Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Prezydent Bolesławca Piotr Roman będzie zarabiał ponad 20 000 złotych miesięcznie brutto
~~Brunatnoszara Alstremeria niezalogowany
19 listopada 2021r. o 13:30
a czemu nie dostał 6% podwyżki jak jego pracownicy z najniższą wypłatą niech spróbuje przeżyć za nie całe 3 tyś brutto miesięcznie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Malinowoczerwona Ślazówka niezalogowany
19 listopada 2021r. o 13:35
Serio tylko tyle????? no jak tak dobrze sprawuje wladze w ratusz???? tak ładnie odmalował kamieniczki, tyle ławek w kolo ryneczku .... tyle kolorowych słupeczków postawił w mieście... tyle parkomtów i tylko 20 tys brutto?????????? tyle darmowych autobusów w mieście załatwił i tylko 20 tys????? słabe to .... mam nadzieję , że ludzie w końcu przejrzą na oczy .... do wyborów 2 lata moze sobie lepszego prezydenta wybierzecie .... co wam nie ogołoci budżetów domowych do zera ....
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Milioner Donald TUSK niezalogowany
19 listopada 2021r. o 13:46
Z całego serca gratuluję ,do pierwszego powinno wystarczyć.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Rdzawobrunatny Mikołajek niezalogowany
19 listopada 2021r. o 13:46
Władza, obojętnie jakiego szczebla, pierwsza jest do rekompensowania sobie skutków inflacji i dołującego Złotego. Jak powiedział klasyk: "Władza sama się wyżywi".
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Czerwonobrunatna Borówka niezalogowany
19 listopada 2021r. o 13:57
Nam zaserwowali on i jego radni wyższe podatki a sobie auto z napędem na 4 koła za 180 ty i podwyżka pensji x 2... Wstyd!
Babcie z kablówki znowu go wybiorą.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ciemnoniebieska Inkarwilla niezalogowany
19 listopada 2021r. o 14:05
ja rozumiem że Prezydent powinien godnie zarabiać, ale w przypadku kiedy narzeka, że mało kasy w budżecie, kiedy podnosi sporo podatki miejskie, to nie kupuje się nowego samochodu i nie robi się pensji razy 2. Ze zwykłej przyzwoitości, bo inni bolesławianie tak nie mają. Tracą na inflacji. Powinien być solidarny z mieszkańcami. Dobry gospodarz dba najpierw o ludzi którzy na niego pracują a potem o siebie. przykre to bardzo . mam żal do pana, stracił pan głos mój i mojej rodziny.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~xx niezalogowany
19 listopada 2021r. o 14:07
To są pieniądze z naszych podatków - a pozostali pracownicy to co /z innej gliny/ to wielka przesada - skandal w biały dzień
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ciocia niezalogowany
19 listopada 2021r. o 14:11
~~xx napisał(a): To są pieniądze z naszych podatków - a pozostali pracownicy to co /z innej gliny/ to wielka przesada - skandal w biały dzień


A wy, urzednicy macie robic i na niego glosowac ze strachu, tylko nie wiadomo jakiego.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Oferta edukacyjna szkół powiatu bolesławieckiego