Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza
REKLAMA SINMAG zaprasza
REKLAMA Bricomarche zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Polski Ład, w niemieckim samochodzie, zawitał do Bolesławca - stoi obok znanego marketu
~~hucpa niezalogowany
17 września 2021r. o 19:28
Polski Ład to socjalistyczne oszustwo - skomentował Jarosław Gowin, były wicepremier i koalicjant PiS. - Uderza w osoby przedsiębiorcze i kreatywne. Planowana podwyżka obciążeń podatkowych jest bezprecedensowo wysoka i zabierze z kieszeni podatników 80 mld złotych.

***** pis
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Rudozłoty Floks niezalogowany
17 września 2021r. o 19:42
~~schtadler napisał(a):
Ktoś napisał: ~~MM napisał(a): Niech przestaną rozdawać nasze ciężko zarobione pieniądze. A nierobów wyślą do pracy. Nie zgadzam się na taki tzw. Polski ład wg PiS.

Mamy bezrobocie na minimalnym poziomie, których nierobów masz na myśli?


Jak to których ,tych co przestali się rejestrować w UP łazi ich pełno a robić nie będą .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Bladofioletowa Bazylia niezalogowany
17 września 2021r. o 19:42
Pisowskie kłamczuchy okradaja Polaków! Widły trzeba ostrzyć i ruszać na złodziei! ***** ***
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jarek niezalogowany
17 września 2021r. o 19:50
~~Bladofioletowa Bazylia napisał(a): Pisowskie kłamczuchy okradaja Polaków! Widły trzeba ostrzyć i ruszać na złodziei! ***** ***

Wczoraj w Sejmie Braun powiedział pisowskiemu ministrowi ,,Będziesz wisiał "dzisiaj ten minister zgłosił tą wypowiedź do prokuratury Zbyszka Ziobry .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~xxx niezalogowany
17 września 2021r. o 20:33
witek będzie siedzieć
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Bladofioletowa Bazylia niezalogowany
18 września 2021r. o 1:31
~~Jarek napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Bladofioletowa Bazylia napisał(a): Pisowskie kłamczuchy okradaja Polaków! Widły trzeba ostrzyć i ruszać na złodziei! ***** ***

Wczoraj w Sejmie Braun powiedział pisowskiemu ministrowi ,,Będziesz wisiał "dzisiaj ten minister zgłosił tą wypowiedź do prokuratury Zbyszka Ziobry .
chyba do Zbyszka ZERO ! pisowski śmieci Ziobro Zero!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Srebrna Jukka niezalogowany
18 września 2021r. o 7:49
Wszyscy korzystają z dodatków
i różnych innych możliwość ale w narodzie taka zawiłość że ja to mogę ale inni to już nie bo oni to nieroby i obiboki
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Element antysocjalistyczny niezalogowany
18 września 2021r. o 8:02
~~Srebrna Jukka napisał(a): Wszyscy korzystają z dodatków
i różnych innych możliwość ale w narodzie taka zawiłość że ja to mogę ale inni to już nie bo oni to nieroby i obiboki

Po pierwsze - chyba zawiść, a nie zawiłość.
Po drugie - nie wszyscy korzystają i nie wszyscy chcą korzystać. Żyję z tegi, co sam zarobię. Jak zarobię więcej, to sobie wypłacę dodatek. Jak nie zarobi - to nie mam.
I nie mam ochoty być okradanym przez państwo tylko po to, aby wypłacić nierobom i obibokom. Oraz armii niepotrzebnych urzędników (za komuny było 10 razy mniej urzędników niż teraz!)
A co do zawiłości to trzeba powiedzieć, że zawiłość jest w socjalizmie okrutna. Chodzi bowiem o to, aby tak skomplikować życie i przepisy , żeby mieć zawsze na każdego haka.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
REKLAMA Oferta edukacyjna szkół powiatu bolesławieckiego