Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Oferta edukacyjna szkół powiatu bolesławieckiego
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Ogromna kara dla Polski za Turów, Polska zobowiązana jest do zapłaty na rzecz KE 500 tys. euro dziennie
~~skorn niezalogowany
22 września 2021r. o 16:44
M21W2 napisał(a): Januszku to jeszcze gorzej , nie byłeś w PZPR - wierzę , oni potrzebowali bezpartyjnych pachołków , ci co byli zaprzeczają za to Ty " bezpartyjny " służysz wiernie nieboszczce .
Januszku a może Ty ruseki sługus , na ich polecenie Jaruzelski wydał wojnę Solidarności .


Słabe to plantatorze ,Twój brat miał rację .Mam nadzieję że twoja solidarność nie zgodzi się na 40% wzrost ceny prądu dla suwerena . Walczcie aby było to maksymalnie 39% ,wtedy was poprzemy .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
22 września 2021r. o 17:19
M21W2 napisał(a): Januszku to jeszcze gorzej , nie byłeś w PZPR - wierzę , oni potrzebowali bezpartyjnych pachołków , ci co byli zaprzeczają za to Ty " bezpartyjny " służysz wiernie nieboszczce .
Januszku a może Ty ruseki sługus , na ich polecenie Jaruzelski wydał wojnę Solidarności .


Lucusiu ...sadzisz tu ostatnio takie pierdy ze nie wiem czy piszesz po pijaku czy skutki uboczne tych ''szczepień'' już nieodwracalnie uszkodziły ci resztki tego skarłowaciałego móżdżku...

teraz dupku dla ciebie jest już gorsze to że nie byłem w partii ....
a ja jestem święcie przekonany że ty ,taka partyjna wazelina, typ chcący być zawsze przy jakiejś władzy , masz niejeden rok spędzony w szeregach PZPR...
JAKBY CI TK PRZEKOPAĆ OGRÓDEK TO ZAPEWNE ZNALAZŁ BY SIĘ SŁOIK Z TWOJĄ KSIAŻECZKĄ ...
zwiałeś od nich zapewne podobnie jak zwiałeś tchórzliwie od Wałęsy...
to cechuje takich jak ty ...
a teraz wsiowy kmiocie piszesz do mnie że ja służę nieboszczce?

a komu ty teraz służysz popieprzona wazelino? bandzie kłamców, oszustów i jakoś ci to nie przeszkadza...
jesteś jak ojciec Anżeja...
był w PZPR ale nie był w niej duchowo....
co za idio.ty.zm...hahaha
a teraz ty...popierasz organizację o strukturach mafijnych i śmiesz się tu kreować na patriotę ?
każdy twój wpis to kolejny przykład jak możesz się ośmieszać...

zarówno w temacie ''s'' jak i tych ''szczepionek''

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~niadek niezalogowany
22 września 2021r. o 17:26
Horus napisał(a):
Ktoś napisał: M21W2 napisał(a): Januszku to jeszcze gorzej , nie byłeś w PZPR - wierzę , oni potrzebowali bezpartyjnych pachołków , ci co byli zaprzeczają za to Ty " bezpartyjny " służysz wiernie nieboszczce .
Januszku a może Ty ruseki sługus , na ich polecenie Jaruzelski wydał wojnę Solidarności .


Lucusiu ...sadzisz tu ostatnio takie pierdy ze nie wiem czy piszesz po pijaku czy skutki uboczne tych ''szczepień'' już nieodwracalnie uszkodziły ci resztki tego skarłowaciałego móżdżku...

teraz dupku dla ciebie jest już gorsze to że nie byłem w partii ....
a ja jestem święcie przekonany że ty ,taka partyjna wazelina, typ chcący być zawsze przy jakiejś władzy , masz niejeden rok spędzony w szeregach PZPR...
JAKBY CI TK PRZEKOPAĆ OGRÓDEK TO ZAPEWNE ZNALAZŁ BY SIĘ SŁOIK Z TWOJĄ KSIAŻECZKĄ ...
zwiałeś od nich zapewne podobnie jak zwiałeś tchórzliwie od Wałęsy...
to cechuje takich jak ty ...
a teraz wsiowy kmiocie piszesz do mnie że ja służę nieboszczce?

