Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Prezydent Bolesławca Piotr Roman będzie zarabiał ponad 20 000 złotych miesięcznie brutto
~~osiem gwiazdek niezalogowany
19 listopada 2021r. o 16:13
To jest czysta hipokryzja
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~miś niezalogowany
19 listopada 2021r. o 16:14
a tak narzekał na pis
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ciemnopopielaty Heliotrop niezalogowany
19 listopada 2021r. o 16:26
~~Ciemnoniebieska Inkarwilla napisał(a): ja rozumiem że Prezydent powinien godnie zarabiać, ale w przypadku kiedy narzeka, że mało kasy w budżecie, kiedy podnosi sporo podatki miejskie, to nie kupuje się nowego samochodu i nie robi się pensji razy 2. Ze zwykłej przyzwoitości, bo inni bolesławianie tak nie mają. Tracą na inflacji. Powinien być solidarny z mieszkańcami. Dobry gospodarz dba najpierw o ludzi którzy na niego pracują a potem o siebie. przykre to bardzo . mam żal do pana, stracił pan głos mój i mojej rodziny.


Bardzo trafne spostrzeżenie. Miałem Pana za uczciwego człowieka. Szkoda
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Malinowoczerwony Kiścień niezalogowany
19 listopada 2021r. o 16:54
Kto ostatnio dostał podwyżka 100% dawać nazwy firm!!!!!!?????????????????
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brunatnoczarny Przebiśnieg niezalogowany
19 listopada 2021r. o 17:02
kto to powiedział ? że oni nie idą dla pieniędzy

mówili że (piniendzy nima i nie bendzie)
ale się przejechali,ciemniaki z peło
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~krzywy banan niezalogowany
19 listopada 2021r. o 17:05
~~Brunatnoczarny Przebiśnieg napisał(a): kto to powiedział ? że oni nie idą dla pieniędzy

mówili że (piniendzy nima i nie bendzie)
ale się przejechali,ciemniaki z peło



,,ciemniaki z peło'' ?????????????????? hahahahahahahahahahaha . Tsza sie było uczyć łachudro ,hahahahahahaha
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Terakotowy Tytoń niezalogowany
19 listopada 2021r. o 17:30
No to jest chamstwo Romana właśnie. Tu właśnie dokładnie pokazał jak ma mieszkańców głęboko w zadzie!! Jak tylko spotkam go np na mieście to napewno powiem mu to prosto w oczy!!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Piernikowa Cieszynianka niezalogowany
19 listopada 2021r. o 17:33
Wszyscy jak jeden tu pierdzicie a jak przyjdą wybory to jak myślicie kto wygra?
Zawsze tak jest kto daje pracę ten wygrywa .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Dni otwarte w Ultima
REKLAMAMrowka zaprasza