Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
76 nowych zakażeń w powiecie bolesławieckim
22258
#Horus nieaktywny
4 grudnia 2021r. o 21:49
M21W2 napisał(a): Horusie , jesteś za ok . organizujemy to od jutra , proponuję jutro spotkanie z Panem Kazimierzem .
Jak nie masz numeru podaję - 696207676 - zadzwoń ustalimy godzinę , czekam na telefon .

ty mnie tu kmiocie nie zapraszaj bo ja już na tyle cię poznałem po tym spotkaniu u PanaM że to żadna przyjemność takie spotkanie z kimś takim jak ty...

zresztą nie zamierzam spotykać się z wyszczepieńcami bo zarażacie a ja jestem zdrowy i jest mi z tym dobrze...;D
ale ty leć do studia...stań w światłach jupiterów ...;D
nagraj sobie występ w tivi ...będziesz mógł czarować wnuki jak to dziadzia wystąpił w ''telewizyi ''

kto wie?...może nawet urządzisz pokaz w remizie...;D

a jak tam ''wycieczka'' do szpitala na oddział covidowy?
bilety wyprzedane?....hahahaha
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Bolesławianin niezalogowany
4 grudnia 2021r. o 23:45
Tymczasem w Kinie Forum, zero zasad bezpieczeństwa, dystansu itp. Niestety jest to wina osób zarządzających kinem, nie powinni sprzedawać biletów na każde miejsce w rzędzie tylko z góry stosować odstępy przynajmniej dwóch foteli, tak aby można było się czuć komfortowo. Po tym co zobaczyłem i jak to się odbywa, uważam, że z miejsca powinni zamknąć, niestety tą formę rozrywki.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Pinochet niezalogowany
5 grudnia 2021r. o 0:08
~~Bolesławianin napisał(a): Tymczasem w Kinie Forum, zero zasad bezpieczeństwa, dystansu itp. Niestety jest to wina osób zarządzających kinem, nie powinni sprzedawać biletów na każde miejsce w rzędzie tylko z góry stosować odstępy przynajmniej dwóch foteli, tak aby można było się czuć komfortowo. Po tym co zobaczyłem i jak to się odbywa, uważam, że z miejsca powinni zamknąć, niestety tą formę rozrywki.

Osoby pod nickien bolesławianin i Bolecnsuta wydają się największymi faszystami
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Morska Kolkwicja niezalogowany
5 grudnia 2021r. o 10:08
~~Bolesławianin napisał(a): Tymczasem w Kinie Forum, zero zasad bezpieczeństwa, dystansu itp. Niestety jest to wina osób zarządzających kinem, nie powinni sprzedawać biletów na każde miejsce w rzędzie tylko z góry stosować odstępy przynajmniej dwóch foteli, tak aby można było się czuć komfortowo. Po tym co zobaczyłem i jak to się odbywa, uważam, że z miejsca powinni zamknąć, niestety tą formę rozrywki.

Zastrzelić! Wszystkich od razu bez szmaty na twarzy! Będziesz czuł się komfortowo.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~GB niezalogowany
5 grudnia 2021r. o 10:12
Najlepiej wyszczepiona gmina" w kraju to Podkowa Leśna, która należy do powiatu grodziskiego, który... ma najgorszą w tej chwili sytuację epidemiczną w woj. mazowieckim i trzecią najgorszą w Polsce (13,96 zakażeń na 10 tys. mieszkańców)
Dla odmiany najmniej wyszczepiona gmina Jeżowe która należy do powiatu Niżańskiego w którym to jest 2,86 zakażeń na 10 tys mieszkańców ( czyli super wszczepieni mają 13,6 na 10 tys vs najmniej wyszczepieni 2,86 na 10 tys)

Im więcej dowodów że ten preparat dla zmyłki nazywany szczepionką nie chroni przed niczym tym bardziej naciskają aby go ludziom wstrzyknąć .Bo nie jest on na Covid ani nigdy nie miał być .Tylko zupełne b/a/r/a/n/y tego nie widzą.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Pomarańczowobrązowa Śnieguliczka niezalogowany
5 grudnia 2021r. o 10:59
Mike Yeadon, były główny naukowiec firmy Pfizer, stwierdził, że jest już za późno, aby uratować osobę, której wstrzyknięto szczepionkę Covid-19. Wzywa tych, którym jeszcze nie wstrzyknięto śmiercionośnego związku, do walki o przetrwanie ludzi i życie ich dzieci. Znany na całym świecie immunolog opisuje dalej proces, który według niego zabije ogromną większość ludzi żyjących obecnie. Bezpośrednio po pierwszym wstrzyknięciu około 0,8% ludzi umiera w ciągu 2 tygodni. Osoby, które przeżyły, mają średnią długość życia 2 lata, która jednak zmniejsza się po każdym doładowaniu lub wstrzyknięciu „przypominającym”. Opracowywane są szczepionki uzupełniające, które rozkładają niektóre narządy, w tym serce, płuca i mózg. Profesor Yeadon, który przez dwie dekady był zaznajomiony z działaniami i celami badań i rozwoju w farmaceutycznym gigancie Pfizer, wyjaśnia, że ostatecznym celem obecnie podawanego schematu szczepionek może być tylko masowe wyludnienie, przy którym wszystkie wojny światowe wydają się być jak wystrzał z kapiszonu. „Miliardy są już skazane na pewne, nieodwołalne i pełne bólu zgony. Każda osoba, która otrzymała zastrzyk, z pewnością umrze przedwcześnie, a 3 lata to zrobiona na wyrost ocena tego, jak długo prawdopodobnie będzie żyła”. https://tinyurl.com/2f52brjp
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Pandemia - kto jest zainteresowany niezalogowany
5 grudnia 2021r. o 11:24
Dlaczego plandemia będzie trwała w nieskończoność? Dlaczego co rusz słyszę, że nawet jak covida nie masz, to ci siłę wpisują, że masz? Odpowiedź tu
https://businessinsider.com.pl/twoje-pieniadze/dodatek-covidowy-nie-tylko-dla-medykow-5-tys-zl-dla-pracujacych-na-oddzialach/bw4prd0
Zdemoralizowano i zniszczono służbę zdrowia. Celowo.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
18442
PIS-PO-PRL
5 grudnia 2021r. o 12:06
Achtung achtung.
Na tefałenie „ekspert” oznajmił, iż ozdrowieńcy będą częściej chorować niż zaszczepieni. Nie podał czy od dzisiaj czy od jutra i nie bardzo wie czemu tak będzie, ale tak będzie.
Jedynym ratunkiem dla ozdrowieńców jest… chyba się zaszczepić.
Jako zeszłomiesięczny ozdrowieniec, posiadacz kodu kjuar, obywatel świata można by rzec… zaczynam się martwić co ze mną będzie.
Chyba się zaszczepię, bo warto mieć kod kjuar i być kuul :D

PIS=PO=PRL
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza