Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA #pijezkranu
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Konferencja Szymona Pogody, Roberta Relicha i Mirosława Haniszewskiego o przyznanych środkach z Rządowego Funduszu Polski Ład
~~Bolecnauta niezalogowany
25 października 2021r. o 22:38
Ktoś musi za ład zapłacić, wiem kto my!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Różowy bez niezalogowany
25 października 2021r. o 22:44
~~Hr napisał(a): Zarówno Burmistrz Relich jak i wójt Haniszewski przyznali przy okazji że oprócz tych dotacji nie zmniejszą się a wręcz znacząco zwiększa wpływy z budzetu państwa z pit i cit, to jak to jest Panie Roman? Bądź Pan samorządowcem a nie dużą w politykę się bawić. To zostaw lepszym i sprawniejszym.


Otóż to. To jak to jest Panie Prezydencie Roman z tymi wpływami? Bo z tego co pamiętam tym Pan argumentuje kolejne podwyżki podatków w mieście.... Inni mają więcej a Pan mniej? Przecież to nie możliwe...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
18442
PIS-PO-PRL
25 października 2021r. o 22:47
To skoro mają być takie super dotacje, a do tego dochody samorządów maja wzrosnąć, to skąd te pieniądze?
Poseł nie umiał odpowiedzieć, to może ekonomiści z bolca odpowiedzą
Tylko prostymi słowami to wytłumaczcie, żebym mógł nadążyć i zrozumieć :D

Wzrosną podatki, czy piniondza dodrukują?

PIS=PO=PRL
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Rudobrązowy Sundaville niezalogowany
25 października 2021r. o 23:03
Przecież wiadomo że z podatków. Za PO szło do kieszeni, ale nie samorządów...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Pan Pani da kase niezalogowany
25 października 2021r. o 23:11
Nabudują za unijne datki budynków państwowych a podatnik spłaci to co wydali na nie z budżetu i na wsze czasy będzie musiał je utrzymywać. W ten sposób powstają inwestycje na które nie stać lokalnych społeczności . W dalszej perspektywie muszą rosnąć podatki aby te unijne " dobrodziejstwa " utrzymywać. Z tych dotacji ani powiat ani miasto nie obniży nikomu podatków. A ci trzej panowie byli tam tylko po to aby się wylansować przy okazji mimo że nie mają w tym żadnych osobistych zasług.
Niech mnie Bóg pokara jeśli łżę.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Zielonkawy Ostrokrzew niezalogowany
25 października 2021r. o 23:20
Niech się Haniszewski wypowie ma temat wykorzystania środków z funduszy uni europejskich na rozwój kultury we wsi. Postawił burdel dla pijanych nastolatek zasłonił tam monitorowany handel narkotykami i burdel na kółkach dla Ukraińców. Niech się wypowie jak zdobył ten kawałek ziemi przy czyjej pomocy urobił właściciela i jak na jego szkodę państwo odebrało mu godność a potem okazało rażącą niewdzięczność i nadal pokazuje. Ziemia jest do zwrotu a byrdel będziesz zbierał okażesz mi szacunek bo będziesz musiał
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Zielonkawy Ostrokrzew niezalogowany
25 października 2021r. o 23:23
Nie chce mi sue tego słuchać a mówił coś w rodzaju „wiem ze macie o mnie zdanie Ake po mnie to spływa bo struktury mamy nie do ruszenia w końcu Pruszków nas chroni ?”
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Zielonkawy Ostrokrzew niezalogowany
25 października 2021r. o 23:25
Nue chcemy inwestycji nie chcemy burdeli nue chcemy zanieczyszczenia nue chcemy autostrad przed domem nue chcemy was tutaj. A kiedy stan wojenny wprowadzicie i będziecie internować bo policha już czeka my tez żebyśmy mogli wam tym samym odpowiedzieć
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Metrohouse zaprasza
REKLAMA Metrohouse zaprasza