Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Blisko 500 zgonów osób zakażonych koronawirusem w Polsce i ponad 28 tys. nowych zakażeń. Niepokojący raport Ministerstwa Zdrowia
~~Kruczoczarny Kuklik niezalogowany
27 listopada 2021r. o 10:07
Gonzales
"A większość pacjentów to właśnie osoby niezaszczepione. Moja ciotka miała mieć operację na kręgosłup i mieć jej nie będzie właśnie przez takich jak ty. Skoro brakuje miejsc na oddziale zakaźnym to leczcie się w domu. Właśnie na tym polega problem"

Leczyłam się w domu i lekko przeszłam. My też płacimy składki i mamy prawo do leczenia. covid to nasza wina? Wytłumacz mi dlaczego moja znajoma zaszczepiona trafiła do szpitala dusząc się, ledwo przeżyła, a sąsiad zaszczepiony zmarł po covidzie i nikt nigdzie o tym nie pisze? Skoro przez nas nie ma miejsc w szpitalach, to równie dobrze osoby, które piją,palą, są otyłe źle się odżywiają też nie powinny być leczone, bo to ich wina? Zaszczepieni często chodzą chorzy,kichają, kaszlą lekarze nie kierują ich na testy.
Producent nie bierze odpowiedzialności za preparat, rząd też nie a jak ja się nie zaszczepię to jestem nie odpowiedzialna.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Eee niezalogowany
27 listopada 2021r. o 10:16
Co tam słychać u Naczelnika Polski , Terlecki go zaraził czy nie bo coś o obu tych nienawistnych dziadach ucichło ?. Jest nadzieja ?.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Rudawa Słonecznica niezalogowany
27 listopada 2021r. o 10:20
~~Kruczoczarny Kuklik napisał(a): Gonzales
"A większość pacjentów to właśnie osoby niezaszczepione. Moja ciotka miała mieć operację na kręgosłup i mieć jej nie będzie właśnie przez takich jak ty. Skoro brakuje miejsc na oddziale zakaźnym to leczcie się w domu. Właśnie na tym polega problem"

Leczyłam się w domu i lekko przeszłam. My też płacimy składki i mamy prawo do leczenia. covid to nasza wina? Wytłumacz mi dlaczego moja znajoma zaszczepiona trafiła do szpitala dusząc się, ledwo przeżyła, a sąsiad zaszczepiony zmarł po covidzie i nikt nigdzie o tym nie pisze? Skoro przez nas nie ma miejsc w szpitalach, to równie dobrze osoby, które piją,palą, są otyłe źle się odżywiają też nie powinny być leczone, bo to ich wina? Zaszczepieni często chodzą chorzy,kichają, kaszlą lekarze nie kierują ich na testy.
Producent nie bierze odpowiedzialności za preparat, rząd też nie a jak ja się nie zaszczepię to jestem nie odpowiedzialna.

Nie pisz że zmarł ktoś zaszczepiony bo to tylko koincydencja czasowa , albo miał fałszywe zaświadczenie .Zaszczepieni są nieśmiertelni zapamiętaj to sobie .I nie wolno tak pisać bo Cię Niedzielski namierzy albo tutejsze Szczepany do niego na Ciebie doniosą
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Virus song niezalogowany
27 listopada 2021r. o 11:11
Omikron song
Gdzie ci eksperci, prawdziwi tacy, Mmm, orły, sokoły, herosy!? Gdzie ci eksperci na miarę czasów, Gdzie te chłopy!? .- Jeeeee! .Gdzie te Lucjany ,no gdzie .Zabarykadowali się w domach ..- Jeeeeee!
Ps Nareszcie zaczęli nazywać wirusa po imieniu. Obecny oMacron następny oniedzielski następny ohorban.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ciemnobłękitna Pragnia niezalogowany
27 listopada 2021r. o 11:37
Ponieważ eliksirowe tarcze teraz nic nie dadzą ,Armagedonowe Lucjany czekają w bunkrach że przylecą przybysze z Matplanety i ich uratują od Omikrona .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Kruczoczarny Kuklik niezalogowany
27 listopada 2021r. o 11:47
~~Rudawa Słonecznica napisał(a): ~~Kruczoczarny Kuklik napisał(a): Gonzales
"A większość pacjentów to właśnie osoby niezaszczepione. Moja ciotka miała mieć operację na kręgosłup i mieć jej nie będzie właśnie przez takich jak ty. Skoro brakuje miejsc na oddziale zakaźnym to leczcie się w domu. Właśnie na tym polega problem"

