Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Znakomity koncert już niebawem 24 września godzina 19 w Bolesławcu, wystąpi dziewczyna z Bieszczad
~~Krystyna niezalogowany
23 września 2021r. o 17:04
~~Smiech napisał(a): Cudze chwalicie a swoich nie znacie - i na to pieniądze są...???



Oni są nasi, z rodziny Bluesa nad Bobrem. Pieniądze są od widzów za bilety, nie ma żadnej dotacji. Nikt nie broni koncertować swoim zespołom, tylko kto ma się tym zająć???
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brązowożółta Aronia niezalogowany
23 września 2021r. o 17:05
~~Grafitowa Pelargonia napisał(a): Z Bieszczad to najlepszy bimber pozdrowienia Piotr.


Zależy co kto lubi, ja tam wolę dobrą muzykę. Jeśli masz z tym problem, to rzeczywiście napij się bimbru
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Margerita niezalogowany
23 września 2021r. o 17:33
A zespół z Bieszczad to nie polska .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Kobaltowy Kasztanowiec niezalogowany
24 września 2021r. o 9:42
Wczoraj był koncert Starego Dobrego Małżeństwa - ani słowa, żadnej relacji, nawet wzmianki. Występuje TAKI ZESPÓŁ a Wy wolicie jakiegoś szarpidruta bez dorobku promować...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~hahah niezalogowany
24 września 2021r. o 10:36
buraki ! hahahahahaha Ch.w.w.d.c.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Krystyna niezalogowany
25 września 2021r. o 12:52
~~Kobaltowy Kasztanowiec napisał(a): Wczoraj był koncert Starego Dobrego Małżeństwa - ani słowa, żadnej relacji, nawet wzmianki. Występuje TAKI ZESPÓŁ a Wy wolicie jakiegoś szarpidruta bez dorobku promować...


Byłam na koncercie SDM i jak zwykle są rewelacyjni. Wczorajszy koncert nie odbiegał poiomem od czwartkowego. W przyszłości zanim kogoś obrazisz, sprawdź. Są wyjątkowi, nie mają takiego dorobku jak SDM, bo są młodzi. Na moją prośbę Bolec.info objął patronat medialny, za co bardzo jesteśmy wdzięczni..

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Stan niezalogowany
25 września 2021r. o 13:07
~~Krystyna napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Antos napisał(a): Skąd wiadomo, że znakomity, skoro się jeszcze nie odbył?


Już grali w Bolesławcu, a Natalia Kwiatkowska kilkakrotnie w Teatrze Starym i w Piwnicy Paryskiej. Czterokrotnie uczestniczyła w warsztatach muzycznych BnB w klasie wokalu, gitarzyści także są absolwentami naszych warsztatów. Radzę pójść, nie będziecie żałować.


Ja już miałem okazję zobaczyć Natalię jak występowała w hejterskim filmiku na temat jednej bolesławieckiej imprezy. Nie mam ochoty teraz jej płacić za śpiewanie. Najpierw przyłącza się do hejtu a teraz liczy że ludzie przyjdą na koncert. To jest słabe
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brązowożółta Aronia niezalogowany
25 września 2021r. o 14:25
~~Stan napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Krystyna napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Antos napisał(a): Skąd wiadomo, że znakomity, skoro się jeszcze nie odbył?


Już grali w Bolesławcu, a Natalia Kwiatkowska kilkakrotnie w Teatrze Starym i w Piwnicy Paryskiej. Czterokrotnie uczestniczyła w warsztatach muzycznych BnB w klasie wokalu, gitarzyści także są absolwentami naszych warsztatów. Radzę pójść, nie będziecie żałować.


Ja już miałem okazję zobaczyć Natalię jak występowała w hejterskim filmiku na temat jednej bolesławieckiej imprezy. Nie mam ochoty teraz jej płacić za śpiewanie. Najpierw przyłącza się do hejtu a teraz liczy że ludzie przyjdą na koncert. To jest słabe


Ja również wystąpiłam w tym filmiku, mówiąc prawdę. Podróbka poniosła porażkę.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza