Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Drożyzna zjada nasze dochody, inflacja w Polsce najwyższa od dwudziestu lat, Polacy na lokatach tracą miliardy złotych
~~Jasnopopielaty Bodziszek niezalogowany
8 września 2021r. o 9:06
Jestem atrakcyjną młodą kobietą (48) .Chętnie umówię się na piwo w Aniołku ,lubię też schabowego ,interesuje mnie ciepło ogniska domowego i doświadczony mężczyzna z pomysłami na wieczory i noce,
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~koko niezalogowany
8 września 2021r. o 9:13
Inflacja i bum gospodarczy doprowadzi firmy rodzime do bankructw,ponieważ mają dobrą sprzedaż swoich produktów po wyższych cenach z zapasów,płacą obecnie wysokie podatki dochodowe co cieszy rządzących- brak możliwości modernizacji zakładu,zakupu rożnego rodzaju maszyn produkcyjnych (oczekiwanie kilkanaście miesięcy bo producenci się nie wyrabiają)Potrzebna jest stabilizacja w gospodarce a nie wariactwo cenowe nikt na tym nie panuje , jak to zatrzymać?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jasnopomarańczowa Perowskia niezalogowany
8 września 2021r. o 9:19
~~Płomienny Winobluszcz napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Żółtawy Wrzos napisał(a): W Niemczech kindergeld jest od zawsze a inflacja niecałe 5%...... To też wina pisu? Poczytajcie wskaźniki w Europie zachodniej... Wiem, wiem zaraz jakiś obrońca zachodu napisze ze ich stać na inflację :). Nie stać.... Nastroje raczej słabe..

Niestety łżesz. Inflacja w Niemczech nieco przekracza 3% a u nas 5,2
jakie 5,2% chyba że margarynę i ocet kupujesz
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Olo niezalogowany
10 września 2021r. o 7:16
Gdyby PiS nie bał się tego, że dostanie kopa od społeczeństwa jeszcze przed wyborami, to zdesperowany Kaczyński nakazałby wyjście z UE oraz z NATO. Nawiązując do propagandy PiS przytoczę wypowiedź Morawieckiego, z okresu, kiedy pełnił funkcję Prezesa jednego z banków. X:„…Czy „Chuck Norris działa? (reklama z jego udziałem)...”; Morawiecki: „…Działa, rewelacyjnie…”; X: „…Jak to, ale…”; Morawiecki: „…Ludzie są tacy głupi, że to działa! Niesamowite!...”. Miejcie do siebie szacunek i nie dajcie dłużej robić z siebie głupków.

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~max niezalogowany
10 września 2021r. o 9:00
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jurko 61 niezalogowany
13 września 2021r. o 21:04
Jakby rządziła PO to by nie było takich podwyżek w tym roku, bo były by już w poprzednim. Chwała Bogu mamy Pana Jacka Sasina na włąściwim miejscu, który jest straża i opoką cen. Ale czy bez mądrości Wiekiego Wodza Jarosława, Pan Jacek miałby tyle siły? Oczywiscie nie. Niech nam żyje sto LAT! STO Lat! Sto Lat!

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Bolecnauta niezalogowany
13 września 2021r. o 21:29
Czyli inaczej mówiąc popierasz drożyznę?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Czerwonobrązowy Dyptam niezalogowany
13 września 2021r. o 22:17
~~Białoszara Rudbekia napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Jasnopopielaty Bodziszek napisał(a): Jestem atrakcyjną młodą kobietą (48) .Chętnie umówię się na piwo w Aniołku ,lubię też schabowego ,interesuje mnie ciepło ogniska domowego i doświadczony mężczyzna z pomysłami na wieczory i noce,


Młodą ?!?! Chyba cię pogięło !

ile kalorii zawiera 100 gram schabowego
tyle co 0,5 piwa
po prosze piwo i schabowego

rozwódka
raz piwo i wódka
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza