Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Skrobaliście szyby w samochodach? Jeżeli tak to mam nadzieję, że przy wyłączonym silniku
~~Rudozłoty Kosmos niezalogowany
25 października 2021r. o 21:49
Horus napisał(a): pamiętam swojego sąsiada jak przy niskich temperaturach ruszał ile miał mocy...

szybko wygięło mu głowicę w ''ósemkę'' ...;D
ja tam grzeję silnik ,włączam ogrzewanie szyb i po dwóch minutach nie ma problemu...

a wy ''róbta co chceta''

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Rudozłoty Kosmos niezalogowany
25 października 2021r. o 21:50
tylko nie pisz że auto na placu
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
26 października 2021r. o 12:08
a o jakim ''placu'' myślisz?
chodnik przed budynkiem czy wydzielone miejsce parkingowe?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Mix niezalogowany
26 października 2021r. o 15:29
Nie wyobrażam sobie żeby zeskrobać szyby i od razu jechać.Przecież nie od razu coś widać, mam jechać w ciemmo? Muszę dać nawiew na szybę i trochę poczekać
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Janusz niezalogowany
26 października 2021r. o 15:51
~~ciemnota ciemna napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Janusz napisał(a): A ja własnie tak robie. Odpalam auto i wtedy dopiero skrobie i możecie mnie cmoknąć w pompkę


Rozumiem że musiałeś ,samochodu nie masz ,pryszce wyciskasz ,ale jesteś gościula .Twarda pała .

Ogólnie to masz racje z tą twardą pałą! Spytaj żony, bo mi mówiła ostatnio że twardszego wyciągam niż ty wkładasz. Dzwoniła czy bede dzisiaj bo chce poczuć coś twardego. I spytaj jej jakim autem jeżdze, bo akurat mam.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza