Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAMrowka zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Złoty "tonie", bolesławianie mówią, że nachodzą najdroższe święta Bożego Narodzenia
~~Noklam niezalogowany
23 listopada 2021r. o 9:29
My toniemy, ale nie miłościwie nam panujący w wymoszczonych korytach mają się bardzo dobrze. Historia się powtarza. Zawsze rządzący poddanych ogłupiali i wykorzystywali dla zaspokojenia swoich "chciejstw" tj. jak najdłuższego, bez względu na cenę, trzymania się koryta.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Zielonożółty Czyściec niezalogowany
23 listopada 2021r. o 9:38
~~Adrian napisał(a): Kto mądry to ucieka w inwestycje, nieruchomości, kryptowaluty, dolary cokolowiek, wszystko jest lepsze od złotówki w banku
Nie kto mądry, tylko kto bogaty ucieka w inwestycje:)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Zielonożółty Czyściec niezalogowany
23 listopada 2021r. o 9:40
~~Gołęba Brodia napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Burawa Trzmielina napisał(a): A może odpuścić sobie święta? Obchodzić je, w otoczeniu miłości, szacunku i bycia ze sobą. Odstawić zupełnie nadmiarowe jadło, trunki i marketowe prezenty? Ja tak robię od dwóch dekad i polecam innym. Po każdych świętach, nie narzekam, że brakuje mi pieniędzy.

Ktoś napisał: ~~Burawa Trzmielina napisał(a): A może odpuścić sobie święta? Obchodzić je, w otoczeniu miłości, szacunku i bycia ze sobą. Odstawić zupełnie nadmiarowe jadło, trunki i marketowe prezenty? Ja tak robię od dwóch dekad i polecam innym. Po każdych świętach, nie narzekam, że brakuje mi pieniędzy. heheheh, post nie idący w stronę "myślenia redakcji". skasują na bank.
To nie ten portal od kasowania.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Gołęba Brodia niezalogowany
23 listopada 2021r. o 10:08
~~Zielonożółty Czyściec napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Gołęba Brodia napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Burawa Trzmielina napisał(a): A może odpuścić sobie święta? Obchodzić je, w otoczeniu miłości, szacunku i bycia ze sobą. Odstawić zupełnie nadmiarowe jadło, trunki i marketowe prezenty? Ja tak robię od dwóch dekad i polecam innym. Po każdych świętach, nie narzekam, że brakuje mi pieniędzy.

Ktoś napisał: ~~Burawa Trzmielina napisał(a): A może odpuścić sobie święta? Obchodzić je, w otoczeniu miłości, szacunku i bycia ze sobą. Odstawić zupełnie nadmiarowe jadło, trunki i marketowe prezenty? Ja tak robię od dwóch dekad i polecam innym. Po każdych świętach, nie narzekam, że brakuje mi pieniędzy. heheheh, post nie idący w stronę "myślenia redakcji". skasują na bank.
To nie ten portal od kasowania.

wiele moich skasowano właśnie tu. Nie naruszały regulaminu, nie były wulgarne, nie piętnowały nikogo. Zadawałem raczej pytania. Widocznie nie wygodne. Kasują, kasują -taka wolność słowa. Pod warunkiem że zgodne z ich słowem.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Czerwonobrunatny Kroplik niezalogowany
23 listopada 2021r. o 10:24
nikt tu niczego nie kasuje, napisz jeszcze raz
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Pinochet niezalogowany
23 listopada 2021r. o 10:32
Wirus szaleje,trup leży gęsto na ulicy,a pan Kazimierz zajmuje się 3 procentowym osłabieniem złotówki ,które jest też i korzystne,bo poprawi konkurencyjność polskich towarów eksportowych.Czytelnicy z niecierpliwością czekają na jakiś artykuł o plandemii.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~POmylony DEBIL niezalogowany
23 listopada 2021r. o 11:20
Ja jako ateista bardzo dużo wydam na Święta Bożego Narodzenia.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Czerwonobrunatny Kroplik niezalogowany
23 listopada 2021r. o 11:28
~~Czerwonobrunatny Kroplik napisał(a): Vision Optyk zaprasza!


Tylko raty dla frankowiczów wzrosną 200-300 zł/mc,
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.