Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Koronawirus: trzeci dzień bez zakażeń w powiecie bolesławieckim
~~v niezalogowany
3 lipca 2021r. o 21:01
Tele porada wszystko przyjmuje : boli mnie kręgosłup, boli mnie bark, mam problem ze spanie ...... ! Jedyne z czym nie mam problemu to uzyskanie L- 4 :-) .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ciemnogranatowa Karagana niezalogowany
3 lipca 2021r. o 21:02
~~v napisał(a): Prawdziwe. Socjalizm pozwala mi żyć i funkcjonować dając czas na wychowanie dzieci , ryby i inne przyjemności na które pracują zastraszeni frajerzy. Wystarczyło podpisać umowę o prace na czas nie określony a teraz czerpać profity !

Dokładnie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ciemnogranatowa Karagana niezalogowany
3 lipca 2021r. o 21:03
~~v napisał(a): Tele porada wszystko przyjmuje : boli mnie kręgosłup, boli mnie bark, mam problem ze spanie ...... ! Jedyne z czym nie mam problemu to uzyskanie L- 4 :-) .

Dokładnie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Sina Laurencja niezalogowany
4 lipca 2021r. o 7:29
Holandia do szpitali z powodu covid trafiają wyłącznie nie zaszczepione osoby , no i prawidłowo .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Błękitnozielony Buk niezalogowany
4 lipca 2021r. o 8:48
Amerykańscy lekarze mówią że należy unikać osób wyszczepionych ponieważ w ich organizmach tworzy się toksyczne syntetyczne białko kolca które jest w powietrzu jakie wydychają ,w ślinie ,pocie i ich wydzielinach, zagrażając otoczeniu. Więc co z nimi się zrobi zanim umrą ?, Należy ich unikać , różne imprezy tylko dla nich to dobre rozwiązanie ,nie powinni się spotykać z ludźmi normalnymi . Może jakieś rezerwaty na terenach odległych od obszarów miejskich, Tu wideo konferencja amerykańskich lekarzy

https://www.bitchute.com/video/p3KOw78MbHOk/
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ARMAGEDON niezalogowany
4 lipca 2021r. o 9:07
Hahaha!

Amerykańscy lekarze...dalej nawet nie czytam :)

To ta sama kategoria co amerykańscy meteorolodzy którzy zawsze zapowiadają ciepła zimę i zimne lato :-D

Wiara w ich wypociny to przejaw skrajnej naiwności.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Błękitnozielony Buk niezalogowany
4 lipca 2021r. o 9:47
Jasne ,co tam jacyś amerykańscy lekarze ,co tam jacyś Nobliści co tam jacyś virusolodzy światowej sławy , bzdury przecież gadają nie znają się .Guru modyfikowanych genetycznie zombiaków , Profesor ,doktor ,magister ,nauk wszelakich, habilitowany i rehabilitowany Cezary Pazura wie lepiej i on by ich oświecił.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ciemnogranatowa Karagana niezalogowany
4 lipca 2021r. o 10:58
~~Sina Laurencja napisał(a): Holandia do szpitali z powodu covid trafiają wyłącznie nie zaszczepione osoby , no i prawidłowo .

Jakie kur....bzdury a w Izraelu zaszczepione co kraj to obyczaj .Nie pisz smieci jak nie wiesz nic na ten temat.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.