Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Nie chcą, żeby Kaczyński i rząd PiS wyprowadzili Polskę z Unii Europejskiej. Protesty w całej Polsce - także w Bolesławcu
~~Sławoj Leszek niezalogowany
15 października 2021r. o 14:06
Szanowny wyborco ...ów !!!!!
Zawsze rano podczas mycia zębów spójrz śmiało w lustro i odpowiedz sobie:
Czy ja dobrze zrobiłem popierając tych nieudaczników? [nie potrafili nawet respiratorów i łóżek kupić, ile ludzi musiało umrzeć z tego powodu?, ile osób takich znałem osobiście?]
Czy to co powiedziała pewna pani z tej partii, czy naprawdę należą im się takie pieniądze za to, że rządzą? (podwyżki dla Prezydenta, Ministrów, Prezesów od 60 % do 100 %)
Czy ciągłe negowanie ustalonych w UE reguł służy mnie i Polsce?
Czy w Polsce jest mniej korupcji po wyborze tej partii? [ile to jedna szumowina chciała przytulić za maseczki kupione za 50gr i sprzedane krajowi za 5 zł?]
Czy zapadały sprawiedliwe wyroki sądowe? Czy nie szczuje się niepokornych sędziów? [Tuleja i inni]
Czy jeżeli więcej zarabiam, to czy na pewno jestem bogatszy skoro mogę kupić za te pieniądze mniej niż wcześniej?
Czy mogę oddychać pełnymi płucami, gdy do Polski trafiają miliardy ton węgla z Rosji?
Czy przypadkiem nie będę musiał emigrować aby godnie żyć?
Czy wiesz, że Twoje dziecko dostając 500+ będzie zmuszone oddać 700- bo te pieniądze w CAŁOŚCI pochodzą z pożyczki?
Czy wiesz, że wszyscy pracujący oraz niepełnosprawni z funduszu solidarności musieli złożyć się na 13 i 14 emeryturę, aby seniorzy mogli sobie pokupować jakieś chińskie gadżety w Biedrze?
Czy partia, którą popieram rozliczyła się z afer czy zamiotła je pod dywan?: maseczki od narciarza [-5 mln], respiratory od handlarza bronią [-200mln], wybory kopertowe [-70 mln], stajnie w Janowie zrujnowane, elektrownia Ostrołęka [-2 mld], nikomu niepotrzebny przekop mierzeji [-2 mld i - 1 mld rocznie] i wiele innych afer?
Czy partia którą popieram zrobiła coś dobrego dla Polski, przez czas swojego rządzenia?
Czy dobre jest popieranie partii, która zamiast na szpitale i dobra służące społeczeństwu to daje pieniądze Rydzykowi, albo środki zamiast dla potrzebujących są roztrwaniane i dawane kolesiom np. jak Zero dał kolesiom kasę z funduszu sprawiedliwości?
Czy dobrze robię jak popieram partię, która nie chce środków finansowych dla Polski z UE oraz chce wyprowadzić Polskę z UE?
Czy mądre jest popieranie takiej partii i polityków, którzy chętniej zapłacą 0,5 miliona euro dziennie z podatków, wpłaconych przez WSZYSTKICH POLAKÓW, zamiast się dogadać z sąsiednim krajem.
Czy popieranie partii, która ma jedyny program dla Polski polegający na zadłużaniu kraju, zadłużaniu kolejnych pokoleń jest rozsądne? [obecny dług POLSKI to 1,5 BILIONA, a w 2015 roku było to tylko 0,8 BILIONA, czyli przez 6 lat rządów ...y zrobiły dług prawie taki sam jak wszystkie inne rządy po 1990 roku, czyli przez 25 lat ]
Czy aborcja, to ważny temat, który dotyczy Ciebie na tyle, aby Twój rząd zamiast tym co powinien i walką z covid-19 zajmował się sprawami dotyczącymi 0,1% społeczeństwa?
Czy wiesz, że idąc na emeryturę dostaniesz od 25 do 40% ostatniej wypłaty (policz ile to będzie) i zamiast godnie żyć będziesz musiał dorabiać.
Czy inflacja nie zjada Twoich oszczędności? Czy jesteś w stanie kupować apartamenty jak Obajtek aby się przed spadkiem wartości swoich ciężko zarobionych pieniędzy uchronić?

