Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Trzy nowe zakażenia COVID-19 w powiecie bolesławieckim, wykonano 105 testów, czy naciąga czwarta fala?
14240
M21W2
27 sierpnia 2021r. o 13:49
~~Brunatnoszary Tytoń napisał(a):
Ktoś napisał: ~~jj napisał(a): zgodze sie z toba...ale jest jedno ale, pacjenci sa nieprawidlowo leczeni... sa dostępne leki, które nie doprowadziłyby ich do tego stanu...obejrzyj film co działo sie we Włoszech i dlaczego ludzie umierali
https://gloria.tv/post/PwE7rQggeJrX69C8AxGLQfH4C

Za stosowanie szkodliwych procedur powinny być wyciągnięte konsekwencje. Procedura procedurą, ale czy sami lekarze nie widzieli że respiratorami mordują ludzi?


Tytoń jakbym był lekarzem nie podałbym Ciebie do sądu za oszczerstwa tylko skierował do psychiatry .




Dopisane 27.08.2021r. o godz. 13:49:

PIS-PO-PRL 13 godz. 35 min. temu
To medyk covidowy, jak oglądnie to go na neurologie przeniosą. A tam roboty kupa... tego do zgorzelca odesłać, tego coś, tamtego coś... nie życz mu źle. Wystarczy że on nam źle życzy ;)

~~Brunatnoszary Tytoń 2 godz. 5 min. temu
Za stosowanie szkodliwych procedur powinny być wyciągnięte konsekwencje. Procedura procedurą, ale czy sami lekarze nie widzieli że respiratorami mordują ludzi?

BRAKUJE TYLKO TEGO - WSZYSTKICH ZE SŁUŻBY ZDROWIA NA STOS .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
18442
PIS-PO-PRL
27 sierpnia 2021r. o 14:53
M21W2 napisał(a): WSZYSTKICH ZE SŁUŻBY ZDROWIA NA STOS


I za to Pana Lubie... to pierdół zawsze się Pan odniesie.
Do poważniejszych wpisów już niekoniecznie
Krucjata trwa :D


PIS=PO=PRL
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14240
M21W2
27 sierpnia 2021r. o 15:49
Panie PRL proszę pokazać mi te Poważne wpisy , jak Qwax i Pan odnieśliście się do bardzo poważnego wpisu .

Przypomnę Panu .

hemi 15 godz. 59 min. temu
Rzadko już jestem na tym portalu ,ale dwa słowa:
1) pracuje jako medyk w covidowym bajzlu od początku, czyli od mniej więcej lutego/marca 2020r. Czy covid jest ,czy nie to wiem , więc spiski na bok ,bo covid jest i potrafi szybko zabić.
2) Były osoby co to były wymazywane jednego dnia i kaszlały ,gorączka 38 stopni ,ale to przeziębienie ,infekcja , gdzie covid ,a za 5 dni duszność ,saturacja 75% i strach w oczach..
3) Najbardziej cieszą (oczywiście z dystansem i ironią ) ci co: "covid ściema , to tylko grypa" itd , a potem trafiają na sor ,czy oddział covidowy i chca aby podkecic tlen w masce na więcej ,bo sie dusi siedząc nic nie robiąc.
Czytam tych antyszczepionkowców, antycovidowców i "życze wam" ( w przenośni, bo nie chcę robić roboty dyspozytorom/ZRM/SOR /oddział) złapania i wpatrywania się w poziom saturacji na ekranie ,bo cięzko sie oddycha , tlen na masce 10 llitrów , a tu saturacja 88..


Dopisane 26.08.2021r. o godz. 23:36:

Najlepszym przykładem jest pani co jest covid + gdzie miała mase chorób mocno obciążających ,ale się nie szczepiła bo : "cholera wie co w tych szczepionkach jest"

Tu Pańska odpowiedź .

PIS-PO-PRL 15 godz. 27 min. temu
To medyk covidowy, jak oglądnie to go na neurologie przeniosą. A tam roboty kupa... tego do zgorzelca odesłać, tego coś, tamtego coś... nie życz mu źle. Wystarczy że on nam źle życzy ;)

Powtarzam , brak szacunku dla służby zdrowie , wrzucanie wszystkich do jednego wora to znak rozpoznawczy manipulantów .
Na moje konkretne dane czy argumenty macie jedną odpowiedź TVP i Simon .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
18442
PIS-PO-PRL
27 sierpnia 2021r. o 15:56
M21W2 napisał(a): Na moje konkretne dane czy argumenty macie jedną odpowiedź TVP i Simon .


Już Panu opisałem te Pańskie dane i argumenty... rozumiem że Pan nie doczytał. No trudno i po co ja się durny rozpisywałem. Przyzwyczaił nas Pan do tego że czyta co chce, a reszty nie widzi ;)
ale zażartuj sobie z medyka... ło panie... koniec świata... :D

Pozdrawiam ;)






PIS=PO=PRL
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Pąsowy Kokornak niezalogowany
27 sierpnia 2021r. o 15:57
M21W2 napisał(a): Panie PRL proszę pokazać mi te Poważne wpisy , jak Qwax i Pan odnieśliście się do bardzo poważnego wpisu .

Przypomnę Panu .

hemi 15 godz. 59 min. temu
Rzadko już jestem na tym portalu ,ale dwa słowa:
1) pracuje jako medyk w covidowym bajzlu od początku, czyli od mniej więcej lutego/marca 2020r. Czy covid jest ,czy nie to wiem , więc spiski na bok ,bo covid jest i potrafi szybko zabić.
2) Były osoby co to były wymazywane jednego dnia i kaszlały ,gorączka 38 stopni ,ale to przeziębienie ,infekcja , gdzie covid ,a za 5 dni duszność ,saturacja 75% i strach w oczach..
3) Najbardziej cieszą (oczywiście z dystansem i ironią ) ci co: "covid ściema , to tylko grypa" itd , a potem trafiają na sor ,czy oddział covidowy i chca aby podkecic tlen w masce na więcej ,bo sie dusi siedząc nic nie robiąc.
Czytam tych antyszczepionkowców, antycovidowców i "życze wam" ( w przenośni, bo nie chcę robić roboty dyspozytorom/ZRM/SOR /oddział) złapania i wpatrywania się w poziom saturacji na ekranie ,bo cięzko sie oddycha , tlen na masce 10 llitrów , a tu saturacja 88..


Dopisane 26.08.2021r. o godz. 23:36:

Najlepszym przykładem jest pani co jest covid + gdzie miała mase chorób mocno obciążających ,ale się nie szczepiła bo : "cholera wie co w tych szczepionkach jest"

Tu Pańska odpowiedź .

PIS-PO-PRL 15 godz. 27 min. temu
To medyk covidowy, jak oglądnie to go na neurologie przeniosą. A tam roboty kupa... tego do zgorzelca odesłać, tego coś, tamtego coś... nie życz mu źle. Wystarczy że on nam źle życzy ;)

Powtarzam , brak szacunku dla służby zdrowie , wrzucanie wszystkich do jednego wora to znak rozpoznawczy manipulantów .
Na moje konkretne dane czy argumenty macie jedną odpowiedź TVP i Simon .



Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Karmelowa Ślazówka niezalogowany
27 sierpnia 2021r. o 16:18
Pan M jak mutant gdy by żył podczas II wojny światowej to powtarzał by bez rozumnie ogłoszenia niemieckich gadzinówek o polskich bandytach i sukcesach armii niemieckiej na froncie , tak powtarza bezmyślnie ogłoszenia rządzących bez znaczenia jakie bzdury rządzący głoszą.

A tu odpowiedź dla osoby jakoby pracującej na SOR ze
O umierających w wyniku wyszczepienia nie napiszą , cicho sza ,tajemnica ,oni już spełnili obowiązek ,umierają najczęściej w domu , żadnej pomocy ani odszkodowań ,zgony ich są ukrywane ,żaden aktor nie nakręci "reklamy"o umierającym od wyszczepienia , zrobili swoje mogą odejść w zaświaty.

https://rumble.com/vktsrj-ostatnia-prosta.html?fbclid=IwAR2NZUVwVru5w_1IkYX4Zl53QKTKqpuGTjTi2oP7UkX4KsgnLSlY83iytJsl
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~pinochet niezalogowany
27 sierpnia 2021r. o 16:48
M21W2 napisał(a): Panie PRL proszę pokazać mi te Poważne wpisy , jak Qwax i Pan odnieśliście się do bardzo poważnego wpisu .

