Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Galopująca epidemia trwa, w Polsce zmarły 282 osoby z powodu COVID-19, 16 590 nowych zakażeń
~~Ciemnobłękitny Pustynnik niezalogowany
18 listopada 2021r. o 11:58
Ja jestem po 3 dawkach i ani kataru, ani przeziębienia, pitolcie bzdury. Znajomy, znajomy znajomego, znajomy znajomy znajomego etc. Róbcie sobie dobrze tumany.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~M21V12 niezalogowany
18 listopada 2021r. o 12:00
~~Brunatnoszary Tytoń napisał(a):
Autor:

~~Brunatnoszary Tytoń napisał(a):
Ktoś napisał: ~~George Orwell napisał(a): https://wydarzenia.interia.pl/zagranica/news-portugalia-nie-wyklucza-powrotu-restrykcji,nId,5651335
Komentatorzy wskazują, że pandemia nasila się w całym kraju, mimo że Portugalia należy do państw o najwyższym odsetku zaszczepionych obywateli. Podwójną dawkę przyjęło tam już prawie 87 proc. ludności.
Jest tak jak powiedział ponad rok temu Dr. Mike Yeadon były prezes Pfizer,po kolejnych dawkach tego preparatu będzie coraz gorzej,w końcowej fazie organizm nie będzie sobie w stanie radzić nawet z katarem

Coś jest na rzeczy. Znajoma nigdy nie chorowała, a po przyjęciu dwóch dawek ciągle na gripeksach jedzie. Co wyjdzie z jednej infekcji to za tydzień-dwa kolejna. I tak już od pół roku.

Bzdury.Ja po trzeciej dawce chodzę sobie w samej koszulce po swojej plantacji truskawek
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brunatnoszary Tytoń niezalogowany
18 listopada 2021r. o 12:03
~~Ciemnobłękitny Pustynnik napisał(a): Ja jestem po 3 dawkach i ani kataru, ani przeziębienia, pitolcie bzdury. Znajomy, znajomy znajomego, znajomy znajomy znajomego etc. Róbcie sobie dobrze tumany.

Nie znam cię więc zapewne nie należysz do moich znajomych. Nie o tobie pisałem. I nie "pitolę". Moja znajoma ma problemy zdrowotne, których początek zbiegł się z datą drugiego szczepienia. Możesz mnie nazwać, foliarzem, antyszczepionkowcem, płaskoziemcem, czy jak tam chcesz. Ale fakt pozostaje faktem, że ta konkretna osoba zaczęła mieć problemy po zaszepieniu.
Tobie nic nie jest to się ciesz. I módl się by tak pozostało.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brunatnoszary Tytoń niezalogowany
18 listopada 2021r. o 12:05
~~M21V12 napisał(a):
Bzdury.Ja po trzeciej dawce chodzę sobie w samej koszulce po swojej plantacji truskawek

A spróbuj. Może i po wodzie też uda ci się chodzić :-P
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Mlecznobiała Gailadia niezalogowany
18 listopada 2021r. o 14:31
Jeden gość skoczył z 100 piętra wieżowca i pomyślał przelatując obok 90 piętra ,bzdury gadali że się zabiję ,przecież żyję
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Leśne Ruchadło niezalogowany
19 listopada 2021r. o 10:38
'bantustan' mistrzem świata!

"Od kilku dni w niemal 40-milionowej Polsce na COVID-19 codziennie umiera po kilkaset osób.

- 17 listopada, zmarło 463 osób

W tym czasie w 57-milionowej Hiszpanii odnotowywano po 20-30 zgonów dziennie, w 59-milionowych Włoszech 50-70, podobnie w 63-milionowej Francji. Nawet w Niemczech, które liczą ponad 83 mln ludzi, w ostatnich dniach było mniej przypadków śmiertelnych niż u nas.

"Polska dziś na trzecim miejscu na świecie, za Rosją i Ukrainą"
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
19 listopada 2021r. o 11:48
a ja czytałem ż
że z powodu tego ''kowida'' zmarło 80 000 Polaków ...
nie podano ilu zmarło z powodu szprycy...

macie jakieś dane czy o tym cicho sza...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Zszarzały Kokorycz niezalogowany
19 listopada 2021r. o 13:34
Różne Szczepano Leony ,Szczepano Armagedony i im podobni .Tak naprawdę boją się każdego dnia czy rano się obudzą .Dlatego aby uspokoić samych siebie piszą i wyszukują różne teksty aby potwierdzić samych siebie słuszność tego co zrobili.I tak naprawdę piszą do samych siebie .I nie ma co reagować na to co piszą bo życie zweryfikuje ich czyny i żadnymi tekstami tego nie zmienią
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.