Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Praca w Zakładach Ceramicznych Bolesławiec!
BolecFORUM Nowy temat

Bazylika - Kompletny brak odpowiedzialności Kapłana za słowa

~~Żółta Szałwia 27 listopada 2021r. o 18:14
Czy może jeszcze komuś naubliżasz? Ciekawe skąd czerpiesz swoją wątpliwą wiedzę medyczną?
Pewno wiesz także lepiej od swojego mechanika co dolega twojemu pojazdowi?
A co do mechanizmów działania szczepionek to zalecam powrót do szkoły średniej, a nie nazywanie kogoś, kto wie jak szczepienie działa, "otumanionmy przez media".
Jestem zaszczepiony i tak, mam obawę przed kontaktami z osobami zakażonymi, bez rozróżnienia czy te osoby są czy nie są zaszczepione. Z tym, że prawdopodobeiństwo tego, że osoba niezaszczepiona jest nosicielem jest kilkukrotnie większa. No, ale to statystyka i trochę logiki, a więc nauki, które na pewno też negujesz.
Zdrowia życzę!

~~Brunatnoszary Tytoń napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Barwinkowy Świerk napisał(a): No to moż ja spróbuję... napisałeś: Nie wiem przed czym chroni ta szczepionka skoro kowidowcy tak się boją zarażenia...

Wiesz jak działa każda, nie tylko przeciw SARS-COV-2, szczepionka? W różny sposób "prowokuje" organizm do produkcji przeciwciał, a te chronią przed zachorowaniem na daną chorobę? Więc może wyjaśnisz pytanie kto to "kowidowcy" i czego boją się "kowidowcy "?


Kowidowcy, jest to grupa ludzi otumanionych przez media, którym się wydaje, ze covid jest to najgorsza rzecz jaka spotkała ludzkość. Są to jednostki pozbawione wszelkich mechanizmów logicznego myślenia, którym można wmówić dosłownie wszystko. Na przykład to, że aby być bezpiecznym, trzeba się zaszczepić. Jednocześnie panicznie boja się ludzi niezaszczepionych, których istnienie odczytują jako śmiertelne niebezpieczeństwo dla siebie. Tylko skąd to niebezpieczeństwo? Przecież są chronieni szczepionką. Ok, uznajmy że szczepionka nie chroni przed zarażeniem i zarażaniem. W takim razie skąd ta segregacja na zaszczepionych i niezaszczepionych, skoro i jedni i drudzy zarażają?

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~osiem gwiazdek 27 listopada 2021r. o 19:09
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Kasztanowa Kokoryczka 27 listopada 2021r. o 19:20
Tusk ma rację!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ciemnoturkusowa Lewizja 27 listopada 2021r. o 19:30
~~osiem gwiazdek napisał(a): https://tvn24.pl/polska/donald-tusk-na-konwencji-kod-komentowal-dzialania-rzadu-i-jaroslawa-kaczynskiego-5505237

Przewodniczący Rady Europejskiej vs łupieżowy oszczany kartofel

ten drugi wygrywa wybory, kolejne też,ten pierwszy to tylko niemiecki POlityk
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jasnopopielaty Bodziszek 29 listopada 2021r. o 8:51
Bazylika NMP jest z 15 wieku.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brunatnoszary Tytoń 29 listopada 2021r. o 9:06
~~Jasnopopielaty Bodziszek napisał(a): Bazylika NMP jest z 15 wieku.

Niektóre jej części są znacznie starsze. Na przykład zakrystia jest częścią kościoła, który tam stał wcześniej.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brunatnoszary Tytoń 29 listopada 2021r. o 9:26
~~Żółta Szałwia napisał(a): Czy może jeszcze komuś naubliżasz? Ciekawe skąd czerpiesz swoją wątpliwą wiedzę medyczną?
Pewno wiesz także lepiej od swojego mechanika co dolega twojemu pojazdowi?
A co do mechanizmów działania szczepionek to zalecam powrót do szkoły średniej, a nie nazywanie kogoś, kto wie jak szczepienie działa, "otumanionmy przez media".


Mechanik zwykle mnie pyta z czym przyjeżdżam, co mi tam stuka, puka i stawia diagnozę, proponuje rozwiązania i ja podejmuję decyzję które z nich zastosujemy. Skoro już posługujemy się tym przykładam, to chciałbym aby względem mojego ciała obowiązywały podobne zasady. By ostatni głos wciąż należał do mnie. Bym to ja decydował ostatecznie które rozwiązanie wybrać.
Co zaś do działania szczepionek, to w szkole uczono mnie o szczepionkach zawierających osłabione wirusy, na których organizm ćwiczy mechanizmy obronne. Te nowe preparaty są czymś zupełnie innym. Ich mechanizm działania zakłada zmienianie kodu genetycznego w naszym organizmie. Co prawda zmiana ta dotyczy RNA a nie DNA, które jest dziedziczone. Póki co twierdzi się, że ryzyko przejścia zmian na DNA nie istnieje. Technologia ta jest jednak na tyle słabo zbadana, że producenci szczepionek nie chcą wziąć na siebie odpowiedzialności za ich działanie. Może i profesorowie mają jakąś tam wiedzę. Ale jest to wiedza, która wynika z badań. Jeśli badań jeszcze nie przeprowadzono do prezentowana profesorska "wiedza" opiera się na profesorskim widzimisię. Słuchając takich pyszałków tracę zaufanie do nauki. Ewidentnie widać , że za tym wszystkim co widzimy nie stoi chęć poznania prawdy a stoi raczej pieniądz i on wszystkim rządzi.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się w tym temacie
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Mrowka zaprasza