Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Villaro zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Prezydent Bolesławca Piotr Roman będzie zarabiał ponad 20 000 złotych miesięcznie brutto
~~aa niezalogowany
22 listopada 2021r. o 22:28
A sołtysom też podwyżka się należy może nie 100% a 80%.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~GN niezalogowany
23 listopada 2021r. o 8:18
Jestem przedsiębiorcą i pracodawcą. Właśnie dostałem z ZEC podwyżkę ciepła, za chwilę dostanę pismo w sprawie podatków... Nie podniósł bym sobie pensji dwukrotnie gdybym musiał zabrać pracownikom. Nie kupiłbym też sobie nowego auta służbowego. Nie rozumiem posunięcia Pana Prezydenta. To po prostu nie przystoi w takich okolicznościach.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ciemnopopielaty Rannik niezalogowany
23 listopada 2021r. o 8:54
~~GN napisał(a): Jestem przedsiębiorcą i pracodawcą. Właśnie dostałem z ZEC podwyżkę ciepła, za chwilę dostanę pismo w sprawie podatków... Nie podniósł bym sobie pensji dwukrotnie gdybym musiał zabrać pracownikom. Nie kupiłbym też sobie nowego auta służbowego. Nie rozumiem posunięcia Pana Prezydenta. To po prostu nie przystoi w takich okolicznościach.

Może sobie dać to sobie daje.
Czy to z jego?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~marszałek Karczewski niezalogowany
26 listopada 2021r. o 5:50
Nowelizacja ustawy zakłada, że maksymalne wynagrodzenie m.in. prezydentów i burmistrzów może wynosić 20 040 zł, brutto a minimalne musi wynosić przynajmniej 80 proc. tej kwoty.

Po 1 mieszkańcy .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ciemnoniebieska Inkarwilla niezalogowany
26 listopada 2021r. o 10:44
za co ta podwyżka? za brak budownictwa komunalnego? za deweloperkę dla krezusów? jasne...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
26 listopada 2021r. o 11:27
nadal nic nie wiem kto ''wygrał'' i na jakich ''zasadach'' możliwość stawiania tych przecudnej urody słupków...;]
wiem po co były stawiane ale stoi to w sprzeczności z interesem ''po pierwsze mieszkańców''
zresztą to nie jedyny przypadek kiedy ''car'' ''gnoi'' w ten sposób ludzi dających mu wikt i opierunek...;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Starozłoty Perukowiec niezalogowany
26 listopada 2021r. o 13:11
Horus napisał(a): nadal nic nie wiem kto ''wygrał'' i na jakich ''zasadach'' możliwość stawiania tych przecudnej urody słupków...;]
wiem po co były stawiane ale stoi to w sprzeczności z interesem ''po pierwsze mieszkańców''
zresztą to nie jedyny przypadek kiedy ''car'' ''gnoi'' w ten sposób ludzi dających mu wikt i opierunek...;D

Bo władza wie , że może wszystko i ma w dupie wyborców ....a zapłacą po pierwsze mieszkańcy ....
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
26 listopada 2021r. o 14:06
właśnie tak...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza