Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAMrowka zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

KIBICE LEGI WARSZAWA ARESZTOWANI!!!!

20886
#Jurko61 nieaktywny
28 listopada 2021r. o 0:38
PIS-PO-PRL napisał(a): Wedle mojego toku myślenia, pomyliły Ci się instytucje, które powinny się tym zająć
Ale wedle Twojego toku myślenia za wszystko odpowiadają politycy PO
No nie moja wina, że się lekko odkleiłeś od rzeczywistości w tych swoich niemczech... popraw się, bo znowu Wam tam Tuska wyślemy ;)


Gdybym napisał jak go nazywacie Zbysiu -Zero , ma się tą sprawa zająć
Byłbym pewnie głupim ...em ;)
A tak to czepiam się PO , absurdem jest pozostawić bez echa niepoprawne zachowanie ( ujmę to inaczej)
naszych rodaków / kibiców stołecznej drużyny Legi Warszawa .
Tusk ??? Kontrowersyjna postać w polskiej polityce , nic ciekawego nie wniósł po powrocie.
Więc co kundelek nadworny naszej Angeli mógłby namieszać .
Nie ten wiek PRL-ku bym miał stracha ;););)
A bydło obojętnie z jakiej frakcji ma miejsce w oborze.

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
18442
PIS-PO-PRL
28 listopada 2021r. o 9:00
Ohh Jureczku… pamiętasz kto zdrabnia według ciebie? Mrrrr…. Ja ciebie też :*


PIS=PO=PRL
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
28 listopada 2021r. o 9:10
no to ''Jureczek '' :D nam teraz kompletnie ''odleciał''...hahaha

nie wiem tylko dlaczego wymaga ukarania kiboli przez prezydenta Wawy a nie poszedł dalej żądając ich ukarania przez ''prezydęta'' Anżeja...

bo to nie tylko warszawiacy ale i Polacy okazali się po raz kolejny stadionowymi bandytami ...

na mój rozum oni powinni już siedzieć w jakimś współczesnym ''tower'' z kulą u nogi...;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
20886
#Jurko61 nieaktywny
28 listopada 2021r. o 11:30
PIS-PO-PRL napisał(a): Ohh Jureczku… pamiętasz kto zdrabnia według ciebie? Mrrrr…. Ja ciebie też :*



Gdybym napisał PRL-usiu , zacząłbym się kontrolować ;);)
Hi hi hi




Dopisane 28.11.2021r. o godz. 11:30:

Dlaczego wymagam ?? , Janusz gdyby skorzystał z propozycji Trzaskowski ,
Pokazałby że jednak do czegoś się nadaje , i uzyskałby dodatkowy pozytyw w oczach obywateli Polski.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
18442
PIS-PO-PRL
28 listopada 2021r. o 11:46
Jurusiu... mieszają ci się instytucje. Już Ci to pisałem. To nie jest trudne do zrozumienia. Postaraj się. Ewentualnie opisz nam jak Trzaskowski powinien ich ukarać i jakie ma narzędzia do karania chuliganów. Wy tam w Niemczech dużo mONdrzejsi od nas jesteście, to pewnie wiesz coś czego my nie wiemy.

Jurko61 napisał(a): Gdybym napisał PRL-usiu , zacząłbym się kontrolować


Nie tłumacz się... Juruś... my tu tolerancyjni jesteśmy. Serio serio. Kochamy cie, mimo żeś się odkleił ;)

PIS=PO=PRL
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
28 listopada 2021r. o 12:12
Jurek ...zrozum że ani PRL ani ja nie wymagamy ...ba-nawet nie prosimy o zrozumienie tylko chcemy byś w końcu zauważył jedno ...jedno przed czym usilnie się bronisz...
zrozumienia pewnych mechanizmów jakie wprowadziła to obecna ''władza''
a zwalanie wszystkiego na Tuska czy jak ty teraz robisz to z Trzaskowskim to chyba kpina z twojej strony...
oczywiste jest to że logicznie nie odpowiesz na pytanie PRL-a ...
to co napisałeś to absurd i czym szybciej zakończysz ten wątek tym lepiej dla ciebie ...;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
18442
PIS-PO-PRL
28 listopada 2021r. o 12:22
Jurek jest chyba bardziej w Tusku i Trzaskowskim zakochany, niż my w Sasinie i Suskim.
Ach ta miłość...

PIS=PO=PRL
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
28 listopada 2021r. o 12:42
no właśnie ...
tylko dlaczego skoro widzi tu taki ''raj'' nie pisze że wraca z tęsknoty za krajem ...
że brakuje mu wierzb płaczących nad brzegiem ruczaju , ze brakuje mu widoku bocianów ...;D
dlaczego nie pisze co tak naprawdę skłoniło go do opuszczenia tego kraju i szukania sobie nowej ojczyzny...
czyżby brak perspektyw? ...bieda?
Jurko to taki ''polonus'' podobny tym zza ''wielkiej wody'' ;]

tacy to niby patrioci ale o powrocie do macierzy nawet nie chcą słyszeć...
niby tęsknią za polskim smalcem ze skwarkami ale ponad wszystko przedkładają ''dulary'' a przypadku Jurka ''ojro'' :D

więcej zdrowego rozsądku Jurko...więcej obiektywności...więcej prawdziwej oceny stanu naszego kraju ...
naszego ale czy aby na pewno twojego?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Oferta edukacyjna szkół powiatu bolesławieckiego