Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Skrobaliście szyby w samochodach? Jeżeli tak to mam nadzieję, że przy wyłączonym silniku
~~Rudawa Kokoryczka niezalogowany
25 października 2021r. o 14:18
~~Szaropopielaty Zawciąg napisał(a): Silnik najmniej się zużywa, jak OD RAZU PO URUCHOMIENIU ZACZYNA SIĘ JAZDĘ! Skąd pomysły, że musi na postoju się rozgrzać?
https://www.wyborkierowcow.pl/rozgrzewanie-silnika-na-postoju-czy-to-dla-niego-zdrowe/


Dokładnie, przy -20 najlepiej od razu ruszać/jechać - z zaparowanymi/oszronionymi szybami.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Szaropopielaty Zawciąg niezalogowany
25 października 2021r. o 14:30
~~Rudawa Kokoryczka napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Szaropopielaty Zawciąg napisał(a): Silnik najmniej się zużywa, jak OD RAZU PO URUCHOMIENIU ZACZYNA SIĘ JAZDĘ! Skąd pomysły, że musi na postoju się rozgrzać?
https://www.wyborkierowcow.pl/rozgrzewanie-silnika-na-postoju-czy-to-dla-niego-zdrowe/


Dokładnie, przy -20 najlepiej od razu ruszać/jechać - z zaparowanymi/oszronionymi szybami.


Chyba nie zrozumiałeś. Chodzi o pomysły niepotrzebnego rozgrzewania silnika, zanim się ruszy prezentowane przez niektórych na forum. Chodzi o to, żeby ruszyć najwcześniej, jak to możliwe, bo tak jest korzystnie dla silnika. A ze względów bezpieczeństwa nikt nie ruszy przy braku widoczności. Chociaż niektórzy wydrapują sobie okienko 10x10 cm i tak ruszają, ale to patologia.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Rudawa Kokoryczka niezalogowany
25 października 2021r. o 14:46
~~Szaropopielaty Zawciąg napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Rudawa Kokoryczka napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Szaropopielaty Zawciąg napisał(a): Silnik najmniej się zużywa, jak OD RAZU PO URUCHOMIENIU ZACZYNA SIĘ JAZDĘ! Skąd pomysły, że musi na postoju się rozgrzać?
https://www.wyborkierowcow.pl/rozgrzewanie-silnika-na-postoju-czy-to-dla-niego-zdrowe/


To ja napisałem/krzyczałem:
- "OD RAZU PO URUCHOMIENIU ZACZYNA SIĘ JAZDĘ! Skąd pomysły, że musi na postoju się rozgrzać?"

Zaproponowałem "znafcy" żeby tak zrobił przy -20.

Dokładnie, przy -20 najlepiej od razu ruszać/jechać - z zaparowanymi/oszronionymi szybami.

Chyba nie zrozumiałeś. Chodzi o pomysły niepotrzebnego rozgrzewania silnika, zanim się ruszy prezentowane przez niektórych na forum. Chodzi o to, żeby ruszyć najwcześniej, jak to możliwe, bo tak jest korzystnie dla silnika. A ze względów bezpieczeństwa nikt nie ruszy przy braku widoczności. Chociaż niektórzy wydrapują sobie okienko 10x10 cm i tak ruszają, ale to patologia.



Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Janusz niezalogowany
25 października 2021r. o 17:11
A ja własnie tak robie. Odpalam auto i wtedy dopiero skrobie i możecie mnie cmoknąć w pompkę
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ciemnota ciemna niezalogowany
25 października 2021r. o 17:23
~~Janusz napisał(a): A ja własnie tak robie. Odpalam auto i wtedy dopiero skrobie i możecie mnie cmoknąć w pompkę


Rozumiem że musiałeś ,samochodu nie masz ,pryszce wyciskasz ,ale jesteś gościula .Twarda pała .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Hahaha niezalogowany
25 października 2021r. o 17:31
~~ciemnota ciemna napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Janusz napisał(a): A ja własnie tak robie. Odpalam auto i wtedy dopiero skrobie i możecie mnie cmoknąć w pompkę


Rozumiem że musiałeś ,samochodu nie masz ,pryszce wyciskasz ,ale jesteś gościula .Twarda pała .
a jak bąki puszczam na zewnątrz to też będzie mandat za to ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Poczerwieniały Krwawnik niezalogowany
25 października 2021r. o 18:10
~~Zenek napisał(a): Taki artykol mogl napisać tylko jakiś biedak co nie ma ani samochodu ani prawa jazdy i porusza się albo rowerem albo autobusem miejskim i zazdrości innym samochodu.

Pewnie autobusem, bo tam można mieć lpbtbranie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~stać mnie niezalogowany
25 października 2021r. o 18:23
muszę was zmartwić , nie skrobałem szyb , odpaliłem swojego diesla i czekałem 30 minut aż się fajnie nagrzeje w środku i żadne gówniane straszenie tego nie zmieni , robiłem tak 20 lat temu i tak będę .... silnik też potrzebuje się nagrzać , idiotą nie jestem ..... webasto mam , ale akumulator wpierdziela , także wolę tradycyjnie ... jak każdy...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Villaro zaprasza
REKLAMAMrowka zaprasza