Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Dni otwarte w Ultima
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Delta atakuje, sprawdź jakie ma objawy, Światowa Organizacja Zdrowia ostrzega i rekomenduje szczepienia
~~Rezedowa Kosodrzewina niezalogowany
29 czerwca 2021r. o 16:21
~~Brązowożółta Ślazówka napisał(a): Środowisko naukowe haha .Jawnie opłacani przez koncerny farmaceutyczne pseudo naukowcy którzy za pieniądze powiedzą wszystko nawet zmieniając narrację z tygodnia na tydzień podając zupełnie sprzeczne ze sobą informacje .Dla mnie autorytetami są lekarze i naukowcy mający odwagę mówić prawdę mimo że nie mają z tego żadnych korzyści materialnych a wręcz przeciwnie narażają się na obszczekiwanie korporacyjnych kundli.Nie jest dla mnie żadnym zaskoczeniem to co się dzieje dzisiaj w temacie tej pseudo pandemii ponieważ wiedziałem że takie coś jest planowane już ponad 10 lat temu ,nie sądziłem tylko że to nastąpi tak szybko .Skąd wiedziałem ? ,tak jak każdy kto dużo czytał ,interesował się światem w którym żyje ,wszystko już wtedy można było znaleźć .
Zaskoczeniem jest dla mnie to że tak wielu ludzi ma klapki na oczach i nie widzi tego tak prymitywnie realizowanego kłamstwa i dali sobie bezmyślnie wstrzyknąć ten preparat robiąc za szczury laboratoryjne koncernów i teraz sflustrowani próbują atakować ludzi którzy nie dali się zwieźć temu kłamstwu posiłkując się przy tym opiniami korporacyjnych kundli .Czas pokaże i już pokazuje że zabrnęli w ślepą uliczkę która może ich zaprowadzić nawet na cmentarz

Super 10/10
Inteligentni bezobjawowo nawet nie wiedzą co im wstrzyknięto piszą o szczepionkach i antyszczepionkowcach .Tymczasem ten preparat genetyczny nie ma nic wspólnego ze szczepionką w tradycyjnym tego słowa znaczeniu i nie jest to szczepionka, w związku z tym nie można nazywać ludzi myślących którzy nie dali sobie wstrzyknąć tego preparatu nie przebadanego za którego działanie nikt nie odpowiada antyszczepionkowcami .
Ludzie którzy dali sobie to zrobić ,i teraz nawołują do wprowadzenia kar oraz przymusu wyszczepiania przypominają ludzi którzy dobrowolnie przyjechali do Auschwitz weszli pod prysznic i krzyczą aby gestapo tych co nie przyjechali ,siłą sprowadziła pod prysznic obok nich .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Horus niezalogowany
29 czerwca 2021r. o 16:42
Właśnie takim Lucjanom i PanomM marzy się zamykanie i karanie ludzi
za co? że potrafią myśleć a nie kierować się propagandą
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Smolista Smagliczka niezalogowany
29 czerwca 2021r. o 17:02
~~Lucjan Zotkowski napisał(a): ~~Smolista Smagliczka - te bzdety które Ty wklejasz ja sprawdzam - są na Fb i na kilku portalach antyszczepionkowców , znaczna część tych portali została zablokowana przez lewicowy Fb .
Motywacją blokowania portali antyszczepionkowców jest szkodliwość społeczna kłamliwych artykułów w celu manipulacji takimi jak Ty i Tobie podobnych .

" Antyszczepionkowcy – skąd się wzięli i dlaczego wierzą w nieprawdę?
Zespół Aspergera i autyzm to ponoć najpoważniejsze negatywne skutki szczepienia dzieci przed chorobami zakaźnymi. To jednak mit i jedna z największych manipulacji w dziejach medycyny, za którą stoi Andrew Wakefield – człowiek, któremu udowodniono fałszowanie badań i odebrano prawo wykonywania zawodu lekarza. A rtęć i aluminium w szczepionkach, które zagrażają naszym dzieciom? To również manipulacja, która może wyrządzić ludzkości wiele krzywdy.

