Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Dziewięć osób zakażonych koronawirusem w ciągu ostatniej doby w powiecie bolesławieckim, jedna osoba zmarła
~~Żółtobrunatny Mieczyk niezalogowany
21 października 2021r. o 16:42
~~Sepiowy Liliowiec napisał(a): Masoni ,globalisci i sprzedajne rządy khazarskie rozpoczęli kolejny sezon plandemi pod nazwą srovid.Z wyklej grypy zrobili srovid aby baranów szczepic trucizna z grafenem ,boru,glinu i innych świństw zawartych w tym preparacie.Bo szczepionka to świństwo nie można nazwać.

a szczepił PAN/I swoje dzieci na ospę, odrę, różyczkę tymi jak pisze truciznami?czy też nie? bo ja tu nie widzę różnicy-tamte szczepionki też powstały kiedyś po raz pierwszy i jak widać poskutkowały i dalej skutkują, tak samo jest ze szczepionką na covid-proste-ale tylko dla ludzi inteligentnych......snutne, że w naszym kraju połowa ludzi to imbecyle...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~zeus niezalogowany
21 października 2021r. o 16:50
~~Żółtobrunatny Mieczyk napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Sepiowy Liliowiec napisał(a): Masoni ,globalisci i sprzedajne rządy khazarskie rozpoczęli kolejny sezon plandemi pod nazwą srovid.Z wyklej grypy zrobili srovid aby baranów szczepic trucizna z grafenem ,boru,glinu i innych świństw zawartych w tym preparacie.Bo szczepionka to świństwo nie można nazwać.

a szczepił PAN/I swoje dzieci na ospę, odrę, różyczkę tymi jak pisze truciznami?czy też nie? bo ja tu nie widzę różnicy-tamte szczepionki też powstały kiedyś po raz pierwszy i jak widać poskutkowały i dalej skutkują, tak samo jest ze szczepionką na covid-proste-ale tylko dla ludzi inteligentnych......snutne, że w naszym kraju połowa ludzi to imbecyle...


ja widzę
Żydów tez wielokrotnie prowadzono do łazni, zanim zaprowadzono ich tam ostatni raz i przebyli ostatnią prostą
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ciemnoturkusowa Konwalia niezalogowany
21 października 2021r. o 16:53
~~Ciemnopiwny Fasolnik napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Czarnofioletowy Szupin napisał(a): A ja dzisiaj kichnąłem w mieście! To pewnie teraz już w Lublinie znowu od tego będą zakażeni. A tam tylu niewyszczepionych :(

gołym okiem widać jak bardzo foliarz są zaburzeni

A można prosić definicje FOLIARZ ...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
21 października 2021r. o 17:00
~~Żółtobrunatny Mieczyk napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Sepiowy Liliowiec napisał(a)

......snutne, że w naszym kraju połowa ludzi to imbecyle...


ciekawe bo najwięcej ''niewyszczepionych'' jest tam gdzie pissdzielce mieli zawsze największe poparcie...
czyli to imbecyle ...;D

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14240
M21W2
21 października 2021r. o 17:23
~~Set napisał(a): A wiecie, że wiatr teraz nawiał nam covidu z całej Europy Zachodniej? I co teraz będzie?
Lucek - mógłbyś ten temat szerzej przedstawić. Wiatry a covid (ale nie pomyl wiatrów :) )
ź

Groźniejszy wiatr wieje z Rosji i wschodniej Polski , tam ciemnota i zacofanie .
Zachód dzięki wysokiemu IQ i szczepionkom radzi sobie z covidem dobrze .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~panM niezalogowany
21 października 2021r. o 17:26
Horus napisał(a): najwięcej ''niewyszczepionych'' jest tam gdzie pissdzielce mieli zawsze największe poparcie...
czyli to imbecyle

a wsrod nich i ty , tyle ze na zachodzie :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
18442
PIS-PO-PRL
21 października 2021r. o 17:31
M21W2 napisał(a):
Zachód dzięki wysokiemu IQ i szczepionkom radzi sobie z covidem dobrze .


To co Pana tu jeszcze trzyma?
We Francji czy tam innym kraju zachodnim to i truskawki mONdrzejsz i ładniejsze wyrosną zapewne ;)

PIS=PO=PRL
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
21 października 2021r. o 17:35
~~panM napisał(a):
Ktoś napisał: Horus napisał(a): najwięcej ''niewyszczepionych'' jest tam gdzie pissdzielce mieli zawsze największe poparcie...
czyli to imbecyle

a wsrod nich i ty , tyle ze na zachodzie :D


ja decyzję podjąłem zaraz na początku ...oni na wschodzie dopiero mądrzeją ...

pięknie się to zresztą układa...
skoro to imbecyle to właśnie dzięki nim -imbecylom ;D -pissdzielce maja władzę ...;D
a więc jaki ''suweren '' taka ''władza''...hahaha
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.