Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza
REKLAMA SINMAG zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Galopująca epidemia trwa, w Polsce zmarły 282 osoby z powodu COVID-19, 16 590 nowych zakażeń
~~ARMAGEDON niezalogowany
16 listopada 2021r. o 20:55
~~Pinochet napisał(a): Podtekst tego co napisał pan Lucjan był taki,że oto niezaszczepieni roznosza ta zarazę i trzeba ich izolować,by wy zaketchupowani moglibyście w końcu swobodnie żyć .Czy to nie podłość? Każdy kto chce takiej faszystowskiej dyskryminacji jest nie tylko głupi ,ale i podły.


To nie faszyzm, to po prostu zachęta do szczepienia, zobacz w Austrii, szturm na pkt szczepień, czyli chyba działa :)

Specjaliści, doradcy, lekarze uważają że polski rząd nie robi nic by rodaków zachęcić, że to błędna polityka, która będzie miała swoje konsekwencje w postaci ogromu zgonów oraz blokady służby zdrowia.

Bierność żeby nie stracić w słupkach poparcia.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
18442
PIS-PO-PRL
16 listopada 2021r. o 20:57
ograniczanie wolności zachętą do szczepień?

Ty chyba jeszcze wczoraj inne poglądy miałeś czy coś mnie ominęło? ;P

PIS=PO=PRL
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Pinochet niezalogowany
16 listopada 2021r. o 21:01
qwax_ napisał(a):
Ktoś napisał: PIS-PO-PRL napisał(a): I to pewnie są ci z podrobionym paszportem :D

Czyli prawdziwie zaszczepieni nie umierają na covid.

Szach mat Qwax ;)

Przykre po raz kolejny zostać zaoranym ;)
Oczy mi się teraz otworzyły i już wiem, że te 200-300 osób, które średnio umiera tygodniowo i są w statystykach podawane, jako osoby w pełni zaszczepione to właściciele fałszywych certyfikatów szczepionkowych.
Ale teraz koniec z tym niecnym procederem - władza utnie łeb tej hydrze i w radio będą lecieć prawdziwe reklamy - ponad 100% hospitalizowanych i zmarłych to osoby niezaszczepione :)
Dlaczego wcześniej miałem klapki na oczach i nie słuchałem Radia Wolne Ocice??? ;)

Malo tego,na konkurencyjnym bolesławieckim portalu jest wypowiedź niejakiego Barczatka,że pracownicy szpitala po przebiegu choroby są w stanie odróżnić zaszczepionego na prawdę od tego na niby.Czy ten Barczak traktuje wszystkich swoich słuchaczy jak jakiś głupków? Nagrody,duża kasa,bezkarność uderzyła mu do głowy ,że opowiada takie bzdury?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ARMAGEDON niezalogowany
16 listopada 2021r. o 21:02
PIS-PO-PRL napisał(a): ograniczanie wolności zachętą do szczepień?

Ty chyba jeszcze wczoraj inne poglądy miałeś czy coś mnie ominęło? ;P


Cicho tam, do pinocheta uderzam.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Pinochet niezalogowany
16 listopada 2021r. o 21:04
~~ARMAGEDON napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Pinochet napisał(a): Podtekst tego co napisał pan Lucjan był taki,że oto niezaszczepieni roznosza ta zarazę i trzeba ich izolować,by wy zaketchupowani moglibyście w końcu swobodnie żyć .Czy to nie podłość? Każdy kto chce takiej faszystowskiej dyskryminacji jest nie tylko głupi ,ale i podły.


To nie faszyzm, to po prostu zachęta do szczepienia, zobacz w Austrii, szturm na pkt szczepień, czyli chyba działa :)

Specjaliści, doradcy, lekarze uważają że polski rząd nie robi nic by rodaków zachęcić, że to błędna polityka, która będzie miała swoje konsekwencje w postaci ogromu zgonów oraz blokady służby zdrowia.

Bierność żeby nie stracić w słupkach poparcia.

Szkoda że Cię nie znam ,dostałbyś przy najbliższej okazji z l...,tj.nagrode ode mnie ,bo jesteś genialny
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ARMAGEDON niezalogowany
16 listopada 2021r. o 21:06
~~Pinochet napisał(a): Szkoda że Cię nie znam ,dostałbyś przy najbliższej okazji z l...,tj.nagrode ode mnie ,bo jesteś genialny


A ty ode mnie skierowanie na szczepienie, będziesz miał do wyboru dżonson and dżonson, modernistyczną, albo fajzera.

Możemy losować jak chcesz : D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
18442
PIS-PO-PRL
16 listopada 2021r. o 21:07
~~ARMAGEDON napisał(a): Cicho tam, do pinocheta uderzam.


aaa... że ten
to przepraszam
a już myślałem że wychwytuje co jak i kiedy :D

PIS=PO=PRL
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ARMAGEDON niezalogowany
16 listopada 2021r. o 21:08
PIS-PO-PRL napisał(a):
Ktoś napisał: ~~ARMAGEDON napisał(a): Cicho tam, do pinocheta uderzam.


aaa... że ten
to przepraszam
a już myślałem że wychwytuje co jak i kiedy :D


Tobie sputnika w nagrodę.

:)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
REKLAMA Oferta edukacyjna szkół powiatu bolesławieckiego