Legend wokół szczepionek narosło jeszcze więcej. Najbardziej znaną niewątpliwie jest ta, że szczepionka MMR, czyli przeciwko odrze, śwince i różyczce, powoduje u dzieci autyzm. To nieprawda, ale takie przekonanie ma na świecie grupa rodziców zwana powszechnie antyszczepionkowcami.
W toku wielu, rzetelnie przeprowadzonych badań naukowych, na dużych grupach pacjentów udowodniono, że szczepionka MMR jest bezpieczna. Z pewnością nie jest przyczyną autyzmu u dzieci.

Dlaczego zatem antyszczepionkowcy trzymają się swojej wersji? "

Takie były początki tej kłamliwej manipulacji i kłamstw , teraz na tapetę ci sami pseudonaukowy wzięli szczepionki przeciw obecnym koronawirusom .
Lucjan Złotkowski .

Ja nie wklejam pisze od siebie vo mysle a ty juz wiele razy zostałeś zlapany na kłamstwach hihi nie pogrążaj się bo bekę większość z ciebie ma.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Smolista Smagliczka niezalogowany
29 czerwca 2021r. o 17:04
~~Horus napisał(a): Właśnie takim Lucjanom i PanomM marzy się zamykanie i karanie ludzi
za co? że potrafią myśleć a nie kierować się propagandą

I tu w punkt szacunek za komentarz
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Smolista Smagliczka niezalogowany
29 czerwca 2021r. o 17:08
~~Brązowożółta Ślazówka napisał(a): Środowisko naukowe haha .Jawnie opłacani przez koncerny farmaceutyczne pseudo naukowcy którzy za pieniądze powiedzą wszystko nawet zmieniając narrację z tygodnia na tydzień podając zupełnie sprzeczne ze sobą informacje .Dla mnie autorytetami są lekarze i naukowcy mający odwagę mówić prawdę mimo że nie mają z tego żadnych korzyści materialnych a wręcz przeciwnie narażają się na obszczekiwanie korporacyjnych kundli.Nie jest dla mnie żadnym zaskoczeniem to co się dzieje dzisiaj w temacie tej pseudo pandemii ponieważ wiedziałem że takie coś jest planowane już ponad 10 lat temu ,nie sądziłem tylko że to nastąpi tak szybko .Skąd wiedziałem ? ,tak jak każdy kto dużo czytał ,interesował się światem w którym żyje ,wszystko już wtedy można było znaleźć .
Zaskoczeniem jest dla mnie to że tak wielu ludzi ma klapki na oczach i nie widzi tego tak prymitywnie realizowanego kłamstwa i dali sobie bezmyślnie wstrzyknąć ten preparat robiąc za szczury laboratoryjne koncernów i teraz sflustrowani próbują atakować ludzi którzy nie dali się zwieźć temu kłamstwu posiłkując się przy tym opiniami korporacyjnych kundli .Czas pokaże i już pokazuje że zabrnęli w ślepą uliczkę która może ich zaprowadzić nawet na cmentarz

Dokładnie cos co wymyślili w pół roku .P.Lucjan wkleja bzdety nic od siebie nie potrafi napisac .Piszę o szczepionka MMR która istnieje kupe lat i wprowadzona została do szczepień ,Nie zly ubaw z niego cyrk poprostu Błazen został a cyrk odjechał.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Poworudy Heliotrop niezalogowany
29 czerwca 2021r. o 17:14
Ja się zaszczepiłem i nic mi nie jest.
Prędzej zatruje się parówkami z marketu niż szczepionką na covid.
A teraz jeszcze piszcie bzdury o czipach wszczepianych ze szczepionką covid 19.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ciemnopopielaty Rannik niezalogowany
29 czerwca 2021r. o 17:36
~~Poworudy Heliotrop napisał(a): Ja się zaszczepiłem i nic mi nie jest.
Prędzej zatruje się parówkami z marketu niż szczepionką na covid.
A teraz jeszcze piszcie bzdury o czipach wszczepianych ze szczepionką covid 19.

Po co ci chip?
Nie wystarczy ci kod QR który masz teraz w smartfonie a niedługo na pustej czaszce?
Jeden plus z tego szczepienia, że nie będziemy musieli za długo płacić na emerytury takich Lucjanów albo Przemów.
I o to się właśnie rozchodzi! :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Polak niezalogowany
29 czerwca 2021r. o 18:11
A teraz mam pytanie ,czy to prawda że księża unikają szczepień?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Oferta edukacyjna szkół powiatu bolesławieckiego
REKLAMA Oferta edukacyjna szkół powiatu bolesławieckiego