Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Dodatkowa premia dla zaszczepionych w Grupie Quarzwerke już w grudniu
~~Bławatkowa Mydlnica niezalogowany
26 października 2021r. o 13:01
Horus napisał(a): a pieprzyć ich ..są na tyle zabawni ze można ich tolerować...

co innego jak zaczniemy o tym co piszą myśleć w kategoriach ich głupoty...
wtedy tylko żal dupę ściska że istnieją tacy których tak można ogłupić...

mnie osobiście ich nie żal bo potrafią nieźle bawić ...
a śmiech to zdrowie ...;)

Oni są lepsi od tych w rządzie i kabarecie .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Bławatkowa Mydlnica niezalogowany
26 października 2021r. o 13:04
~~Kirowa Porzeczka napisał(a):
Ktoś napisał: emem napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Bławatkowa Mydlnica napisał(a): Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Mahoniowa Truskawka napisał(a): Świry!!!

Kur.... dyskryminacja ludzi uczciwie pracujących

Dlaczego dyskryminacja, skoro to ma być dodatkowa premia, oprócz premii klasycznych? I w dodatku dobrowolna?

Premia? Czy kupowanie danych można nazwać premią?

Dokładnie jaka premia kur....na premie właśnie taką dodatkowa pracujemy w każdym zakładzie cały rok tzn premia jest za nie chodzenie na L4 ,za wykonanie normy,nie spóźnianie się ,żadnego urlopu na telefon to jest premia za uczciwe zapiera ....przez cały rok .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Horus niezalogowany
26 października 2021r. o 13:05
Takie są zasady gry , i przestańcie tu pitolić /lamentować , idź się zaszczep problem z głowy
98,5% niezaszczepionych znajdują się w szpitalach ,
wielu odeszło do wieczności , wiec pora spoważnieć
Według niejakiej Kopacz Dinozaury zostały wybite kamieniami / to można zaliczyć do satyry w krótkich
majteczkach , lecz COVID bardzo poważne zagrożenie populacji , nie słuchajcie szarlatanów
medycznych , cały świat nie jest skorumpowany.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
26 października 2021r. o 13:05
fakt...
przypominają mi pewien skecz Neonówki nagrywany w Lubiniu...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Bławatkowa Mydlnica niezalogowany
26 października 2021r. o 13:07
~~Horus napisał(a): Takie są zasady gry , i przestańcie tu pitolić /lamentować , idź się zaszczep problem z głowy
98,5% niezaszczepionych znajdują się w szpitalach ,
wielu odeszło do wieczności , wiec pora spoważnieć
Według niejakiej Kopacz Dinozaury zostały wybite kamieniami / to można zaliczyć do satyry w krótkich
majteczkach , lecz COVID bardzo poważne zagrożenie populacji , nie słuchajcie szarlatanów
medycznych , cały świat nie jest skorumpowany.

Kur....podali 37 osób w naszym chlewie jest w tym zaszczepieni to jakie ... ....98.5 procent .

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Bławatkowa Mydlnica niezalogowany
26 października 2021r. o 13:09
Horus napisał(a): fakt...
przypominają mi pewien skecz Neonówki nagrywany w Lubiniu...

No to ubaw jest ,ja zawsze w pracy na przerwie pokazuje i czytam koleżanka tezy ,wykresy itd ,itd M21W12 ubaw jest koleżanki to pytają po co czytam i wchodzę w te śmieci ale ja lubię się śmiać.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
26 października 2021r. o 13:16
a po co ja tu wchodze?
po to samo...

nie interesują mnie statystyki tego czy tamtego a tym bardziej popierdywanie lokalnych ''wirusologów''
;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
18442
PIS-PO-PRL
26 października 2021r. o 13:38
Jeżeli w szpitalu będzie nawet 99 zaszczepionych na 100 chorych, to znaczy że ten 1 został uratowany i warto szczepić wszystkich…
Ale wy tego nie pojmiecie… foliarze

Pojechałem im Panie Lucku srogo, nie musi się Pan już dZisiaj logować. Nie ma za co ;)

PIS=PO=PRL
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza