Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Bazylika - Kompletny brak odpowiedzialności Kapłana za słowa

~~Śnieżnobiały Migdałowiec niezalogowany
24 listopada 2021r. o 20:53
Nie ma sprawy - nie chcesz się szczepić to się nie szczep - ale siedź w domu i nie zarażaj osób, które są zaszczepione i sobie tego nie życzą. LOCKDOWN dla NIEZASZCZEPIONYCH!

No ale jaśnie nam manujący prezes i Pinokio nie mają dosyć odwagi by go wprowadzić.

Ale to nie problem - cytując jednego ministra - do następnego lata WSZYSCY będziemy zaszczepieni, po prześciu choroby COVID-19 albo na cmentarzu.

WYBÓR należy do kazdego z osobna! W której grupie będziesz latem przyszłego roku Brunatnoszary Tytoń?


~~Brunatnoszary Tytoń napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Szaropopielata Portulaka napisał(a): oraz na cmentarze w całym kraju, gdzie leżą niepotrzebne ofiary COVID, zmarłe tylko dlatego, że ludzie mianujący się Katolikami nie chcą się szczepić i wprowadzać ograniczeń dla osób niezaczepionych!


Uważasz że myśleć potrafią tylko Katolicy? Znam wielu ateistów, którzy też nie mają ochoty poddawać się wątpliwym eksperymentom medycznym.

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ciemnopiwna Magnolia niezalogowany
24 listopada 2021r. o 21:24
~~Śnieżnobiały Migdałowiec napisał(a): Nie ma sprawy - nie chcesz się szczepić to się nie szczep - ale siedź w domu i nie zarażaj osób, które są zaszczepione i sobie tego nie życzą. LOCKDOWN dla NIEZASZCZEPIONYCH!

No ale jaśnie nam manujący prezes i Pinokio nie mają dosyć odwagi by go wprowadzić.

Ale to nie problem - cytując jednego ministra - do następnego lata WSZYSCY będziemy zaszczepieni, po prześciu choroby COVID-19 albo na cmentarzu.

WYBÓR należy do kazdego z osobna! W której grupie będziesz latem przyszłego roku Brunatnoszary Tytoń?


Ktoś napisał: ~~Brunatnoszary Tytoń napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Szaropopielata Portulaka napisał(a): oraz na cmentarze w całym kraju, gdzie leżą niepotrzebne ofiary COVID, zmarłe tylko dlatego, że ludzie mianujący się Katolikami nie chcą się szczepić i wprowadzać ograniczeń dla osób niezaczepionych!


Uważasz że myśleć potrafią tylko Katolicy? Znam wielu ateistów, którzy też nie mają ochoty poddawać się wątpliwym eksperymentom medycznym.



Po co się szczepisz, jak to nic nie daje i możesz być zarażony? Gdzie tu sens i logika.
A ponieważ wiadomo, że wyszczepieni zarażają tak samo, jak niewyszczepieni to zgodnie z twoim rozumowaniem trzeba zrobić lockdown także dla zaszczepionych. Lockdown dla wszystkich od zaraz!
Czy wyście wszyscy pogłupieli, że nie widzicie jakie bzdury wypisujecie?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brunatnoszary Tytoń niezalogowany
25 listopada 2021r. o 7:16
~~Śnieżnobiały Migdałowiec napisał(a): Nie ma sprawy - nie chcesz się szczepić to się nie szczep - ale siedź w domu i nie zarażaj osób, które są zaszczepione i sobie tego nie życzą. LOCKDOWN dla NIEZASZCZEPIONYCH!

No ale jaśnie nam manujący prezes i Pinokio nie mają dosyć odwagi by go wprowadzić.

Ale to nie problem - cytując jednego ministra - do następnego lata WSZYSCY będziemy zaszczepieni, po prześciu choroby COVID-19 albo na cmentarzu.

