Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Bazylika - Kompletny brak odpowiedzialności Kapłana za słowa

~~Ciemnopopielaty Rannik niezalogowany
25 listopada 2021r. o 13:56
~~Złotawordzawy Zawilec napisał(a): A co ma krwiodawca z antyszepionowcem? Jedno nie wyklucza drugiego... można być krwiodawcą i jednocześnie "nieśmiertelnym" wierzącym, że SARS Cov 2 nie istnieje i ludzie nie umierają na COVID-19....
Ale spoko - nie szczepcie się tylko rozważcie jedną z dwóch odstepnych dla was opcji - szpital lub cmentarz


Ktoś napisał: ~~Ciemnopopielaty Rannik napisał(a): Nie wiem przed czym chroni ta szczepionka skoro kowidowcy tak się boją zarażenia.


Poproś synka lub córkę aby przeczytał ci moją wypowiedź.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Barwinkowy Świerk niezalogowany
25 listopada 2021r. o 14:09
~~Brunatnoszary Tytoń napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Złotawordzawy Zawilec napisał(a): A co ma krwiodawca z antyszepionowcem? Jedno nie wyklucza drugiego... można być krwiodawcą i jednocześnie "nieśmiertelnym" wierzącym, że SARS Cov 2 nie istnieje i ludzie nie umierają na COVID-19....
Ale spoko - nie szczepcie się tylko rozważcie jedną z dwóch odstepnych dla was opcji - szpital lub cmentarz


No to miałeś szczęście, że przechorowałeś... przy nastęnym zakażeniu, a takich przypadków nie brakuje, możesz nie mieć takiego szczęścia! Często już 6 do 9 miesięcy po przechorowaniu...
Dalej jesteś kandydatem do jednej z grup!

Wybacz, ale ja skorzystałem z innej opcji. Przechorowałem i szpital mi nie był potrzebny. Tak więc nie strasz, nie strasz...
To są właśnie skutki bezkrytycznego łykania wszystkiego co usłyszysz w telewizji.

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Barwinkowy Świerk niezalogowany
25 listopada 2021r. o 14:14
No to moż ja spróbuję... napisałeś: Nie wiem przed czym chroni ta szczepionka skoro kowidowcy tak się boją zarażenia...

Wiesz jak działa każda, nie tylko przeciw SARS-COV-2, szczepionka? W różny sposób "prowokuje" organizm do produkcji przeciwciał, a te chronią przed zachorowaniem na daną chorobę? Więc może wyjaśnisz pytanie kto to "kowidowcy" i czego boją się "kowidowcy "?

~~Ciemnopopielaty Rannik napisał(a): Nie wiem przed czym chroni ta szczepionka skoro kowidowcy tak się boją zarażenia.

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brunatnoszary Tytoń niezalogowany
25 listopada 2021r. o 14:44
~~Barwinkowy Świerk napisał(a): No to moż ja spróbuję... napisałeś: Nie wiem przed czym chroni ta szczepionka skoro kowidowcy tak się boją zarażenia...

Wiesz jak działa każda, nie tylko przeciw SARS-COV-2, szczepionka? W różny sposób "prowokuje" organizm do produkcji przeciwciał, a te chronią przed zachorowaniem na daną chorobę? Więc może wyjaśnisz pytanie kto to "kowidowcy" i czego boją się "kowidowcy "?


Kowidowcy, jest to grupa ludzi otumanionych przez media, którym się wydaje, ze covid jest to najgorsza rzecz jaka spotkała ludzkość. Są to jednostki pozbawione wszelkich mechanizmów logicznego myślenia, którym można wmówić dosłownie wszystko. Na przykład to, że aby być bezpiecznym, trzeba się zaszczepić. Jednocześnie panicznie boja się ludzi niezaszczepionych, których istnienie odczytują jako śmiertelne niebezpieczeństwo dla siebie. Tylko skąd to niebezpieczeństwo? Przecież są chronieni szczepionką. Ok, uznajmy że szczepionka nie chroni przed zarażeniem i zarażaniem. W takim razie skąd ta segregacja na zaszczepionych i niezaszczepionych, skoro i jedni i drudzy zarażają?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brunatnoszary Tytoń niezalogowany
25 listopada 2021r. o 14:49
~~Barwinkowy Świerk napisał(a):
No to miałeś szczęście, że przechorowałeś... przy nastęnym zakażeniu, a takich przypadków nie brakuje, możesz nie mieć takiego szczęścia! Często już 6 do 9 miesięcy po przechorowaniu...
Dalej jesteś kandydatem do jednej z grup!


Prawdopodobnie przechorowałem już kilka razy. Jak mam symptomy to sam sobie robię kwarantannę i sam się leczę. Bo jak pójdę do lekarza to mnie skierują na testy i będą mi tam kruszyć kość sitową. Wystarczy że mi pokruszyli przy pierwszym covidzie, więcej moja noga tam nie postanie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Różowawa Mahonia niezalogowany
25 listopada 2021r. o 18:12
tytoń Ty jesteś przypadek szczególny i dobrze o tym wiesz
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jasnopopielaty Bodziszek niezalogowany
26 listopada 2021r. o 18:52
Ksiądz z bazyliki jesst niekompetentny .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Żółta Szałwia niezalogowany
27 listopada 2021r. o 18:08
Spoko, prawie wszyscy zmalrli w ostatnim kwartale w szpitalu mówili bardzo podobnie. Zdrowia życzę.
ps. swoim postępowaniem narażasz zdrowie i życie ludzi z którymi się spotykasz.... a to jest złamania piątego przykazania.

~~Brunatnoszary Tytoń napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Barwinkowy Świerk napisał(a):
No to miałeś szczęście, że przechorowałeś... przy nastęnym zakażeniu, a takich przypadków nie brakuje, możesz nie mieć takiego szczęścia! Często już 6 do 9 miesięcy po przechorowaniu...
Dalej jesteś kandydatem do jednej z grup!


Prawdopodobnie przechorowałem już kilka razy. Jak mam symptomy to sam sobie robię kwarantannę i sam się leczę. Bo jak pójdę do lekarza to mnie skierują na testy i będą mi tam kruszyć kość sitową. Wystarczy że mi pokruszyli przy pierwszym covidzie, więcej moja noga tam nie postanie.

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza