Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAMrowka zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Polski Ład, w niemieckim samochodzie, zawitał do Bolesławca - stoi obok znanego marketu
~~Classic niezalogowany
18 września 2021r. o 10:58
Ludziom żyje się lepiej. Nie znam nikogo bezrobotnego. Pracy jest dużo. Jak w Niemczech kotś brał kinder gelt to było dobrze. Nie znam nikogo kto by jeździł na popularne szparagi. Itd. itd. Mam w d...politykę ale uważam, że w Polsce jest teraz naklepiej od końca II Wojny Światowej. Wiem tylko tyle że jak się rządzeniem zajmie Tusk i jego ekipa z Hołownią w tle to nic z tego dobrego nie wyjdzie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Kredowobiała Kalmia niezalogowany
18 września 2021r. o 11:58
~~Barwinkowy Kiścień napisał(a): mówi w rozmowie z Bolec.Info bolesławiecki przedsiębiorca.

Ciesz się baranie będzie komu robić na twoją emke.

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~mi niezalogowany
18 września 2021r. o 14:00
35- lat pracy 1350 zł. emerytury i tylko pochwały : jak polski emeryt dba o środowisko i kupuje odzież używaną ( wyprodukowanie nowej koszulki 2000 lit. wody ) , małe zużycie wody w trosce o stan wód , małe zużycie prądu bo energia jest potrzebna gospodarce która lawinowo wręcz goni świat , do lekarza za pomocą telefonu aby poinformować o toku własnego leczenia , czy można być bardziej szczęśliwym
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~jarek to yebnie niezalogowany
18 września 2021r. o 14:08
pis to złodzieje, oszuści i szkodniki
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Lawendowoniebieska Pietruszka niezalogowany
18 września 2021r. o 14:26
~~Classic napisał(a): Ludziom żyje się lepiej. Nie znam nikogo bezrobotnego. Pracy jest dużo. Jak w Niemczech kotś brał kinder gelt to było dobrze. Nie znam nikogo kto by jeździł na popularne szparagi. Itd. itd. Mam w d...politykę ale uważam, że w Polsce jest teraz naklepiej od końca II Wojny Światowej. Wiem tylko tyle że jak się rządzeniem zajmie Tusk i jego ekipa z Hołownią w tle to nic z tego dobrego nie wyjdzie.

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Lawendowoniebieska Pietruszka niezalogowany
18 września 2021r. o 14:27
~~jarek to yebnie napisał(a): pis to złodzieje, oszuści i szkodniki

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brunatna Czarnuszka niezalogowany
18 września 2021r. o 17:50
skoro tak ci żle morzesz poszukać sobie lebszego miejsca cały świat stoi otworem nikt nie będzie za tobą płakał
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Bladofioletowa Bazylia niezalogowany
18 września 2021r. o 19:42
~~Classic napisał(a): Ludziom żyje się lepiej. Nie znam nikogo bezrobotnego. Pracy jest dużo. Jak w Niemczech kotś brał kinder gelt to było dobrze. Nie znam nikogo kto by jeździł na popularne szparagi. Itd. itd. Mam w d...politykę ale uważam, że w Polsce jest teraz naklepiej od końca II Wojny Światowej. Wiem tylko tyle że jak się rządzeniem zajmie Tusk i jego ekipa z Hołownią w tle to nic z tego dobrego nie wyjdzie.
wyłącz tvp. Ludzie muszą coraz więcej pracować bo rząd ma ich głęboko w d... zobacz jakie sobie podwyżki zrobili a jakie ty dostałeś? Nie ma ludzi do pracy bo wszyscy już wyjechali. I zostali tylko ci którzy nie chcą pracować bo mają 500 plus. Okradaja cie a ty mówisz że ci jest lepiej. Pomyśl ,to nie boli!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza