Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Znakomity koncert już niebawem 24 września godzina 19 w Bolesławcu, wystąpi dziewczyna z Bieszczad
~~Brązowożółta Aronia niezalogowany
25 września 2021r. o 14:33
~~Stan napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Krystyna napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Antos napisał(a): Skąd wiadomo, że znakomity, skoro się jeszcze nie odbył?


Już grali w Bolesławcu, a Natalia Kwiatkowska kilkakrotnie w Teatrze Starym i w Piwnicy Paryskiej. Czterokrotnie uczestniczyła w warsztatach muzycznych BnB w klasie wokalu, gitarzyści także są absolwentami naszych warsztatów. Radzę pójść, nie będziecie żałować.


Ja już miałem okazję zobaczyć Natalię jak występowała w hejterskim filmiku na temat jednej bolesławieckiej imprezy. Nie mam ochoty teraz jej płacić za śpiewanie. Najpierw przyłącza się do hejtu a teraz liczy że ludzie przyjdą na koncert. To jest słabe



Twoja strata. Widzowie nie zawiedli. Było pięknie. Nie interesuje nas piekiełko bolesławieckich intrygantów. Duście się nadal we własnym sosie. Jednak konkurencja zagląda na Bolec.info, ha, ha,ha

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ciemnoturkusowy Żylistek niezalogowany
25 września 2021r. o 17:46
~~Brązowożółta Aronia napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Stan napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Krystyna napisał(a): Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Antos napisał(a): Skąd wiadomo, że znakomity, skoro się jeszcze nie odbył?


Już grali w Bolesławcu, a Natalia Kwiatkowska kilkakrotnie w Teatrze Starym i w Piwnicy Paryskiej. Czterokrotnie uczestniczyła w warsztatach muzycznych BnB w klasie wokalu, gitarzyści także są absolwentami naszych warsztatów. Radzę pójść, nie będziecie żałować.


Ja już miałem okazję zobaczyć Natalię jak występowała w hejterskim filmiku na temat jednej bolesławieckiej imprezy. Nie mam ochoty teraz jej płacić za śpiewanie. Najpierw przyłącza się do hejtu a teraz liczy że ludzie przyjdą na koncert. To jest słabe


Twoja strata. Widzowie nie zawiedli. Było pięknie. Nie interesuje nas piekiełko bolesławieckich intrygantów. Duście się nadal we własnym sosie. Jednak konkurencja zagląda na Bolec.info, ha, ha,ha



Nie jestem żadną konkurencją dla Natalii bo ja nie zajmuje się śpiewaniem. Po prostu trochę żenujące że najpierw Natalia występuje w hejterskim filmiku a potem liczy że ludzie przyjdą na koncert, który chyba nie przypadł do gustu wszystkim
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brązowożółta Aronia niezalogowany
25 września 2021r. o 23:03
~~Ciemnoturkusowy Żylistek napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Brązowożółta Aronia napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Stan napisał(a): Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Krystyna napisał(a): Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Antos napisał(a): Skąd wiadomo, że znakomity, skoro się jeszcze nie odbył?


Już grali w Bolesławcu, a Natalia Kwiatkowska kilkakrotnie w Teatrze Starym i w Piwnicy Paryskiej. Czterokrotnie uczestniczyła w warsztatach muzycznych BnB w klasie wokalu, gitarzyści także są absolwentami naszych warsztatów. Radzę pójść, nie będziecie żałować.


Ja już miałem okazję zobaczyć Natalię jak występowała w hejterskim filmiku na temat jednej bolesławieckiej imprezy. Nie mam ochoty teraz jej płacić za śpiewanie. Najpierw przyłącza się do hejtu a teraz liczy że ludzie przyjdą na koncert. To jest słabe


Twoja strata. Widzowie nie zawiedli. Było pięknie. Nie interesuje nas piekiełko bolesławieckich intrygantów. Duście się nadal we własnym sosie. Jednak konkurencja zagląda na Bolec.info, ha, ha,ha



Nie jestem żadną konkurencją dla Natalii bo ja nie zajmuje się śpiewaniem. Po prostu trochę żenujące że najpierw Natalia występuje w hejterskim filmiku a potem liczy że ludzie przyjdą na koncert, który chyba nie przypadł do gustu wszystkim


Konkurencyjny portal
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Szaropopielaty Koleus niezalogowany
26 września 2021r. o 10:54
Prowincjonalnym artystom mówię NIE,zaniżanie poziom
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Villaro zaprasza