Przypomnę Panu .

hemi 15 godz. 59 min. temu
Rzadko już jestem na tym portalu ,ale dwa słowa:
1) pracuje jako medyk w covidowym bajzlu od początku, czyli od mniej więcej lutego/marca 2020r. Czy covid jest ,czy nie to wiem , więc spiski na bok ,bo covid jest i potrafi szybko zabić.
2) Były osoby co to były wymazywane jednego dnia i kaszlały ,gorączka 38 stopni ,ale to przeziębienie ,infekcja , gdzie covid ,a za 5 dni duszność ,saturacja 75% i strach w oczach..
3) Najbardziej cieszą (oczywiście z dystansem i ironią ) ci co: "covid ściema , to tylko grypa" itd , a potem trafiają na sor ,czy oddział covidowy i chca aby podkecic tlen w masce na więcej ,bo sie dusi siedząc nic nie robiąc.
Czytam tych antyszczepionkowców, antycovidowców i "życze wam" ( w przenośni, bo nie chcę robić roboty dyspozytorom/ZRM/SOR /oddział) złapania i wpatrywania się w poziom saturacji na ekranie ,bo cięzko sie oddycha , tlen na masce 10 llitrów , a tu saturacja 88..


Dopisane 26.08.2021r. o godz. 23:36:

Najlepszym przykładem jest pani co jest covid + gdzie miała mase chorób mocno obciążających ,ale się nie szczepiła bo : "cholera wie co w tych szczepionkach jest"

Tu Pańska odpowiedź .

PIS-PO-PRL 15 godz. 27 min. temu
To medyk covidowy, jak oglądnie to go na neurologie przeniosą. A tam roboty kupa... tego do zgorzelca odesłać, tego coś, tamtego coś... nie życz mu źle. Wystarczy że on nam źle życzy ;)

Powtarzam , brak szacunku dla służby zdrowie , wrzucanie wszystkich do jednego wora to znak rozpoznawczy manipulantów .
Na moje konkretne dane czy argumenty macie jedną odpowiedź TVP i Simon .

Lucjan ,jakby covidowi faszyści wpadli na Twoją plantację truskawek i znaleźli na podstawie lipnego testu covida w Twoich owocach i zamknęli Ci biznes(a byłby on jedynym źródłem utrzymania),to inaczej patrzył na to covidowe szaleństwo.Trochę empatii nie zaszkodzi.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14240
M21W2
27 sierpnia 2021r. o 18:01
PIS-PO-PRL napisał(a):
Ktoś napisał: M21W2 napisał(a): Na moje konkretne dane czy argumenty macie jedną odpowiedź TVP i Simon .


Już Panu opisałem te Pańskie dane i argumenty... rozumiem że Pan nie doczytał. No trudno i po co ja się durny rozpisywałem. Przyzwyczaił nas Pan do tego że czyta co chce, a reszty nie widzi ;)
ale zażartuj sobie z medyka... ło panie... koniec świata... :D

Pozdrawiam ;)







Przepraszam , Rokitnik coś Panu dołożył do tekstu a ja to odebrałem jako cały wpis jego , trochę jest tu bałaganu , moja wina moja pomyłka .

Na pierwsze pytanie odpowiedział Pan mieszając w to politykę , dla mnie nie ma znaczenia kto rządzi , uważam co daję niemal w każdym poście do zrozumienia że w tym momencie najważniejsza jest walka z pandemią , wierzę w osiągnięcia nauki i w to że szczepionki są bezpieczne , w obecnej sytuacji są jedynym środkiem do powrotu do normalności .
Bez wahania oddałem się w ręce lekarzy nie rozpatrując sprawy, odpowiedzialności i odszkodowań .
Pan ma wątpliwości , rozumiem to charakteryzuje antypisowców , nie zna zapewne Pan stanowiska tych co mogą niedługo dojść do władzy , nie mam tu na myśli Konfederacji , z ich nastawieniem do problemów Polski nie mają szans .
Kto odpowiada za skutki uboczne znam od dawna , Pana to nie przekona , dla mnie wystarczy .

Ministerstwo odpowiedziało, że umowa zawarta przez Komisję Europejską bezpośrednio z producentami szczepionek ceduje na państwa członkowskie odpowiedzialność cywilną za wszelkie niepożądane zdarzenia w procesie szczepień. - Gwarantem odpowiedzialności cywilnej jest państwo – podkreślił resort.

Pisze pan o TRANSARENTNOŚCI , co do maseczek i obostrzeń było wiele niejasności i niedomówień tu pełna zgoda , nie bierze jednak Pan pod uwagę tego że jest to nowa i skomplikowana sytuacja , wszyscy na początku poruszali się jak we mgle , cały świat błądził poszukując najlepszych rozwiązań .
Co do szczepionek , jedni zaufali nauce i naukowcom , poznali wszystkie za i przeciw , dla mnie w tym temacie była i jest pełna transparentność .
Drudzy uwierzyli w to co piszą w portalach przeciwników szczepień , ruchu który powstał przed laty i został zbagatelizowany , ich olbrzymia aktywność w mediach społecznościowych przyniosła moim zdaniem wiele zła , kłamstwo mocno się rozprzestrzenia , szybciej niż prawda .
Ma Pan wątpliwości co do szczepionek , jednocześnie jest za szczepieniem seniorów , Pan nie jest w grupie ryzyka , to zapewne brak wiedzy a nie znaki na niebie i ziemi .
Pan po prostu nie przyjmuje do wiadomości ogólnie dostępnych informacji , wirus nie wybiera , tylko jest różnica w śmiertelności .
Pan ma swoich naukowców którym wierzy ja swoich , Pańscy to nie więcej jak 20% ogółu nie prowadzących żadnych badań , proszę mi podać jakie badania obecnie na covid przeprowadził osiemdziesięcioletni emeryt noblista w dziedzinie HIV .
Moi naukowcy którym ufam są czynni zawodowo i aktywnie uczestniczą w badaniach i analizach .
Niech Pan nie przesadza z tym że chce znać plusy szczepień , plusy Pan wyśmiewa , minusom przyklaskuje , nie przyjmując do wiadomości że największym plusem szczepień jest ochrona zdrowie i życia , że dzięki szczepieniom wyeliminowano wiele chorób a co najmniej ograniczono do niezbędnego minimum .
Nie przyjmuje Pan do wiadomości że szczepionki są najbezpieczniejszym i najbardziej przebadanym lekiem , jest to konieczność że względu na to że są podawane zdrowym osobom .
Nie życzę Panu choroby , wiem że jakby do tego doszło brałby Pan leki i nie pytał kto odpowie za ich uboczne działania .
Pan nie przyjmie nigdy do wiadomości że już jest masa dowodów o skuteczności szczepień a mi zarzuca klapy na oczach niech tak zostanie , Pan niech nadal łyka kłamstwa antyszczepionkowców .
W Niemczech jest dużo zakażeń , w granicach 20 tyś dziennie , na świecie dochodzi do 700 - 800 tyś dziennie , jedyne co jest na niskim poziomie to śmiertelność , dla mnie to zasługa szczepień , dla antyszczepionkowców z różnych portali , Delta nie jest tak śmiertelnym wirusem jak przywidywano , nie ma znaczenia że np. w Rosji jest wysoka siedmiokrotnie wyższa śmiertelność niż Anglii , Pan jest dla mnie w tym wypadku najlepszym przykładem .
Dostrzegam różnicę pomiędzy antyszczepionkowcami a głosicielami teorii spiskowych , potocznie nazywanymi foliarzami .
Jednych i drugich na forum nie brakuje , Pana nie wiem do jakiej grupy przypisać , nie znam określenia dla takich co wątpią w szczepienia na covid a jednocześnie są za szczepieniem seniorów .

Pozdrawiam

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.