zimowit niezalogowany
22 lipca 2021r. o 20:01
Dla polskich sądów; "WYPIER.ALAĆ" to nie wulgaryzm, to tylko wyraz ekspresji.
Petru, chyba, został właśnie uniewinniony za nazwanie Kaczyńskiego oszustem.
"To dowód na to, że nie ma powodu bać się tej władzy" – ogłosił Ryszard Petru, komentując korzystny dla siebie wyrok sądu.
Czyli z punktu widzenia polskich sądów tak, można bezkarnie nazwać, można bezkarnie używać dowolnych wyrazów ekspresji.
Ale, ale... wczoraj pisałeś, że "słońce krąży wokół ziemi."
Matacząc, lawirując między fałszem i półprawdą można się pogubić :D
"Człowiek, który zawsze mówi prawdę nie musi się zastanawiać co mówi"
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ladaco niezalogowany
22 lipca 2021r. o 20:28
~~zimowit napisał(a): Dla polskich sądów; "WYPIER.ALAĆ" to nie wulgaryzm, to tylko wyraz ekspresji.
Petru, chyba, został właśnie uniewinniony za nazwanie Kaczyńskiego oszustem.
"To dowód na to, że nie ma powodu bać się tej władzy" – ogłosił Ryszard Petru, komentując korzystny dla siebie wyrok sądu.
Czyli z punktu widzenia polskich sądów tak, można bezkarnie nazwać, można bezkarnie używać dowolnych wyrazów ekspresji.
Ale, ale... wczoraj pisałeś, że "słońce krąży wokół ziemi."
Matacząc, lawirując między fałszem i półprawdą można się pogubić :D
"Człowiek, który zawsze mówi prawdę nie musi się zastanawiać co mówi"

Kłamiesz kaczy ssynu .
Sąd Apelacyjny w Warszawie uznał, że Ryszard Petru miał prawo powiedzieć, że „żaden z Jarosława Kaczyńskiego biznesmen. Człowiek, który zamawia usługi i za nie płaci jest oszustem”.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
22 lipca 2021r. o 20:48
~~zimowit napisał(a): Dla polskich sądów; "WYPIER.ALAĆ" to nie wulgaryzm, to tylko wyraz ekspresji.
Petru, chyba, został właśnie uniewinniony za nazwanie Kaczyńskiego oszustem.
"To dowód na to, że nie ma powodu bać się tej władzy" – ogłosił Ryszard Petru, komentując korzystny dla siebie wyrok sądu.
Czyli z punktu widzenia polskich sądów tak, można bezkarnie nazwać, można bezkarnie używać dowolnych wyrazów ekspresji.
Ale, ale... wczoraj pisałeś, że "słońce krąży wokół ziemi."
Matacząc, lawirując między fałszem i półprawdą można się pogubić :D
"Człowiek, który zawsze mówi prawdę nie musi się zastanawiać co mówi"


dlatego ja nie muszę się nad tym zastanawiać ...wystarczy mi że myślę co piszę ....

a ty masz problem z wycofanie m się o kilka postów wstecz i teraz w nieudolny sposób próbujesz przypisać mi słowa dziennikarza tvkura...

chyba niedługo nastąpi wysyp takich ''dziennikarzy '' po szkole ''zdeformowanej'' przez pislamskiego czarnka...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~zimowit niezalogowany
22 lipca 2021r. o 20:51
Horus wczoraj o 18:06
jeszcze kilka razy Słońce okrąży Ziemię i pisdzielce przekonacie się jaka siła drzemie w Tusku...

ale miło się robi na samą myśl jak to wtedy będziecie tu skowyczeć...hahaha

„Słońce okrąży Ziemię”,...”jaka(ś) siła drzemie w Tusku...”
Co tu komentować, same bzdury
Nooo...chyba że mówimy o „Słońcu Peru” i Virgin Galactic, która rozpocznie regularne loty wokół Ziemi w 2022 r. Cena biletów waha się od 200 do 250 tysięcy dolarów. Na tyle siła Tuska/„Słońca Peru” to chyba wystarczy :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ladaco niezalogowany
22 lipca 2021r. o 20:53
~~zimowit napisał(a): Horus wczoraj o 18:06
jeszcze kilka razy Słońce okrąży Ziemię i pisdzielce przekonacie się jaka siła drzemie w Tusku...

ale miło się robi na samą myśl jak to wtedy będziecie tu skowyczeć...hahaha

„Słońce okrąży Ziemię”,...”jaka(ś) siła drzemie w Tusku...”
Co tu komentować, same bzdury
Nooo...chyba że mówimy o „Słońcu Peru” i Virgin Galactic, która rozpocznie regularne loty wokół Ziemi w 2022 r. Cena biletów waha się od 200 do 250 tysięcy dolarów. Na tyle siła Tuska/„Słońca Peru” to chyba wystarczy :D


Kłamiesz kaczy ssynu .

Dzieki Bogu teraz są Prawdziwi Komunisci ! Ziobro syn członka PZPR do 1990 i dyrektora w PRL, Przylebska członkini Socjalistycznego Związku Studentów Polskich żona TW Wolfgang, Pawłowicz również członkini SZSP córka współpracownika NKWD i UB (zachęcam do przeczytania tzw. Raportu Nowaka gdzie autor zamieszcza zdjęcia dokumentow), Piotrowicz odznaczony członek PZPR, ... Kempa córka członka PZPR i dyrektora w PRL, Kaleta chlopiec z awansu społecznego ze wsi Wierzbica, ... Cenckiewicz główny historyk IV RP to wnuk członka Komunistycznej Partii Polski Pana Mieczysława Cenckiewicza mjr UB, Pietrzak były działacz PZPR, oficer LWP, syn członka Komunistycznej Partii Polski, Wildstein odznaczony Orderem Orla Białego syn członka Komunistycznej Partii Polski, ... Tarczynski wnuk niejakiego Albinskiego wspolpracujacego z Niemcami, Kryze były zastępca Ziobro syn tego który skazał rtm Pileckiego na karę śmierci ... Terlecki syn współpracownika SB, Czabanskii nadzorujący tzw. media narodowe były członek PZPR i syn współpracownika SB, Najlbizsze otoczenie naszego Kaczyńskiego również zapisało piękna karte historii, jak Kujda współpracownik SB, czy słynna Pani Basia Skrzypek, która była sekretarka gen Janiszewskiego który był m.in. szefem gabinetu gen. Jaruzelskiego. Sam Kaczyński ma wybrakowana teczkę w SB (ciekawe kto i dlaczego pousuwał kartki) mieszka w domu, który jego rodzice zalatwili w PRL ... Sakiewicz twórca Klubów Gazety Polskiej to nie kto inny, jak syn działacza aparatu bezpieczeństwa PRL i działacza Towarzystwa Przyjaźni Polski Radzieckiej, Macierewicz sypał własnych kolegow na SB w 1968, podobnie jak Pan Kamiński w 1981



Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA #pijezkranu