Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Brak zakażeń w powiecie bolesławieckim
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
14 sierpnia 2021r. o 7:42
Enstein ... Żyd mawiał , że Wszechświat i ludzka głupota są nieskończone , ja dokładam chciwość . Nie masz pojęcia Drogi Lucjanie do jakich świństw posunie się kreatura dla kasy . Przedstawi Ci z ministrowego stolca najnowsze badania i opinie opłacanych fachmanów ... z dupy wzięte i każe Ci wierzyć w wątpliwy autorytet .

Cieszy fakt , że dobrze się czujesz Drogi Lucjanie , ale proszę przestań już na sobie eksperymentować . Jest taka teoria spiskowa ... :)

Miłej soboty :)

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~AUUUU niezalogowany
15 sierpnia 2021r. o 15:22
"Wysyłał setki wiadomości, opowiadając o "spisku Big Pharmy". Wyszydzał też ludzi, którzy przyjęli szczepionki przeciw COVID-19. 56-letni David Parker nie miał żadnych chorób towarzyszących, a mimo to zmarł w szpitalu po zakażeniu wirusem. Teraz zdruzgotana stratą rodzina namawia innych do szczepień, aby "uniknęli cierpienia, które ich spotkało".

https://portal.abczdrowie.pl/szef-klubu-antyszczepionkowcow-zmarl-z-powodu-covid-19-wczesniej-wysmiewal-ludzi-bo-poddaja-sie-eksperymentowi-medycznemu
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~sfvtrsb niezalogowany
15 sierpnia 2021r. o 15:25
Pewnie został zamordowany przez covidowców.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14240
M21W2
15 sierpnia 2021r. o 17:42
Pannazdzieckiem napisał(a): Enstein ... Żyd mawiał , że Wszechświat i ludzka głupota są nieskończone , ja dokładam chciwość . Nie masz pojęcia Drogi Lucjanie do jakich świństw posunie się kreatura dla kasy . Przedstawi Ci z ministrowego stolca najnowsze badania i opinie opłacanych fachmanów ... z dupy wzięte i każe Ci wierzyć w wątpliwy autorytet .

Cieszy fakt , że dobrze się czujesz Drogi Lucjanie , ale proszę przestań już na sobie eksperymentować . Jest taka teoria spiskowa ... :)

Miłej soboty :)


Piotrze , wiedziałem po której stronie stać podczas słusznie minionej epoki , wiem po której stronie mam stać obecnie , to że wielu z głupoty , braku wiedzy lub zwykłego strachu nie podejmuje walki z tą zarazą to Twoja i ich decyzja .
Poczytaj posty skierowane do mnie , głupota i prostactwo .
Nie jestem w stanie zrozumieć ludzi , podejrzewam kłamców którzy myślą że wszyscy kłamią , cały świat kłamie .
Ludzkie tragedie skutek od ponad roku trwającej zarazy wytworzyły znieczulicę społeczną .
Piotrek jaki argument byłby potrzebny abyś zauważył jak bardzo się mylisz , mam nadzieję że nie spotka Ciebie to co mnie , cierpienie z powodu covida moich najbliższych w tym dwóch córek .
Pozdrawiam
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Szkarłatna Miechunka niezalogowany
15 sierpnia 2021r. o 17:42
Foliarze będą umierać na własne życzenie (czyli przez głupotę)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~klucznick niezalogowany
16 sierpnia 2021r. o 7:47
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~klucznick niezalogowany
16 sierpnia 2021r. o 7:51
~~Szkarłatna Miechunka napisał(a): Foliarze będą umierać na własne życzenie (czyli przez głupotę)
kogo nazywasz foliarzem?tych mądrzejszych od ciebie?sądzisz innych według siebie?a co jeśli nie masz racji i jesteś głópi?dalej będziesz twierdził że ktoś mądrzejszy od ciebie jest foliarzem.Skoro ja wiem że tam gdzie ty masz już sufit u mnie dopiero zaczyna się podłoga,to mogę być foliarzem bo wiem że mam cię pod butem.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ed niezalogowany
16 sierpnia 2021r. o 8:21
M21W2 napisał(a):
Ktoś napisał: Pannazdzieckiem napisał(a): Enstein ... Żyd mawiał , że Wszechświat i ludzka głupota są nieskończone , ja dokładam chciwość . Nie masz pojęcia Drogi Lucjanie do jakich świństw posunie się kreatura dla kasy . Przedstawi Ci z ministrowego stolca najnowsze badania i opinie opłacanych fachmanów ... z dupy wzięte i każe Ci wierzyć w wątpliwy autorytet .

Cieszy fakt , że dobrze się czujesz Drogi Lucjanie , ale proszę przestań już na sobie eksperymentować . Jest taka teoria spiskowa ... :)

Miłej soboty :)


Piotrze , wiedziałem po której stronie stać podczas słusznie minionej epoki , wiem po której stronie mam stać obecnie , to że wielu z głupoty , braku wiedzy lub zwykłego strachu nie podejmuje walki z tą zarazą to Twoja i ich decyzja .
Poczytaj posty skierowane do mnie , głupota i prostactwo .
Nie jestem w stanie zrozumieć ludzi , podejrzewam kłamców którzy myślą że wszyscy kłamią , cały świat kłamie .
Ludzkie tragedie skutek od ponad roku trwającej zarazy wytworzyły znieczulicę społeczną .
Piotrek jaki argument byłby potrzebny abyś zauważył jak bardzo się mylisz , mam nadzieję że nie spotka Ciebie to co mnie , cierpienie z powodu covida moich najbliższych w tym dwóch córek .
Pozdrawiam

A do tegoo nie dotrze że ta szpryca nie działa.
https://portal.abczdrowie.pl/ryzyko-zakazenia-wzrasta-z-czasem-mimo-szczepienia-fialek-nie-powinnismy-sie-bac-jednak-musimy-trzymac-reke-na-pulsie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.