Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA 1,5% podatku dla Klekusiowo
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Znów wzrost zakażeń. W powiecie trzy nowe zakażenia, w województwie dolnośląskim 107. Dwie osoby zmarły
~~Szary Plektrantus niezalogowany
14 października 2021r. o 15:11
M21W2 napisał(a): ~~Szary Plektrantus , muszę milczeć ze względu na szacunek dla salowej (~~Lilioworóżowa Frezja ) .
Cóż przy niej znaczy wykształcony lekarz , profesor czy jakiś tam inny naukowiec wirusolog .
Fakt skąd mogę wiedzieć że wszyscy zmarli na covid , nie jestem salową , lekarze fałszują karty zgonu , salowa to wie najlepiej . Jak tu napisać że Frezja kłamie , przez szacunek nie wypada .
Lekarz spytał co wpisać w kartę zgonu , jak temu nie uwierzyć , jak salowa pisze to znaczy że pisze .

Słuchaj głąbie czytaj ze zrozumieniem i nie potępiam innych za ich pracę bo ty pewnie żyjesz na zasiłkach i pomocy z MOPSU
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Szary Plektrantus niezalogowany
14 października 2021r. o 15:13
~~Szary Plektrantus napisał(a):
Ktoś napisał: M21W2 napisał(a): ~~Szary Plektrantus , muszę milczeć ze względu na szacunek dla salowej (~~Lilioworóżowa Frezja ) .
Cóż przy niej znaczy wykształcony lekarz , profesor czy jakiś tam inny naukowiec wirusolog .
Fakt skąd mogę wiedzieć że wszyscy zmarli na covid , nie jestem salową , lekarze fałszują karty zgonu , salowa to wie najlepiej . Jak tu napisać że Frezja kłamie , przez szacunek nie wypada .
Lekarz spytał co wpisać w kartę zgonu , jak temu nie uwierzyć , jak salowa pisze to znaczy że pisze .

Słuchaj głąbie czytaj ze zrozumieniem i nie potępiam innych za ich pracę bo ty pewnie żyjesz na zasiłkach i pomocy z MOPSU

To był lekarz chamie zgniły co stwierdzał zgon mojej mamy nie że jestem salowa to wiem ,tylko widzę w pracy co jest i jacy pacjenci są na oddziale .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Szary Plektrantus niezalogowany
14 października 2021r. o 15:16
~~Słomkowa Jasnota napisał(a): Panie M21W2 nie zajmuj się pan przeliczeniami bzdur jakie wypisują koncerny farmaceutyczne i podlegli im nasi płatni szamani , tylko pisz pan testament komu pan zapisze pole z truskawkami itd .Bo może pan nagle się nie obudzić i jutro może pana już nie być ,co jest normą u wyszczepionych Szczepanów

To cham jakich mało mądrości wypisuje a nawet chamidlo nie umie czytać ze zrozumieniem przecież to płytki gościu naśmiewa się z czyjeś pracy a sam pewnie siedzi w MOPSIE no i przed komputerem pisząc śmieci szkoda czasu na takiego pustaka .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14240
M21W2
14 października 2021r. o 15:35
PIS-PO-PRL napisał(a): Gdzie Pan to rozpisał? Wrzesień, październik?
Rok do roku? I co Panu wyszło?
Czysty sukces wyszedł zapewne :D




PIS-PO-PRL napisał(a): Gdzie Pan to rozpisał? Wrzesień, październik?
Rok do roku? I co Panu wyszło?
Czysty sukces wyszedł zapewne :D


Wyszło mi wtedy 50% mniej zgonów , porównywałem trzecią falę z czwartą , teraz przeliczyłem ostatnie trzy tygodnie do 13 października w stosunku do tego samego okresu 2020 r.
2020- 726 zgonów ,2021 - 367 , ja wtedy napisałem , jest to sukces szczepień nawet jeżeli tylko będzie o 50% zgonów mniej .
Teraz to widzę jeszcze bardziej wyraźnie w ciągu ostatniego miesiąca spadek zakażeń z 11800 do 1757 a zgonów średnio z 25-33 do 12-14 .
O sytuacji w Polsce unika Pan dyskusji , szczególnie o najmniej zaszczepionych woj . wschodnich , w całej Polsce ostatniej doby 3000 zakażeń i 60 zgonów z tego w lubelskim 671 zakażeń i 18 zgonów .
Wszystko wskazuje na to że ARMAGEDON przywidział że u nas będzie armagedon , szczególnie na wschodzie .
Jedyne prostackie wytłumaczenie tych anty to to że Niedzielski kłamie , wszyscy kłamią i wszyscy są przekupieni , pandemie były i będą w przyszłości , jest i obecnie tylko ciemnota tego nie widzi .



Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Szary Plektrantus niezalogowany
14 października 2021r. o 15:43
M21W2 napisał(a):
Ktoś napisał: PIS-PO-PRL napisał(a): Gdzie Pan to rozpisał? Wrzesień, październik?
Rok do roku? I co Panu wyszło?
Czysty sukces wyszedł zapewne :D




Ktoś napisał: PIS-PO-PRL napisał(a): Gdzie Pan to rozpisał? Wrzesień, październik?
Rok do roku? I co Panu wyszło?
Czysty sukces wyszedł zapewne :D


Wyszło mi wtedy 50% mniej zgonów , porównywałem trzecią falę z czwartą , teraz przeliczyłem ostatnie trzy tygodnie do 13 października w stosunku do tego samego okresu 2020 r.
2020- 726 zgonów ,2021 - 367 , ja wtedy napisałem , jest to sukces szczepień nawet jeżeli tylko będzie o 50% zgonów mniej .
Teraz to widzę jeszcze bardziej wyraźnie w ciągu ostatniego miesiąca spadek zakażeń z 11800 do 1757 a zgonów średnio z 25-33 do 12-14 .
O sytuacji w Polsce unika Pan dyskusji , szczególnie o najmniej zaszczepionych woj . wschodnich , w całej Polsce ostatniej doby 3000 zakażeń i 60 zgonów z tego w lubelskim 671 zakażeń i 18 zgonów .
Wszystko wskazuje na to że ARMAGEDON przywidział że u nas będzie armagedon , szczególnie na wschodzie .
Jedyne prostackie wytłumaczenie tych anty to to że Niedzielski kłamie , wszyscy kłamią i wszyscy są przekupieni , pandemie były i będą w przyszłości , jest i obecnie tylko ciemnota tego nie widzi .



Ale ty matematyk wiesz wszystko .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14240
M21W2
14 października 2021r. o 15:47
~~Szary Plektrantus napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Szary Plektrantus napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: M21W2 napisał(a): ~~Szary Plektrantus , muszę milczeć ze względu na szacunek dla salowej (~~Lilioworóżowa Frezja ) .
Cóż przy niej znaczy wykształcony lekarz , profesor czy jakiś tam inny naukowiec wirusolog .
Fakt skąd mogę wiedzieć że wszyscy zmarli na covid , nie jestem salową , lekarze fałszują karty zgonu , salowa to wie najlepiej . Jak tu napisać że Frezja kłamie , przez szacunek nie wypada .
Lekarz spytał co wpisać w kartę zgonu , jak temu nie uwierzyć , jak salowa pisze to znaczy że pisze .

Słuchaj głąbie czytaj ze zrozumieniem i nie potępiam innych za ich pracę bo ty pewnie żyjesz na zasiłkach i pomocy z MOPSU
To był lekarz chamie zgniły co stwierdzał zgon mojej mamy nie że jestem salowa to wiem ,tylko widzę w pracy co jest i jacy pacjenci są na oddziale .



Pani salowej puszczają nerwy , wystarczy nie kłamać pozostałym foliarzom folia mózg rozgrzała , atakujcie dalej ludzie z rynsztoku , prawda boli i w oczy kole ? ,- tak ma być , - wasze knajackie zachowanie świadczy o was .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~zenek niezalogowany
14 października 2021r. o 15:47
Panie Plantator. Daj Pan sobie spokój z tymi objaśnieniami i wyliczankami. Zaszczepił się Pan , no i dobrze. Tak Pan uważał, Pańska sprawa. Inni tego nie zrobili, też ich sprawa. To stałe tu Pańskie przekonywanie u udowadnianie staje się nudne tak samo jak wywody i przepowiednie wszechwiedzącego Horusa. Czas wszystko zweryfikuje i pokaże.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14240
M21W2
14 października 2021r. o 15:51
~~Szary Plektrantus to co ja wiem jest ogólnie dostępne , wystarczy czytać co piszą mądrzejsi od nas a nie to co piszą manipulanci antyszczepionkowcy .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.