Leczyłam się w domu i lekko przeszłam. My też płacimy składki i mamy prawo do leczenia. covid to nasza wina? Wytłumacz mi dlaczego moja znajoma zaszczepiona trafiła do szpitala dusząc się, ledwo przeżyła, a sąsiad zaszczepiony zmarł po covidzie i nikt nigdzie o tym nie pisze? Skoro przez nas nie ma miejsc w szpitalach, to równie dobrze osoby, które piją,palą, są otyłe źle się odżywiają też nie powinny być leczone, bo to ich wina? Zaszczepieni często chodzą chorzy,kichają, kaszlą lekarze nie kierują ich na testy.
Producent nie bierze odpowiedzialności za preparat, rząd też nie a jak ja się nie zaszczepię to jestem nie odpowiedzialna.

Nie pisz że zmarł ktoś zaszczepiony bo to tylko koincydencja czasowa , albo miał fałszywe zaświadczenie .Zaszczepieni są nieśmiertelni zapamiętaj to sobie .I nie wolno tak pisać bo Cię Niedzielski namierzy albo tutejsze Szczepany do niego na Ciebie doniosą

Pewnie masz rację. O fałszywych zaświadczeniach nic nie wiem. Nie mam takich znajomości :-) Wyszedł teraz ten cudowny lek może chociaż on będzie dobry...

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Rudawa Słonecznica niezalogowany
27 listopada 2021r. o 12:16
konferencja C-19
https://youtu.be/_xEx2rjlSng?t=227
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ja niezalogowany
27 listopada 2021r. o 16:18
~~Rudawa Słonecznica napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Kruczoczarny Kuklik napisał(a): Gonzales
"A większość pacjentów to właśnie osoby niezaszczepione. Moja ciotka miała mieć operację na kręgosłup i mieć jej nie będzie właśnie przez takich jak ty. Skoro brakuje miejsc na oddziale zakaźnym to leczcie się w domu. Właśnie na tym polega problem"

Leczyłam się w domu i lekko przeszłam. My też płacimy składki i mamy prawo do leczenia. covid to nasza wina? Wytłumacz mi dlaczego moja znajoma zaszczepiona trafiła do szpitala dusząc się, ledwo przeżyła, a sąsiad zaszczepiony zmarł po covidzie i nikt nigdzie o tym nie pisze? Skoro przez nas nie ma miejsc w szpitalach, to równie dobrze osoby, które piją,palą, są otyłe źle się odżywiają też nie powinny być leczone, bo to ich wina? Zaszczepieni często chodzą chorzy,kichają, kaszlą lekarze nie kierują ich na testy.
Producent nie bierze odpowiedzialności za preparat, rząd też nie a jak ja się nie zaszczepię to jestem nie odpowiedzialna.

Nie pisz że zmarł ktoś zaszczepiony bo to tylko koincydencja czasowa , albo miał fałszywe zaświadczenie .Zaszczepieni są nieśmiertelni zapamiętaj to sobie .I nie wolno tak pisać bo Cię Niedzielski namierzy albo tutejsze Szczepany do niego na Ciebie doniosą

CO JEST BARDZIEJ NIEBEZPIECZNE CHOROBA CZY SZCZEPIENIE??????????
https://stopnop.com.pl/mama-zmarla/
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza