Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Donald Tusk w sierpniu w Bolesławcu
~~Horus niezalogowany
6 sierpnia 2021r. o 10:19
Na tego całego tuska głosuje tylko komusza banda , ubeki ,ormowcy ,byli milicjant jacyś sbecy . Taka śmietanka .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Donek niezalogowany
6 sierpnia 2021r. o 10:46
To co mówił minister Rostowski, czy premier Kopacz czy ja że "pieniędzy nie ma i nie będzie" to największe kłamstwo PiS.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~zimowit niezalogowany
6 sierpnia 2021r. o 10:55
Tusk o 500 plus:
Dzisiaj:
• "Ewa Kopacz miała już przygotowany taki projekt podobny do 500 plus"
W 2014 r:
• "Według mojej najlepszej wiedzy nie ma możliwości finasowania takiego projektu jak 500 plus"
Tusk dziś już przygotowuje grunt pod podwyższenie wieku wieku emerytalnego:
• "To nie ja, to demografia mówi, że...

Kto za tym nadąży? Kiedy mówi prawdę, a kiedy kłamie?
"Mąż stanu" :D :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~zimowit niezalogowany
6 sierpnia 2021r. o 11:04
- "500 plus nie pomoże matce znaleźć szybko atrakcyjnego miejsca pracy. Za 500 plus nie kupimy sobie fachowej, na wysokim poziomie opieki zdrowotnej .
500 plus to nie jest sposób na wychowanie dziecka na poziomie europejskim " - powiedział Tusk
Już szykuje likwidację ;)
https://www.rmf24.pl/fakty/polska/news-rafalska-tusk-zlikwidowalby-program-500-plus-bo-nienawidzi-g,nId,5402663#crp_state=1
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Donald Tusk niezalogowany
6 sierpnia 2021r. o 11:08
Pamiętacie jak Mateusza Morawiecki przepisał majątek na żonę ,jak była jazda przez POmylonych , to teraz ja też przepisał majątek na żonę . POmyleni DEBILE.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Eee niezalogowany
6 sierpnia 2021r. o 11:34
Pieniądze na 500+ były przez Kopacz przygotowane ale nikt nie powiedział Tuskowi gdzie były zakopane. Ot i cała prawda.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Zielonożółta Ostróżka niezalogowany
6 sierpnia 2021r. o 12:05
~~Yeba pis napisał(a): Donald Tusk bije na głowę inteligencją i zachowaniem wszystkich piSSiorów razem wziętych. A skoro w Polsce jest bezpieczne niech przykurcz wyjdzie na ulicę bez ochrony.


JASNE MASZ RACJĘ

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brunatnożółty Niecierpek niezalogowany
6 sierpnia 2021r. o 12:13
Tusk ogłosił że w szkołach krzyża nie będzie. Ja jako komusz scierwo jestem zadowolonay.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza