Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza
REKLAMA SINMAG zaprasza
REKLAMA Bricomarche zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Czy Polska jest jeszcze Polską czy ''folwarkiem'' bandy czyt. mafii partyjnej

~~Szkarłatny Grzybień niezalogowany
20 lipca 2022r. o 19:38
~~Brawo PiS napisał(a): 10 kg na jeden paragon - tyle od 20 lipca maksymalnie będzie można kupić cukru w popularnych dyskontach Biedronka. Taki sam limit wprowadziło również Netto. Polacy zgłaszają, że w sklepach w całym kraju zostały jedynie puste półki.
Biała śmierć ,jakby co wprowadzi się kartki
Brawo PIS

10 kilo to 10 litrów bimberku ,jeszcze nie jest tragicznie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~maile Dworczyka niezalogowany
20 lipca 2022r. o 20:04
Handlarz respiratorów, za którym był wydany europejski list gończy wziął i umarł w Tiranie. Akt zgonu wydany w Albanii a ciało zostało już skremowane..
Czy tylko dla mnie jest to szyte grubymi, PISowskimi nićmi?
Ile kosztuje w Tiranie akt zgonu?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Szkarłatny Grzybień niezalogowany
20 lipca 2022r. o 21:27
~~maile Dworczyka napisał(a): Handlarz respiratorów, za którym był wydany europejski list gończy wziął i umarł w Tiranie. Akt zgonu wydany w Albanii a ciało zostało już skremowane..
Czy tylko dla mnie jest to szyte grubymi, PISowskimi nićmi?
Ile kosztuje w Tiranie akt zgonu?

JEŻELI RZEKOMO UMARŁ HANDLARZ RESPIRATORÓW TO TERAZ DŁUGI POWINNI SPŁACAĆ PISOWSCY MINISTROWIE KTÓRZY PODPISYWALI UMOWY ,BO INACZEJ PASIAKI I DO PIERDLA .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~sowwa niezalogowany
21 lipca 2022r. o 12:36
~~maile Dworczyka napisał(a): Handlarz respiratorów, za którym był wydany europejski list gończy wziął i umarł w Tiranie. Akt zgonu wydany w Albanii a ciało zostało już skremowane..
Czy tylko dla mnie jest to szyte grubymi, PISowskimi nićmi?
Ile kosztuje w Tiranie akt zgonu?

nie ,nie tylko dla Ciebie jest to podejrzane ..niestety ,to my społeczeństwo pozwalamy ,żeby nas robić w bambuko !!!!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~naszczalnik niezalogowany
25 lipca 2022r. o 14:57
Trochę już żyję na tym świecie i nie pamiętam, by jakiekolwiek spotkania polityka PO czy D. Tuska ochraniała konna policja...
Kaczyńskiego kochają i konie i ludzie...a najbardziej psy .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Donek niezalogowany
25 lipca 2022r. o 15:32
~~naszczalnik napisał(a): Trochę już żyję na tym świecie i nie pamiętam, by jakiekolwiek spotkania polityka PO czy D. Tuska ochraniała konna policja...
Kaczyńskiego kochają i konie i ludzie...a najbardziej psy .


Przecież nie po darmo mówią na niego ,,Oszczaniec "ja bym jeszcze dodał obekupczy-niec .

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~8 gwiazdek niezalogowany
25 lipca 2022r. o 20:41
Szanowni Państwo, gdyby już Wam się przelało i chcielibyście wyjść na ulicę, by zaprotestować przeciwko niszczeniu Polski i Polaków, to pamiętajcie: kultura i umiar.
Skandujcie: uprzejmie prosimy PiS o oddanie władzy!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~bazyliszek niezalogowany
26 lipca 2022r. o 9:09
Konferansjer przed spotkaniem Jarosława w Białymstoku:
"Zaraz spotkanie z naszym wspaniałym przywódcą. Nie żałujmy oklasków, które są dowodem naszej jedności z partią Prawo i Sprawiedliwość"

Jeśli to nie jest północnokoreańskie, to ja nie wiem, jakie jest.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
REKLAMA Oferta edukacyjna szkół powiatu bolesławieckiego