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Miedzianoczerwony Enkiant niezalogowany
15 października 2021r. o 16:45
Ale za to jak cudownie było za rządów Tuska, dosłownie Eldorado, na nic PIniędzy nie było i ludzie byli zachwyceni z tego że kosztem Polaków buduje POtęgę Niemiec
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Terakotowa Psianka niezalogowany
15 października 2021r. o 17:10
Ale coś się zmieniło? Oprócz dołożenia pół biliona długów?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Lilioworóżowy Złocień niezalogowany
15 października 2021r. o 19:20
Przekop mierzei wiślanej,tunel pod świną to tylko dwa przykłady za które lokalna społeczność będzie wdzięczna dozgonnie pisowi
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Terakotowa Psianka niezalogowany
15 października 2021r. o 19:25
~~Lilioworóżowy Złocień napisał(a): Przekop mierzei wiślanej,tunel pod świną to tylko dwa przykłady za które lokalna społeczność będzie wdzięczna dozgonnie pisowi

Pod Świną ...y złotówki nie dały, ale lans na całego za czyjeś.

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Eee niezalogowany
16 października 2021r. o 5:15
Oczywiście, że PiS nie ma w planach zamiaru wyprowadzenia Polski z Unii...bo już to robi.
Wystarczy dodać i zrozumieć następujące fakty:
-Przyjęcie i obrona za wszelką cenę ziobrowych ustaw niezgodnych z polską Konstytucją.
-Stwierdzenie przez polityczny pisi "TK"wyższości polskiego prawa nad unijnym.
-Sojusz PiSu ze zdecydowanie antyunijnymi partiami w innych krajach UE (Orbana, Salviniego,LePen,AFD), którzy to są zdecydowanie popierani i finansowani przez Putina.
-Pewne jest, że Putinowi zależy na rozwalaniu UE, która jest dla Rosji sporą konkurencją.
-Spowodowanie przez Putina i Łukaszenkę napływu uchodźców na granicę polską i propagandowe wykorzystanie przez pis "Obrony polskich i unijnych" granic kosztem śmierci uchodźców, co podoba się ich "katolickiemu" elektoratowi.
-A poza tym wystarczy posłuchać nawet chwilkę TVPiS aby przekonać się jak szczują na UE.
-A poza tym wystarczy posłuchać pisowskich faszystowskich bojówek ryczących o suwerenności i patriotyźmie.
-A poza tym zawsze należy tłumaczyć sobie to co mówi ktokolwiek z tzw Zjednoczonej Prawicy w sposób dokładnie odwrotny.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brunatnopopielata Irga niezalogowany
16 października 2021r. o 13:01
~~Sławoj Leszek napisał(a): Szanowny wyborco ...ów !!!!!
Zawsze rano podczas mycia zębów spójrz śmiało w lustro i odpowiedz sobie:
Czy ja dobrze zrobiłem popierając tych nieudaczników? [nie potrafili nawet respiratorów i łóżek kupić, ile ludzi musiało umrzeć z tego powodu?, ile osób takich znałem osobiście?]
Czy to co powiedziała pewna pani z tej partii, czy naprawdę należą im się takie pieniądze za to, że rządzą? (podwyżki dla Prezydenta, Ministrów, Prezesów od 60 % do 100 %)
Czy ciągłe negowanie ustalonych w UE reguł służy mnie i Polsce?.......
.... Czy wiesz, że wszyscy pracujący oraz niepełnosprawni z funduszu solidarności musieli złożyć się na 13 i 14 emeryturę, aby seniorzy mogli sobie pokupować jakieś chińskie gadżety w Biedrze?

Przestań już z tymi niepełnosprawnymi, którzy nie przepracowali w życiu ani godziny i musieli złożyć się na 14 dla emeryta, który 20-30, a nawet 40 lat pracował na swoją emeryturę. Fundusz solidarnościowy to niby skąd się wziął? Z nieba nie spadł, tylko ktoś na niego wcześniej i teraz zapracował.
Teraz przeliczałam ile procentowo podrożały artykuły spożywcze i jak to się ma do emerytury i czternastki. Zdrożało 25 do 40%, ale liczyłam średnią z 25-30%. Wyszło, że to jest 310 zł miesięcznie z mojej emerytury, a czternastka miesięcznie wynosi 85,24 zł. Gdyby to nawet połączyć z trzynastką, która była niższa, to i tak będzie około połowy tego, co zdrożało.
Nie zapominaj, że emeryci, którzy nie mają ustalonego stopnia niepełnosprawności, są zmęczeni pracą i mają wydatki na lekarzy specjalistów. Nie wydają na bzdury, a teraz ta 14 nie pokryje nawet podwyżek cen.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jurko61 niezalogowany
7 listopada 2021r. o 6:17
Przestrzegam przed myśleniem, że Kaczyński stracił kontakt z rzeczywistością. On wie, co robi. Jedzie na czołowe zderzenie, licząc, że Unia pęknie. I ma spore szanse na sukces.
A gdy Unia nie pęknie i doprowadzi to do polexitu, to trudno. Celem małego firera jest dyktatura.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.