a komu ty teraz służysz popieprzona wazelino? bandzie kłamców, oszustów i jakoś ci to nie przeszkadza...
jesteś jak ojciec Anżeja...
był w PZPR ale nie był w niej duchowo....
co za idio.ty.zm...hahaha
a teraz ty...popierasz organizację o strukturach mafijnych i śmiesz się tu kreować na patriotę ?
każdy twój wpis to kolejny przykład jak możesz się ośmieszać...

zarówno w temacie ''s'' jak i tych ''szczepionek''



Aleś mu przyje..ł z grubej rury .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
22 września 2021r. o 19:36
;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14240
M21W2
22 września 2021r. o 20:17
Januszku uwielbiasz insynuacje baw się w to dalej , nie przypuszczałem że jesteś aż tak tępy , nic poza obszczekiwaniem , dajesz głos na życzenie , błaźnisz się , jak to poprawia Tobie zdrowie ( psycholu ) pisz nadal .

Przyjmujesz zakład że nie byłem i nie jestem w żadnej partii .
Po co pytam tchórza , odpowiedź jest mi znana .
Januszku podły kłamco , aby otrzymać status działacza opozycji antykomunistycznej wyraziłem zgodę na lustrację przez IPN oraz pracownikom muzeum historii Bolesławca .
Mam dokumenty lustracyjne .
Dbaj o serce nienawiść mocno je nadwyręża .
Januszku bardzo żałuję że nie wierzyłem w to że Wałęsa był TW , byłem członkiem Komitetu Obywatelskiego Lecha Wałęsy .
Teraz widzę że TW Bolek to Twój idol , solidaruch Tusk to Twoja ikona - gratulacje pierwszy służył UBekom drugi za niemieckie marki założył partie , przez całe lata za to im się odwdzięcza .
Tak na marginesie , ciągnie swój do swego , kapuś do kapusia .
Przepraszam to mój ostatni wpis nie na temat , a Ty szczekaj dalej .

Połapałem się dopiero w 1992 r . z kim i za kim ja jestem .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Pannazdzieckiem niezalogowany
22 września 2021r. o 20:41
Słabe to Lucek ,przepraszasz ,myliłeś się ,kpisz z Wałęsy ,modlisz się do prokuratora Piotrowicza ,o Balbinie ty słyszał ? .Twój brat miał rację .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~M21W2 niezalogowany
22 września 2021r. o 21:01
Media pisowskie powiedzą PISowskiej ciemnocie że rząd PISlamski wygrał z UE bo nie płaci kary.
A UE po prostu bedzie przekazywac Polsce mniej pieniedzy.
Ciemnpota PIS .owska bedzie zachwycona. Tak sobie myślę że skoro za Turów Unia nalicza nam 500 000 euro dziennie kary i skoro majątek Morawieckich jest wyceniony na około 40 milionów złotych ... to licząc euro po 4 złote mamy 2 miliony dziennie ... więc majątku Morawieckich starczy na 20 dni ..... Potem trzeba by chyba żeby płacił każdy z wiceministrów.....itd...
Tak sobie myślę , że tak było by uczciwie... i wreszcie politycy pis-u mogli by się wykazać odpowiedzialnością, a nie tylko gardłowaniem popierdółek i zwykłych kłamstw.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
22 września 2021r. o 21:19
~~Pannazdzieckiem napisał(a): Słabe to Lucek ,przepraszasz ,myliłeś się ,kpisz z Wałęsy ,modlisz się do prokuratora Piotrowicza ,o Balbinie ty słyszał ? .Twój brat miał rację .[/c
~~Pannazdzieckiem napisał(a): Słabe to Lucek ,przepraszasz ,myliłeś się ,kpisz z Wałęsy ,modlisz się do prokuratora Piotrowicza ,o Balbinie ty słyszał ? .Twój brat miał rację .


Gnoju z pod tyldy , ciekawym czy w realu powtórzysz , co napisałeś ?

Dziwię Ci się Lucjanie , że chce Ci się jeszcze prowadzić dysputy z tchórzem i prowokatorem ... no chyba , że to rajcuje , mnie już nie . Chciałem się wprosić na kawę i sam zapraszałem BOHATERA , ale widać za wysokie progi dla takiego kmiota i hipokryty jak ja .
Kameleonie skur ... stwem jest podszywanie się pod innych .

Miłego wieczoru , wracam w objencia kochanki . :)

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA HENRYKI 2024! Zapraszamy!