Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
REKLAMA Bricomarche zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Czy Polska jest jeszcze Polską czy ''folwarkiem'' bandy czyt. mafii partyjnej

~~Oranżowa Poziomka niezalogowany
4 sierpnia 2022r. o 23:04
Jurko61 napisał(a): Jeszcze raz proponuje zaprzestać
wywody w prywatną moją przeszłość , ponieważ jest to tzw Ruf Mord , przetłumacz sobie Januszku


no,zaczyna być interesująco,
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~bazyliszek niezalogowany
6 sierpnia 2022r. o 10:33
PiS nie wkurza się na Neo-Nówkę, za wygarnięcie wałków, bo te nie robią od lat wrażenia na ich wyborcach.
PiS wkurza się na Neo-Nówkę, że pokazała wyborcę PiS, jako ciemniaka i chama bez szkoły, a to znany kabaret i już może robić ferment w durnych głowach tych wyborców.
Czyli jak zwykle, prawda zabolała najbardziej.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~bazyliszek niezalogowany
7 sierpnia 2022r. o 9:59
Słońce narodu.

&ab_channel=UchoPrezesa
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
7 sierpnia 2022r. o 10:55
Jurko61 napisał(a): Jeszcze raz proponuje zaprzestać
wywody w prywatną moją przeszłość , ponieważ jest to tzw Ruf Mord , przetłumacz sobie Januszku


jakiś czas nie zaglądałem w temat a teraz co widzę?
nadal cię ''nosi'' ?

przypomnę ci więc ''malinowy nosie'' że twoje jakieś insynuacje na mój temat to też ''wchodzenie w moją prywatność''

coś tam jeszcze przeczytałem o jakiejś ''rurce'' więc skorzystaj z mojej dobrej rady i pomyśl zanim podobny tekst tu sklecisz...
co będę tam sobie tłumaczył ...
ty taki oblatany sam to wytłumacz...;D

nadal kumpli szukasz? ...może w ''subkulturze'' pójdzie ci łatwiej...;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Radek niezalogowany
15 sierpnia 2022r. o 13:02
O katastrofie ekologicznej na Odrze krzywomordy dowiedział się ostatni. Ale o zbliżającej się dwucyfrowej inflacji wiedział jako pierwszy i zdążył kupić obligacje. No bo jak zarobić na śniętych rybach?
Mąż stanu…
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Bladoróżowa Margerytka niezalogowany
15 sierpnia 2022r. o 15:49
Folwarkiem Tuska
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Yebać pis niezalogowany
15 sierpnia 2022r. o 22:48
Russia Today jest pod wrażeniem przekazu TVPiss w sprawie Odry i winami Tuska
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brawo PiS niezalogowany
16 sierpnia 2022r. o 12:12
Suweren klepie biedę i boi się, że zimą nie będzie miał czym chat ogrzewać, tymczasem, jak policzyła wirtualna polska
, w 19 spółkach giełdowych z udziałem Skarbu Państwa 122 pisowców zarobiło w sumie 267 mln zł. Tak się dziobie, proszę Państwa !Wystarczy nie kraść .
Brawo PIS
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Oferta edukacyjna szkół powiatu bolesławieckiego
REKLAMA Praca dla Ciebie