Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Dziewięć osób zakażonych koronawirusem w ciągu ostatniej doby w powiecie bolesławieckim, jedna osoba zmarła
14240
M21W2
21 października 2021r. o 19:55
~~Ksyea napisał(a):
Ktoś napisał: M21W2 napisał(a): Ojej Horus napisał wreszcie prawdę , na wschodzie imbecyle mądrzeją , rośnie tam liczba szczepień i tych co mówią jaka , jaki ja byłem głupi /a , zrozumieli jak ich i ich rodziny to świństwo dopadło .
Imbecyle z forum bolca do tego nie dorośli .

Słuchaj kondonku... jak chcesz to sie szczep nawet w g ł u p i e czoło.


Imbecyli antyczepionkowców jak was nazwał Horus nie słucham , opóźnieni w rozwoju .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Lilioworóżowa Frezja niezalogowany
21 października 2021r. o 19:58
Wyzywać kogoś od FOLIARZY A nikt nie odp.na zadane pytanie Definicja FOLIARZ .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
21 października 2021r. o 20:01
Lucuś...
jesteś tak zabawny że nie sposób ominąć twoje ''pienia'' a to ze budzisz u wielu już nie wesołość a niechęć to nie dziw się bo sam sobie na to zapracowałeś ...;D


''bojowniku'' ;D
nawet w temacie o szczepieniach nie mogłeś się powstrzymać od ''wkrętki'' jak to ty za ''komuny '' przeskakiwałeś płoty ...

nadejdzie czas kiedy zdjęcie Kornela też podrzesz...hahaha
wazeliniarzu...;D


Dopisane 21.10.2021r. o godz. 20:01:

M21W2 napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Ksyea napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: M21W2 napisał(a)


Imbecyli antyczepionkowców jak was nazwał Horus nie słucham , opóźnieni w rozwoju .

dupku...nie przypisuj mi tego czego nie napisałem...
pieprzony oszuście i manipulancie...;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Lilioworóżowa Frezja niezalogowany
21 października 2021r. o 20:04
M21W2 napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Ksyea napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: M21W2 napisał(a): Ojej Horus napisał wreszcie prawdę , na wschodzie imbecyle mądrzeją , rośnie tam liczba szczepień i tych co mówią jaka , jaki ja byłem głupi /a , zrozumieli jak ich i ich rodziny to świństwo dopadło .
Imbecyle z forum bolca do tego nie dorośli .

Słuchaj kondonku... jak chcesz to sie szczep nawet w g ł u p i e czoło.


Imbecyli antyczepionkowców jak was nazwał Horus nie słucham , opóźnieni w rozwoju .

Oj malutki człowieczku z bąbką w nosku czytaj ze zrozumieniem komentarze brak słów dojze nic od siebie nie piszesz tylko wszystko kopjuj ,wklej a nic mądrego nie masz w swojej malutkiej główce przykro ale i zarazem zabawne bo ubaw cały czas z ciebie jest.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~piiiiii niezalogowany
21 października 2021r. o 20:04
Pfizer chciał zatwierdzenia boostera (3 dawki) na bazie ok. 329 osób w badaniu w tym tylko 12 powyzej 65 lat. Oni robią tylko pozory ale nawet tego im się już nie chce ... Dopóki ludzie nie pojmą co się dzieje - ta kpina z Nauki i medycyny się nasili.

https://twitter.com/dvx_ardorensis/status/1451204123672580098?s=20&fbclid=IwAR2B8lCxRKgdhIqJ5zHpJfkJGzo5n-yRXFTGo57izLa1OFyqAkofIoffATs
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Lilioworóżowa Frezja niezalogowany
21 października 2021r. o 20:05
Horus napisał(a): Lucuś...
jesteś tak zabawny że nie sposób ominąć twoje ''pienia'' a to ze budzisz u wielu już nie wesołość a niechęć to nie dziw się bo sam sobie na to zapracowałeś ...;D


''bojowniku'' ;D
nawet w temacie o szczepieniach nie mogłeś się powstrzymać od ''wkrętki'' jak to ty za ''komuny '' przeskakiwałeś płoty ...

nadejdzie czas kiedy zdjęcie Kornela też podrzesz...hahaha
wazeliniarzu...;DDopisane 21.10.2021r. o godz. 20:01:
Ktoś napisał: M21W2 napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Ksyea napisał(a): Ktoś napisał: Ktoś napisał: M21W2 napisał(a)


Imbecyli antyczepionkowców jak was nazwał Horus nie słucham , opóźnieni w rozwoju .

dupku...nie przypisuj mi tego czego nie napisałem...
pieprzony oszuście i manipulancie...;D

Dokładnie on poprostu prostak nie umie czytać ze zrozumieniem to typowy gimbo.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Lilioworóżowa Frezja niezalogowany
21 października 2021r. o 20:09
Horus przecież to manipulat ,kłamca ,krętacz pustak on żadnego komentarza nie napisał od siebie no oczywiście oprócz tych przekręconych ,a wszystko na temat SROVID to kojuj ,wklej przecież to gimbo nawet czytać ze zrozumieniem nie umie olej DNO nie znizaj się do poziomu jego olej ale śmiać się można ubaw z niego niezły
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
21 października 2021r. o 20:11
do tego kmiota nic nie dociera...
ten specyfik jaki sobie zaaplikował poczynił w jego pustej głowie nieodwracalne spustoszenie...

już sobie wyobrażam co tu się będzie działo jak zaszprycują go kolejna dawką...;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA 1,5% podatku dla Klekusiowo