Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Villaro zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Niedługo zjesz w Bolesławcu Big Maca i WieśMaca. Kończy się budowa restauracji McDonald's. Wielu bolesławian czekało na ten moment od lat
~~Mati niezalogowany
18 października 2021r. o 20:41
Pamiętajcie. Raz na jakiś czas maczek nikomu nie zaszkodził, tak samo jak kebab czy pizza. Grunt żeby nie za często. A wszystkich tych co zaglądają innym do "talerza" - lepiej pilnujcie tego co sami jecie i ile sztucznych "E" i konserwantów pochłaniacie, uważając nawet, że jecie coś z pozoru zdrowego. Ile słodzonych napojów pijecie. Żyjcie i jedzie sobie co chcecie i dajcie żyć i jeść to co chcą sobie inni. Polecam więcej interesować się swoim życiem i nie ustawiać wybory wszystkich dookoła.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ciemnofioletowa Dynia niezalogowany
19 października 2021r. o 17:32
~~Ciemnokasztanowy Agrest napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Złotordzawy Rozwar napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Karol napisał(a): Wam to ludzie nikt nie dogodzi. Żal mi was. Nie ma źle, jest też źle. Bolesławiec to piękne miasto, które na tle innych bardzo szybko się rozwija pod każdym względem, ale niektórzy to potrafią tylko krytykować i nikt nie zauważa co dobre. Pesymiści.

Popieram cię Bolesławiec to piękne ,bardzo szybkie rozwijające się miasto . Jeszcze się taki nie urodził żeby wszystkim dogodził...


Bolesławiec jest super ale śmieciowe żarcie jest do dupy !

- Twojej zdecydowanie...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ciemnofioletowa Dynia niezalogowany
19 października 2021r. o 17:34
~~Monon napisał(a): Wolał bym pizza hut, hamburgery zrobiły się już nudne

To otwórz...powodzenia
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Malinowoczerwony Motylek niezalogowany
19 października 2021r. o 20:26
Pójdę i zjem
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Celestynowa Śnieguliczka niezalogowany
19 października 2021r. o 20:40
A ja nie,nie smakuje mi to,...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Malinowoczerwony Motylek niezalogowany
19 października 2021r. o 20:52
~~Celestynowa Śnieguliczka napisał(a): A ja nie,nie smakuje mi to,...
Jeszcze tego nie jadłam, dlatego spróbuję.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ivo niezalogowany
20 października 2021r. o 6:13
Zabawne to wszystko. Podnieta na miarę urodzin Kim Dzong Una w koreańskiej telewizji informacyjnej.. Długo wyczekiwany? A na co tu wyczekiwać? Pompowaną bułkę z granulatem mięsnym z mikrofalówki?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~olko niezalogowany
20 października 2021r. o 6:35
Zestawy z Matczakiem czy jak mu tam ...będą też? :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.