Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Praca dla Ciebie
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Bardzo dużo zgonów w Polsce. Rekordowa ilość zakażeń w powiecie bolesławieckim, epidemia nabiera rozpędu
~~Żółtobrązowa Irezyna niezalogowany
23 listopada 2021r. o 12:45
~~Stalowoniebieski Szczawik napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Adi napisał(a): Kim jest osobą która wrzuca te wpisy dotyczące covid? Chyba kolejny szaleniec nurtu propagandy. Ile można bazgrolic non stop to samo . To jakiś rodzaj prania mózgu czy straszenia już mało efektywnego . Non stop jakieś cyferki i bzdety a ludzie wkoło bardziej myślący szukają na próżno potwierdzenia tej teorii .

Najprawdopodobniej mózg to masz ty wyprany, zmądrzejesz dopiero, jak ciebie trafi. Media są właśnie od tego by takie informacje podawać szkoda że rząd przy 2 Tarczy takie dane utajnił i szpital na swoim fb nie może ich podawać. Pomimo wszystko życzę tobie byś nie musiał doświadczać tej teorii, już jak trafia się do szpitala to jest naprawdę ciężko.

Według wspaniałych testów które musiałem zrobić przeszedłem ja i moi bliscy covid . Dla mnie to była grypa i w żaden sposób nie wyróżniającą się od innych które mam co roku . Gdyby nie test nie odróżnił bym. Żeby nie było parę lat temu mój Tato zmarł na powikłania po grypie co nie oznacza że teraz wpadam wpanike jak sam to przechodzę .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14240
M21W2
23 listopada 2021r. o 12:48
~~pinochet, rozumiem , strach podyktował co odpisać .
Pan jest kolejnym przykładem walącego w klawiaturę , jak coś się może wydarzyć , kuli uszy .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
18442
PIS-PO-PRL
23 listopada 2021r. o 12:51
M21W2 napisał(a): Zapisałeś się na wizytę na oddziale covid , masz odwagę tam pójść


To kiedy jakieś oficjalne info o wycieczce?


PIS=PO=PRL
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14240
M21W2
23 listopada 2021r. o 12:55
~~Rudożółty Kokorycz napisał(a): Bzdury bzdury bzdury !!! Ile dawek 1 może dwie może pięć 20 .


Dobrowolność jak przy szczepieniu przeciwko grypie , znam takich co szczepią się co roku od kilkunastu lat .



Dopisane 23.11.2021r. o godz. 12:55:

~~Żółtobrązowa Irezyna napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Stalowoniebieski Szczawik napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Adi napisał(a): Kim jest osobą która wrzuca te wpisy dotyczące covid? Chyba kolejny szaleniec nurtu propagandy. Ile można bazgrolic non stop to samo . To jakiś rodzaj prania mózgu czy straszenia już mało efektywnego . Non stop jakieś cyferki i bzdety a ludzie wkoło bardziej myślący szukają na próżno potwierdzenia tej teorii .

Najprawdopodobniej mózg to masz ty wyprany, zmądrzejesz dopiero, jak ciebie trafi. Media są właśnie od tego by takie informacje podawać szkoda że rząd przy 2 Tarczy takie dane utajnił i szpital na swoim fb nie może ich podawać. Pomimo wszystko życzę tobie byś nie musiał doświadczać tej teorii, już jak trafia się do szpitala to jest naprawdę ciężko.
Według wspaniałych testów które musiałem zrobić przeszedłem ja i moi bliscy covid . Dla mnie to była grypa i w żaden sposób nie wyróżniającą się od innych które mam co roku . Gdyby nie test nie odróżnił bym. Żeby nie było parę lat temu mój Tato zmarł na powikłania po grypie co nie oznacza że teraz wpadam wpanike jak sam to przechodzę .



Takiej treści kropka w kropkę wpis pojawia się co jakiś czas pisany przez inną osobę , pewna Pani powtarzała to trzykrotnie .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
18442
PIS-PO-PRL
23 listopada 2021r. o 12:56
1) Wprowadza się zakaz odwiedzin w szpitalu. W przypadku nagłego pogorszenia stanu zdrowia pacjenta Ordynator /Kierownik oddziału lub lekarz dyżurny może wyrazić zgodę na odwiedziny jednego członka rodziny. Czas trwania odwiedzin ogranicza się do maksimum 30 minut.

Pan Kazimierz razem z Panem namawiacie do łamania prawa?
I dyrektor się na to zgodził, czy organizujecie to za jego plecami?

PIS=PO=PRL
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
23 listopada 2021r. o 12:58
M21W2 napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Bury Kalocefalus napisał(a): Bezrozumne Szczepany przypominają "Eskimosów" stojących w kolejce do krematorium do której sami się ustawili , wychwalają komunikaty które im podaje okupant przez megafony i wzywają aby przymusem ustawić w tej kolejce tych którzy tego nie zrobili



Kto Ciebie do tego namawia , idź swoją drogę , bezrozumny , potencjalny kandydacie do depopulacji .


to po kiego ''wuja'' dzień w dzień pojawiasz się tu ze swoją propagandą?
''forumowy urbanie''...hahaha

trzęsiesz porciętami jak żaden tu inny szczepionkowy oszołomie...;]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14240
M21W2
23 listopada 2021r. o 12:58
PIS-PO-PRL napisał(a):
Ktoś napisał: M21W2 napisał(a): Zapisałeś się na wizytę na oddziale covid , masz odwagę tam pójść


To kiedy jakieś oficjalne info o wycieczce?




Nie będzie , Pan Kazimierz zapewne sondował jaki będzie odzew , jedynie pinochet zadzwonił , nie potwierdził że przyjdzie .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
18442
PIS-PO-PRL
23 listopada 2021r. o 13:01
Zapewne tak, zapewne tak było ;)

PIS=PO=PRL
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Praca dla Ciebie