Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Udowodnij, że nie jesteś zakażony
~~ARMAGEDON niezalogowany
17 sierpnia 2021r. o 15:41
Niedługo wszędzie będzie wymagane udowodnienia że jest się zdrowym, nawet w sklepach, urzędach, albo szczepionka albo aktualny test nie starszy niż 48h, nowe czasy.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Basia Gra niezalogowany
17 sierpnia 2021r. o 15:52
Mam gdzieś ten wasz koncert
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Złotożółta Bylica niezalogowany
17 sierpnia 2021r. o 15:54
Dlaczego nie wymaga się udowodnienia bycia zdrowym od osób zaszczepionych? Wszędzie mówi się wprost, że osoby zaszczepione łagodniej przejdą chorobę lub bezobjawowo. Mogą się zatem zarazić.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
18442
PIS-PO-PRL
17 sierpnia 2021r. o 15:59
A ja od urzędników oczekiwałbym aktualnego testu na inteligencję.

PIS=PO=PRL
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Bananowa Irga niezalogowany
17 sierpnia 2021r. o 16:02
Hańba wam wszystkim co wprowadzacie segregację ludzi!!! Nie idę, bojkotować to chamstwo , faszyzm obrzydliwa propaganda!!!!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Zzieleniały Rumianek niezalogowany
17 sierpnia 2021r. o 16:13
"Należy też przestrzegać dystansu społecznego, ale nie w przypadku jeśli jesteśmy z dzieckiem poniżej 13. lat, przyszliśmy z osobą, z którą mieszka lub z osobą, która nie może się samodzielnie poruszać."

O matko! Muszę szybko z kimś zamieszkać, żeby nie stać tak daleko od tej osoby;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Kasztanowy Rumianek niezalogowany
17 sierpnia 2021r. o 16:19
... co za piaprzon antszczepionkowiec z ratusza napisał ten regulamin... a prezydent Roman zaakceptował?

ja według swej najlepszej wiedz jestem chińskim cesarzem... i co mi, k**a, zrobicie?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Pomarańczowobrązowy Szczypiorek niezalogowany
17 sierpnia 2021r. o 16:19
~~Yyyyy napisał(a): Jebać te wasze koncerty,masakra co to się dzieje haha!

Amen!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.