Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Jeśli jesteś na kwarantannie, przygotuj się na policyjną kontrolę
14240
M21W2
6 sierpnia 2021r. o 19:56
Panie PRL - odpowiada Pan pytaniem - rasowy polityk .
Po co Pan pyta o Szwecje , w Polsce mamy województwa o małej śmiertelności i o dużej .
Już to przerabialiśmy , Panu zadałem kiedyś pytanie , dlaczego w sąsiadującej Danii gdzie zastosowano obostrzenia było zdecydowanie miej zakażeń i zgonów .
Wygląda na to że Duńczycy mieli ładne truskawki a Szwedom gniły , więc zaczęli uprawiać jak sąsiad , czy to dla Pana logiczne wytłumaczenie ?.
Dziwnym trafem antyszczepionkowcy unikają odpowiedzi na proste pytanie , jakie działania należałoby podjąć aby ograniczyć do minimum pandemię i ogłosić jej zakończenie , może Pan będzie wyjątkiem i odpowie .
Napiszę za Pana , Szwedzi dążą do jak największego zaszczepienia Populacji , jesienią chcą zaszczepić trzecią dawką seniorów , w pierwszej kolejności tych przebywających w Domach Opieki Społecznej .
Od styczna 2022 zechcą zaszczepić trzecią dawką większość populacji .
Jak Pan nie zrozumie że pandemia to problem ogólnoświatowy który należy rozwiązać , nie zrozumie Pan nic .




Dopisane 06.08.2021r. o godz. 19:56:

P.S - Polityk unika odpowiedzi na niewygodne pytanie oraz unika dyskusji na nie wygodne tematy .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
18442
PIS-PO-PRL
6 sierpnia 2021r. o 20:32
M21W2 napisał(a): Rząd Szwecji w ogniu krytyki. Komisja: Nie poradził sobie z koronawirusem .


Kurcze... Zapomniałem o najlepszym fragmencie Pana postu... Tak bardzo sobie nie poradzili, tak bardzo, że im wiecej ludzi się rodzi niż umiera...
A Jak sobie poradziła reszta... Duzo duzo lepiej.
Czasem fascynuje mnie Pana tok myślowy, a czasem przeraża, a czasem zwyczajnie ręce opadają.



Dopisane 06.08.2021r. o godz. 20:00:

No to niech szczepią seniorów. Już o tym pisałem w innym temacie.
Ale to nie zmienia faktu że mino Pana niechęci do ich metod, poradzili sobie świetnie.



Dopisane 06.08.2021r. o godz. 20:01:

M21W2 napisał(a):
P.S - Polityk unika odpowiedzi na niewygodne pytanie oraz unika dyskusji na nie wygodne tematy .


Wzruszyłem się. Proszę zarzucić mi kłamstwo, bo politycy kłamią, to chętnie znowu Pana wyprostuje :))



Dopisane 06.08.2021r. o godz. 20:32:

Kurcze... tak z ciekawości pogooglałem tą danie i żadnym fenomenem ona nie jest.
Fenomenem jest inny kraj... niech Pan strzela... podpowiedź... też w Skandynawii :D

PIS=PO=PRL
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~klucznick niezalogowany
7 sierpnia 2021r. o 6:31
kwaranntanna jest nie legalna,taj jak maski i logdałn,
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Malachitowa Kalia niezalogowany
23 sierpnia 2021r. o 6:04
policja buraki i nieroby ~!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Villaro zaprasza