WYBÓR należy do kazdego z osobna! W której grupie będziesz latem przyszłego roku Brunatnoszary Tytoń?


Według niektórych badań to właśnie zaszczepieni najczęściej zarażają. Więc może to raczej oni powinni siedzieć w domu? Jestem w grupie tych, którzy przechorowali.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Fioletowoczarna Nasturcja niezalogowany
25 listopada 2021r. o 7:30
~~Brunatnoszary Tytoń napisał(a): ~~Śnieżnobiały Migdałowiec napisał(a): Nie ma sprawy - nie chcesz się szczepić to się nie szczep - ale siedź w domu i nie zarażaj osób, które są zaszczepione i sobie tego nie życzą. LOCKDOWN dla NIEZASZCZEPIONYCH!

No ale jaśnie nam manujący prezes i Pinokio nie mają dosyć odwagi by go wprowadzić.

Ale to nie problem - cytując jednego ministra - do następnego lata WSZYSCY będziemy zaszczepieni, po prześciu choroby COVID-19 albo na cmentarzu.

WYBÓR należy do kazdego z osobna! W której grupie będziesz latem przyszłego roku Brunatnoszary Tytoń?

Bredzisz dalej? Według niektórych badań... jakich? Czyich? Kto się pod nimi podpisał i na podstawie jakich danych wykonał?
Dalej siejesz DEZINFORMACJĘ i KŁAMSTWA!

Ludzie tacy ja TY przyczyniają się do tego, że zapelniają się cmentarze! To jest nic innego jak przyczynianie się do śemierci, a więc łamanie prawa ludzkiego z jednej oraz łamanie piątego przykazania "nie zabijaj"!

No ale na pytanie nie odpowiedziałeś -> do lata 2022 będziesz w której grupie - zaszczepiony, po chorobie czy na cmentarzu?



Według niektórych badań to właśnie zaszczepieni najczęściej zarażają. Więc może to raczej oni powinni siedzieć w domu? Jestem w grupie tych, którzy przechorowali.

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ciemnopopielaty Rannik niezalogowany
25 listopada 2021r. o 7:41
Nie wiem przed czym chroni ta szczepionka skoro kowidowcy tak się boją zarażenia.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brunatnoszary Tytoń niezalogowany
25 listopada 2021r. o 8:07
~~Ciemnopopielaty Rannik napisał(a): Nie wiem przed czym chroni ta szczepionka skoro kowidowcy tak się boją zarażenia.

Chyba tylko przed okrzyknięciem foliarzem.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Złotawordzawy Zawilec niezalogowany
25 listopada 2021r. o 11:38
A co ma krwiodawca z antyszepionowcem? Jedno nie wyklucza drugiego... można być krwiodawcą i jednocześnie "nieśmiertelnym" wierzącym, że SARS Cov 2 nie istnieje i ludzie nie umierają na COVID-19....
Ale spoko - nie szczepcie się tylko rozważcie jedną z dwóch odstepnych dla was opcji - szpital lub cmentarz


~~Ciemnopopielaty Rannik napisał(a): Nie wiem przed czym chroni ta szczepionka skoro kowidowcy tak się boją zarażenia.

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brunatnoszary Tytoń niezalogowany
25 listopada 2021r. o 11:44
~~Złotawordzawy Zawilec napisał(a): A co ma krwiodawca z antyszepionowcem? Jedno nie wyklucza drugiego... można być krwiodawcą i jednocześnie "nieśmiertelnym" wierzącym, że SARS Cov 2 nie istnieje i ludzie nie umierają na COVID-19....
Ale spoko - nie szczepcie się tylko rozważcie jedną z dwóch odstepnych dla was opcji - szpital lub cmentarz


Wybacz, ale ja skorzystałem z innej opcji. Przechorowałem i szpital mi nie był potrzebny. Tak więc nie strasz, nie strasz...
To są właśnie skutki bezkrytycznego łykania wszystkiego co usłyszysz w telewizji.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.